Skocz do zawartości
||Falcon||

screeny z roznych dystrybucji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pewien projekt do opracowania do szkoly i bylbym wdzieczny, gdyby drodzy userzy linuxa, wrzucili dla mnie screeny pulpitow z roznych dystrybucji. Mandrake i Lindows nie sa potrzebne, bo z nimi nie ma problemu, ale juz Slackware, debian, czy Red Hat sprawiaja mi problemy ze znalezieniem. tak wiec, bylbym wdzieczny, gdybyscie powrzucali jakies screeny ze swoich dystrybucji (przy okazji, pokazalbym jak bardzo dynamiczny jest linux (bardziej kde lub gnome, ale to akurat malo wazne;)) jesli chodzi o konfiguracje. Z gory wielkie dzieki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kurde bardzo, ale niby czym te screen'y mają się różnić? Przecież x'y są wszędzie takie same praktycznie - a to jak wyglądają i z jakiej nakładki korzysta użytkownik zależy tylko i wyłącznie od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak powiedzial ParanoiK, dystrbucja ma niewielki wplyw na wyglad, moze miec tylko przez to jaka wersja KDE, Gnome czy tam innych jest instalowana. tylko i wylacznie przez to.

juz sensowniej byloby porownywac wyglad instalatorow.

ja bym juz predzej zrobil podzial miedzy KDE, Gnome, fvwm, enlighta itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zle sie wyrazilem :) Ale problem jest takiej natury, ze dzialam na Windows, wiec robienie zrzutow ze swojego pulpitu niestety odpada. Jak narazie tylko jedna osoba zaoferowala sie, ze moze cos podeslac. Nikt nie pomoze ? Chociaz kilka screenow z odpalona konsola i jakimis appzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie np na stronę SUSE (www.suse.com) i tam znajdziesz mnóstwo screenów - KDE, Gnome, różne aplikacje. IMHO Suse jest bardzo estetyczne. Spróbuj stronę redhata itd, stronę slackware odpuść - grafiki nie znajdziesz :)

 

BTW Co myślicie o Suse? Czym szczególnym się wyróżnia? Warto go próbować? Wiem, że najlepiej ocenić samemu, ale nie mam miejsca, żeby koło Windowsa i Slackware'a zmieścić trzeci system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...