Skocz do zawartości
Luizyt

josytick do symulatrow lotow...

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel chce sobie kupis jakis josytick. ma on byc do symulatrow lotniczych i jakichs tam innych samolocików:) wiec musi to byc ten "3D", taki ze mozna go obracać jeszcze... mam nadzieje ze wiecie o co chodzi...

Co polecacie?? cena tak do 100zł... tylko prosze dajcie jakies linki do sklepow, allegro itp. gdzi emozna dostac.

 

dzieki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam zebys wystrzegal sie wingmanow bo w nich potencjometry padaja, a jezeli szukasz czegos dobrego i taniego to polecam Ms Force Feedback Pro lub Precision Pro z tym ze ten drugi nie ma force feedbacka a wyglada tak samo. Ja za swojego Ms FF Pro dalem 120 zl za 80 - 120 zl kupisz Precisiona. Oczywiscie wszystko na allegro. A jezeli chcesz nowy to w tym przedziale cenowym tylko Saitek ale z doswiadczenia wiem ze lepiej dolozyc i kupic cos drozszego zeby pozniej problemow miec mniej.

 

Mozesz tez zaryzykowac i kupic to:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19956525

 

Zestawik jest dosc solidny ale niestety wszystkie wejscia i wyjscia sa pod stara klawiature (din lub dim nie pamietam juz jak sie to nazywalo). Poza tym moga byc jakies problemy z odpaleniem na nowszych kompach ale jezeli uwazasz ze dasz rade i poradzisz sobie to mozesz brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł to nie kupisz niewiadomo jakiego cuda. Całkiem rozsądnym wyborem będzie ten:

http://www.media-tech.pl/show_item.php?lang=1&bid=80

Kupowałem go kumplowi 2 miesiące temu jak do tej pory bez problemów, całkiem przyzwoicie wykonany, wagowo dość ciężki więc się nie przesuwa, rolka przepustnicy, przełącznik widoków i skręcana prawo/lewo rękojeść. Jedynie do czego mogę się doczepić to że jest to propozycja tylko dla praworęcznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...