Skocz do zawartości
Muskacik

Jaki aparat lepszy z 4 wymienionych ?

Rekomendowane odpowiedzi

Albo HP albo Olympus. Reszta sie nie liczy.

Obudwa maja taka sama rozdzielczosc. Prawie takie same jasnosci obiektywu (roznica 0.1 :D )

Ogolnie to bierz ten ktory jest tanszy, lepsze ma wykopsazenie itp.

Olympusa mozna podlaczyc do TV ale za HP przemawia az 2 razy wieksza pojemnosc pamieci (Olympus tylko 8MB).

 

Osobiscie bral bym HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko olympus!

 

w ostatecznosci mozesz pomyslec nd tym hp..

 

reszte przemlicze

 

wez pod uwage ktory ma tansze karty pamieci... 64 to takie extremalne minimum..

 

aku tez od razu dolicz bo zbankrutujesz na baterie...

 

a i tak canon jest najlepszy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Olympus lub HP, reszta to wyrzucenie pieniędzy.

Ja ci polecam Olympusa bo sam mam takiego, jest mały tylko na dwa paluszki i jakość zdjęć też dobra.

Po za tym radziłbym ci odrazu doliczyć do ceny aparatu dodatkową kartę pamięci i akumulatorki z ładowarką (bo to w cale nie jest aż taki mały wydatek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO i zaopatrzyłem się w końcu w tego HP 635 , wiec jak na pierwsze odczycia to super, duzej matrycy nie potrzebuje bo i tak nie bede drukowal a monitorki nie mają za wielkich rozdzialek przewaznie max 1600-1200. Mysle ze dobrze wybralem szczegolnie patrzac na cene 699 to chyba nie tak duzo za aparat z zoomem optycznym:) Dzieki wszystkim za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...