Skocz do zawartości
wunat

Czy pamieci sa kompatybilne wstecz ?

Rekomendowane odpowiedzi

ceny sątak podobne pamieci 266/333/400 - ze nie warto kupować tych wolniejszych .... mam tylko pytanie czy jeśli wsadzę pamiatki 333 lub 400 do mobo 266 Mhz to czy można będzie ustawić na tych 266 mhz jakieś extra timingi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja was pewnie zdziwie ale pamieci nie zawsze sa kompatybilne ze swoimi wolniejszymi bracmi :(

np. u mnie jest tylko 1 slot dla 400 i spawdzilem to faktycznie tylko 1 dziala z 400 jak wsadzielm dwie to wystartowalo i korzystalo z 1 a jak wstawilem tylko 1 400 ale do innego slotu to komp piszczal ze nie ma ramu :(

wiec radze ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> te kosci/kosc na test!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja was pewnie zdziwie ale pamieci nie zawsze sa kompatybilne ze swoimi wolniejszymi bracmi :(

np. u mnie jest tylko 1 slot dla 400 i spawdzilem to faktycznie tylko 1 dziala z 400 jak wsadzielm dwie to wystartowalo i korzystalo z 1 a jak wstawilem tylko 1  400 ale do innego slotu to komp piszczal ze nie ma ramu :(

wiec radze ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> te kosci/kosc na test!

Trzeba sie mocno wczytac w Twoja wypowiedz zeby zrozumiec o co w niej chodzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...