Skocz do zawartości
kogar

Siemens S55 / M55 / cos innego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wlasnie zbliza sie moja 18stka i pomyslalem sobie aby kupic tel komorkowy ( moja nokia 3310 ) juz przestala dzialac ;/ i teraz kieruje do was pytanie jaki polecicie mi telefon ( sam aparat - nie z abonamentem itp.) tak gora ale to juz max gora 700 zl

 

Zatstanawiam sie nad Siemensem S55 M55 i Nokia 7650

Chcialbym aby wypowiedzialy sie w tym temacie osoby ktore maja do czyniena z tymi telefonami , ktore uwazacie za lepsze i dlaczego. S55 bawilem sie samemu , jednak nie mialem okazji "sprawdzic" m55 i 7650. Chyba ze polecicie jakis inny telefon.

 

ps. moglby miec aparat cyfrowy

ps2. w tekscie nie wzialem pod uwage SE t610 o nim tez mozecie cos napisac .

 

prosilbym o podanie plusow i minusow tych telefonow

 

dzieki POZDRAWIAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam s55 od gwiazdki :D i powiem ze telefonik zarabisty. spox wyglad, wyczymaly i dobrze zrobiony. jedyne minusy jakie on posiada wg. mnie to to, ze ma cos kolo 970kB pamieci co jest za malo bo malutko fotek sie miesci i malo kolorow na wyswietlaczu. pozatym full wypas. aha dobrej jakosci jest tez aparat do niego i ma lampe blyskowa takze fotki fajne wychodza. bawilem sie tez m55 mojego wujaszka i stwierdzam, ze z tych 2 lepsza jest eska.

takze

MINUSY:

malo pamieci (jak zobaczylem ile fotek kumpel czaska na motoroli E365 too ooo wpadlem w kompleksy)

malo kolorow na wyswietlaczu

PLUSY:

cala reszta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie te telefony na www.telefonia.wp.pl

wlasnie przegladalem i chcialbym sie dowiedziec paru spraw pozytywnych / negatywnych o tych telefonach. Prosilbym o wypowiadanie sie odnosnie telefonow, S55 znam juz bo sie bawilem spory czas u kumpla. Chcialbym sie dowiedziec o innych telefonach od was - userow na ten temat jaki telefon i dlaczego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia bym bralN7650

zobacz sobie te telefony na www.telefonia.wp.pl

nokia to nokia, zawsze bedzie bezkonkurencyjne :)

siemens wg mnie jest 2 na swiecie pod wzgledem jakosci producentem telefonow ale do nokii to mu brakuje ;)

S55 - wg mnie za ta kase mozna kupic conajmniej 5 lepszych telefonow (np.61006100,7650)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem.... Właśnie kupiłem s55 wszystko chodzi git ma bluetooth i irde ! (najlepsza ze wszystkim gada) Kazi weź pod uwagę że 7650 jest droższa zresztą jakby na to nie patrzeć to cegła 6100 jest też 100zł droższa...oferuje dużo mniej

Tyle zainteresuj się st55 bardzo podoba mi się ten fonik (tylko bałem się zabawy z softem kabelkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejo wiec tak ja mam s55 juz ponad pol roku kupujac ja dalem za nia 900zl - teraz chetnie zamienilbym ja na se t610 - jest sporo lepszy - wbudowany aparat i za****** wyswietlacz... - Pozatym mam hrapke na N 6820 - ale to wydatek zedu 1500-1700zl - a tyle nie mam... - Siemensa st55 raczej nie bralbym pod uwage - to raczejo low endowy fon

U mnie jest tak

N 6820

SE t610

s55

st55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fireblade ale ma desing super 65000 kolorów 120x160 a to coś ! Nie bawiłem się nim ale nie kupiłem go bo nie można transferować. Aparaty najlepiej jak obraz jest na wyświetlaczu a nie na wizjerze ! bo wizjer to tragedia s55 ten wyświetlacz ma cienki ale wykorzystywany w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia bym bralN7650

zobacz sobie te telefony na www.telefonia.wp.pl

przestan :) telefon ma fajne funkcje.. ale wychodza lipne fotki i ten tel jest jednak troszke za duzy :) s55 sie bawie bo moja matka go ma... i jest naprawde spoko.... chodz bardzo mi sie podoba sony ericsson t610 :) ale z tego co mi wiadomo SE ma mala rozdzialke zdjec jak sie je zgra na kompa... potwierdzi mi to ktos? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7650 jest naprawde spoko telefonem (jako jedyna nokia) tylko, ze musisz miec dodtakwy plecak na nia.. albo byc skejtem.. w innych mozliwosciach ciezko go nosic przy sobie...

