Skocz do zawartości
Gość

Bylismy dziecmi ..............kiedys ... ?!!?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pamietacie o swoich przekonaniach z dziecinstwa ? Tych rzeczach ktore wydawaly wam sie normalne a tak naprawde byly absurdem ?

 

przykladowo ja majac 4 czy 5 latek myslalem ze jezyk obcy to wyrazy polskie wymawiane wspak :) albo ze mozna przewijac telewizje videem Sanyo ( syn znajomej mojej mamy nagral na kasecie frament programu pozniej to przewijal a mnie wydawalo sie ze Sanyo mozna kontrolowac TV ) , wierzylem w mikolaja hmm ale to standard ...

 

A wy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niop wiadomo kiedyś  mikołaj wymiatał ;)

:) Hehe wymiatał :)

 

W mojej rodzinie krazy taka glupia prawdziwa historia o mnie , z ktorej wszyscy sie ze mnie polewaja, Oto ona:

 

Miałem gdzies z 5-6 lat. U babci byl taki stary kaflowy biec z kotrego sie wysypywał co raz popiół. No i ja tem popiól zmiatałem. No i pewnego razu jak ja przy ty popiele sie grzebałem babcia robila ciasto i co raz dosypywala maki. Ja doniej podeszlem i sie pytam : Moge sipnąć, a babcia na to ze mozesz. A ja cała szufle popiołi pi.zduuu w to ciasto jakby nigdy nic. Ale zawsze jak odpowadaja ta historie bronie sie opowiescia jak moja mama zakopała kaczki do samych głów, 8)

 

Sam kiedys myslalem ze numery rejestracji w samochodze pokazuja max. speed samochodu 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się dziwiłem jak to się dzieje że kawe i herbate robi się tak samo tzn. że się wlewa do szklanki wode a tam się robi kawa/herbata dopiero później zczaiłem że trzeba pierw tam coś wsypać :wink: w mikołaja to szybko przestałem wierzyć więc nawet nie pamiętam kiedy w niego wierzyłem a jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę ;pozdro4all

update: ja myślałem że jak się bedzie patrzyło na kasetę co leci w magnetofonie to pokaże się coś a'la teledys i ludziom wkręcałem że widze taki teledysk a oni mi też :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze cos zupelnie przeciwnego powiem - madrosc wyglaszona w wieku ok 9 lat, moze troche mniej - ze zawsze chcialbym byc dzieckiem w tym wieku, zeby sie czas zatrzymal. Teraz, nic sie nie zmienilo w stosunku do moich przekonan sprzed 10 lat.

 

A co do tematu, to kiedys myslalem, ze jak sie dlugo bedzie patrzylo w lustro, to sie diabel moze w nim pokazac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- to było strasznie daaawno :?

Z tego co pamiętam, to zawsze mnie zastanawiało, w jaki sposób powstają ma kurczaki- tzn. wykluwają sie z jajek, ale w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia jajka- zastanawiałem się, czy aby kogut nie "posuwał" każdego jajeczka :lol:

 

Kiedyś wierzyłem w duchy, boga, szatana i całą resztę dziwadł....no i jak sie obejżało się X-Files czy Twin Peaks, to się prawie zawału dostawało :)

 

Ale i tak po obejżeniu Powrotu Zywych Trupów to był dopiero strach- myslałem, ze u mnie w piwnicy sąsiedzi trzymają beczki z trupami i strach mnie ogarniał ( Inro filmu wskazywało, że wszystkie wydarzenia z filmu są autentyczne 8O :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autor postu jeszcze chyba jest dzieckiem...

graham co temat to mnie zaskakujesz czyms :) chyba dlugo je wymyslasz :)

Przepraszam ale jezeli nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia w zwiazku z tym tematem to sie wiecej nie odzywajcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chowalem i opatulalem kołdra i poduszkami bo myslalem ze w nocy przez okno wejdą kosmici i mnie zabiora

matko boska też tak miałem!!

Ja miałem podobnie - myślałem że wyjdzie ktoś spod łóżka i obetnie mi nogi/ręcę - generalnie to co wystawało poza kołdrę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chowalem i opatulalem kołdra i poduszkami bo myslalem ze w nocy przez okno wejdą kosmici i mnie zabiora

matko boska też tak miałem!!
bynajmniej z archiwum x mi sie te leki nie wziely, nie wiem jakies wlasne wyobrazenie
aha i jeszcze mialem lęk przed pajakami na łańcuchach - bo akurat brat na atarce pocinal w montezumas return czy jak to sie nazywalo i tam byly skarbce i jakies taki lancuchy i mi sie to snilo ciagle i sie masakrycznie balem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chowalem i opatulalem kołdra i poduszkami bo myslalem ze w nocy przez okno wejdą kosmici i mnie zabiora

matko boska też tak miałem!!
bynajmniej z archiwum x mi sie te leki nie wziely, nie wiem jakies wlasne wyobrazenie

dawno dawno temu mialem kumpla , bawilismy sie w piaskownicy ..

powiedzial mi ze jeden z domow w naszej dzielnicy jest nawiedzony i wszedzie sa umieszczone kamery obcych i ich statki przelatuja nad tym domem i jezeli ktos tam wejdzie to go porwa ...

bylem przerazony i omijalem ten dom z daleka ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chowalem i opatulalem kołdra i poduszkami bo myslalem ze w nocy przez okno wejdą kosmici i mnie zabiora

matko boska też tak miałem!!

Ja miałem podobnie - myślałem że wyjdzie ktoś spod łóżka i obetnie mi nogi/ręcę - generalnie to co wystawało poza kołdrę :D

Eh mialem tak samo.. ;) Jeszcze pamietam jak sie balem że w nocy przyjdzie z piwnicy do mnie taki świniak na 2 nogach , w garniaku i cylindrze i mnie zje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo co sie skonczył konkurs na najdebilniejszy topic 2003 a graham juz sie  do konkursu 2004 pcha . :!: :wink:

Wiesz ze obraziles nie tylko mnie ale tez wszystkie osoby ktore sie tu juz wypowiedzialy ?

 

gratuluje

 

dla mnei jest to ciekawe : wspomnienia forumowiczow z dziecinstwa z ktorych z perspektywy czasu mozna sie posmiac

wytocz jakies argumenty swiadczace o tym ze topic jest debilny

moze powinienes zostac glownym cenzorem ?

hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez ten topic sie podoba .To bardzo fajne przypominac sobie dziecinstwo i mlodosc .Zawsze z kolegami z podstawowki wspominamy tamte czasy jest przy tym masa smiechu .Dochodze do wniosku ze wolalbym byc maly niz duzy .Dorosle zycie ma swoje plusy ale ja tam wolalbym robic jaja w podstawowce albo bawic sie w piaskownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...