Skocz do zawartości
Blue

MEDIAMAKRT-GWARANCJA-MEGAWORKS 510D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oddałem przed świętami 18.12.03 głosniki na gwarancje bo grały przez ok.3 sek. dobrze a potem zaczynały charczeć i w ogóle nie dało sie tego słuchać.Dzisiaj odebrałem te głośniki spowrotem 14.01.04 (naprawione) w tym samym pudełku co oddałem no i podłączam je do kompa i co i q r w a

dalej jest to samo!!!! :evil: :evil: :evil:

Jutro jadę z tymi głosniki do Zabrza i zrobie im tam taką wije ze hohoho.

Dostałem te same głosniki zadnej kartki co było naprawiane. NIC tylko to ze odebrałem głosniki!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to jest napewno jakis przepis zwiazany z oszustwem ze sprzet zostal naprawione :?

Zajzyj tutaj i zobacz telefony do rzecznika. Zapytaj sie jaki przepis jest na cos takiego i dopiero jedz do MM.

Popros pana serwisanta zeby przyszedl do ciebie i dopiero temu napluj w twarz ile sie da bo to on jest za to odpowiedzialny.

Napisz czy masz jakas karte gwarancyjna.

Jezeli nie to maja 14dni (nie roboczych) na naprawe tego.

 

Wracajac do glosnikow wyglada to na padniete kendziory w zasilaczu ktore nie wyrabiaja z dostarczeniem odpowiednich parametrow zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel co bawi się w tych sprawach tez powiedział ze to kondensatorki

mam gwarancje wiec kumplowi tego dawac do naprawy nie będe.

Tych 510D juz chyba niema wiec powinni mi wymienic na 550thx, bo jutro chce miec głosniki ,nie mam zamiaru czekac znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...