 

s55 calkiem fajyn ale kijowy wyswietlacz... w koncu siemens the best;)

 

m55 podobno ma 4000 kolorow i zblizone funkcje jak s55 (zreszta kto to uzywa wszytko??;)

 

st55 to podobno jakas dziwna porazka ale go nie mialem wiec nie oceniam..

 

zdjecia??? kazdy robi tragiczne...;)

 

ja wlasnie zakupilem alcatela ot535 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony... napewnoe bezporowania lepszy od t68i, jak mam byc szczery to duzo fajneij sie go uzywa niz s55, tylko ze nie ma tych xxx funkcji..

 

ot735 to samo + aparat... moze to bylby dobry aparcik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia bym bralN7650

zobacz sobie te telefony na www.telefonia.wp.pl

nokia to nokia, zawsze bedzie bezkonkurencyjne :)

siemens wg mnie jest 2 na swiecie pod wzgledem jakosci producentem telefonow ale do nokii to mu brakuje ;)

S55 - wg mnie za ta kase mozna kupic conajmniej 5 lepszych telefonow (np.61006100,7650)

i tu się z Tobą nie zgodzę... tez tak uważałem do czasu aż porównałem T610 z 6610 - weź obydwa fony do ręki i porównaj jakośc wykonania... (może przesadzam...ale strasznie mnie drażni jak tel. trzeszczy :-)

 

sony ericsson t610 :) ale z tego co mi wiadomo SE ma mala rozdzialke zdjec jak sie je zgra na kompa... potwierdzi mi to ktos? :)

Potwierdzam... niestety fotki nadają sie raczej tylko do MMSów i na tapetki do fona :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia bym bralN7650

zobacz sobie te telefony na www.telefonia.wp.pl

nokia to nokia, zawsze bedzie bezkonkurencyjne :)

siemens wg mnie jest 2 na swiecie pod wzgledem jakosci producentem telefonow ale do nokii to mu brakuje ;)

S55 - wg mnie za ta kase mozna kupic conajmniej 5 lepszych telefonow (np.61006100,7650)

i tu się z Tobą nie zgodzę... tez tak uważałem do czasu aż porównałem T610 z 6610 - weź obydwa fony do ręki i porównaj jakośc wykonania... (może przesadzam...ale strasznie mnie drażni jak tel. trzeszczy :-)

 

sony ericsson t610 :) ale z tego co mi wiadomo SE ma mala rozdzialke zdjec jak sie je zgra na kompa... potwierdzi mi to ktos? :)

Potwierdzam... niestety fotki nadają sie raczej tylko do MMSów i na tapetki do fona :-(

eehh qrcze :| w se t310 z aparatem mca25 zdjecia wychodza w rozdzialce 640x480.. i sa ladne.. a wiesz jaka jest rozdzialka w t610? :)

thx :)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak:

S55 mam - zajebisty telefon :] fotki po prostu miodzio wychodza (on i M55 maja lampe blyskowa), moze troche wyswietlacz nie taki (malo kolorow :P) ale idzie to przezyc :]

M55 bawilem sie - nie podoba mi sie ..... brak komunikacji z innymi fonami to duzy -

N7650 - ogolem spoko, ale jednemu znajomemu sie "rozjechala'" (fonik upadl i klawiatura z elektronika odpadla od reszty - naprawa 3/4 ceny fona :?). na + to to, ze ma symbiana

T610 - zajebisty (wyswietlacz, polifonia itp), tylko fotki ma dupne w porownaniu z S/M 55 :]

 

ja na Twoim miejscu zastanawialbym sie nad S55 i T610 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...