Skocz do zawartości
stranger

Nagrywarka DVD na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Z ta korekcja bledow to chyba troche przesadzilem. Chcialem uzywac tej nagrywarki do archiwizacji danych bo juz na dysku prawie nie mam wolnego miejsca. Wezme tego NEC'a za jaks tydzien albo dwa. _Vip_ Outlander wielkie dzieki za zainteresowanie i szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ...

 

Niedługo planuje zakup nagrywarki :

Nec DVD-R +/- 8x 2500A / 370 zł

 

Myślę że cena jest dobra ...

Zdecydowałem się na nią po czytaniu roznych for miedzy innymi tego :)

 

Mam tylko pytanie - szczegolnie do tych osob ktorzy ja posiadaja ...

 

A mianowicie - nagrywarke kupuje szczegolnie do nagrywania filmow i odtwarzania ich na stacjonarnym odtwarzaczu (JVC) ...

Chcialem sie dowiedziec jak ta sprawa wyglada ... czy odtwarzacze te chca je czytac itp. ?

 

Ogólnie radzicie mi ja wybrac czy moze cos innego w tej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ze rozne rzeczy slyszalem o LiteOnach ...

 

a tak jak poprzednik napisal po przerobce neca tez nagrywa DL

No tak... jak się lubisz bawić w przerabianie to spoko... też będziesz miał DL. A jak nie to dołóż parę groszy i masz już to od razu, bez żadnego bawienia i możliwych komplikacji. Chyba utrata gwarancji tutaj wchodzi w gre...

NEC i LITEK to moim zdaniem doobre palniki... ja w najbliższym czasie kupuje 832S i liczę na 100% satysfakcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w stanie ktoś powiedzieć jak nagrywarki DVD np LiteOn812S radzą sobie z nagrywaniem zabezpieczonych płytek CD (SafeDisc, Securom) Mam teraz dylemat czy kupić taką nagrywarkę ale wiązało by się to ze sprzedaniem mojej nagrywarki CDRW LiteOn LTR-52327.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Grabmen - ładny teścik tej nagrywarki jest na www.cdrinfo.pl. Model ten zgrywa SafeDisc ale wolno, i ma problemy z LaserLockiem. Polecam poczytać. Chyba nawet banerek do artykułu na stronie głównej jest.

 

Mam pytanie, widzieliście gdzieś nośniki DL taniej niż 50zł za sztuke???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, bo różnice w czasie są niewielkie a w DL masz 2x większą pojemność. Powiem Ci jednak, że IMHO lada moment pojawią się wypalary x16 + DL i wtedy te 1213S będziesz modował na 1614S (pewnie tak się będzie nazywać). :) Tak więc ja bym łykał 1213S!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, bo różnice w czasie są niewielkie a w DL masz 2x większą pojemność. Powiem Ci jednak, że IMHO lada moment pojawią się wypalary x16 + DL i wtedy te 1213S będziesz modował na 1614S (pewnie tak się będzie nazywać). :) Tak więc ja bym łykał 1213S!!!

a ja jednak na dzien dzisiejszy bralbym 832S.1213S jest nadal dosc nowym palnikiem i nie dokonca sa znane jego wady czy zalety,natomiast 832S jest juz rozpracowany bardzo dokladnie i wiadomo czego sie mozna po nim spodziewac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... :? i znow jestem w kropce,

[ tera wyjezdzam na urlop 8) i jak sie zostanie cosik kasy :?: to sie skusze na spaware]

a jak te modele sie maja do obsugi zabezpieczen ? (sorki jesli bylo, ale jade na modemi i szukajka 'gryzie' mnie po kieszeni :cry: )

 

No i co z cenami ? Mozna sie spodziewac jakichs spadków :?: Moge poczekac ze 2 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czekać to można w nieskończoność, bo za dwa kolejne miechy znowu cena spadnie.

Kupuj 812S lub 832S a nie czekaj na nowinki typu DL 16x bo płytek do tego i tak prędko nie kupisz (chyba że nie masz na co kasy wydawać). Na płytki DL 8x/4x jeszcze sporo poczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie tez odnoscie NECA2500A tak przy okazji, otoz mam ja w domu i zauwazylem ze gdy naped sie uruchamia sa takie 3 trzaski ciche o ile tak to mozna nazwac to samo jest gdy otworze i zakne tacke czy to jest normalne bo jak narazie mam ja dla testow i zawczasu wole sie upewnic ze wszystko jest ok, byc moze tak ma byc ale jestem uczulony na rozne tzraski i dglosy tego typu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...