Skocz do zawartości
ConiX

zmiana live 5.1 na audugy 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i tak jak w temacie chcialbym sie dowiedziec czy :

1.oplaca sie wymieniac live 5.1 na audigy 2 (czy uslysze roznice w dzwieku w grach?)

2.czy audigy 2 obsluguje eax 4?

3.czy oplaca sie dolozyc do audigy 2 zs?

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zalezy czy kladziesz nacisk na dzwiek w grach. Jesli jest to wazne dla Ciebie to z pewnoscia sie oplca wymienic 5.1 na AUDIGY 2. Audigy 2 ma wiele nowych funkcji ktorych nie ma 5.1 jak na przyklad EAX HD.

 

2. Wazne jest jednak aby miec dobry zestaw glosnikow co najmniej 5.1. Jesli nie masz takich glosnikow lub nie masz zamiaru wydawac na nie pieniedzy to wymiana 5.1 na A2 mija sie z celem poniewaz nie bedziesz w stanie wykozystac A2 mozliwosci. Majac zestaw takich glosnikow z pewnoscia uslyszysz roznice pomiedzy "stara" 5.1 Live! a AUDIGY 2.

 

3. Glowna roznica pomiedzy ZS a "zwykla" AUDIGY 2 jest ze ZS jest 7.1 karta dzwiekowa a AUDIGY 2 jest 6.1. Jesli masz zamiar kupowac glosniki i cie interesuje zestaw 7.1 to z pewnoscia ZS jest lepszym wyborem. Jesli masz zamiar kupowac glosniki albo juz je masz ktore sa 5.1 lub 6.1 to nie oplaca sie wydawac kasy na ZS poniewaz i tak nie uzyjesz jej mozliwosci odtwarzania dzwieku na 7 glosnikach.

 

4. EAX 4 jest to EAX 3 HD z obsluga zestawu glosnikow 7.1. Tak ze A2 nie ma oblugi na EAX 4 poniewaz A2 oblsuguje tylko zestaw glosnikow 6.1 lub nizej.

 

Ja mam osobiscie LANTEC LANSING 5.1 zestaw i mnie to w zupelnosci starcza. Szczegolnie ze nie mialbym gdzie ustawic tych extra 2 glosnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zalezy czy kladziesz nacisk na dzwiek w grach. Jesli jest to wazne dla Ciebie to z pewnoscia sie oplca wymienic 5.1 na AUDIGY 2. Audigy 2 ma wiele nowych funkcji ktorych nie ma 5.1 jak na przyklad EAX HD. 

 

2. Wazne jest jednak aby miec dobry zestaw glosnikow co najmniej 5.1. Jesli nie masz takich glosnikow lub nie masz zamiaru wydawac na nie pieniedzy to wymiana 5.1 na A2 mija sie z celem poniewaz nie bedziesz w stanie wykozystac A2 mozliwosci. Majac zestaw takich glosnikow z pewnoscia uslyszysz roznice pomiedzy "stara" 5.1 Live! a AUDIGY 2. 

 

3. Glowna roznica pomiedzy ZS a "zwykla" AUDIGY 2 jest ze ZS jest 7.1 karta dzwiekowa a AUDIGY 2 jest 6.1. Jesli masz zamiar kupowac glosniki i cie interesuje zestaw 7.1 to z pewnoscia ZS jest lepszym wyborem. Jesli masz zamiar kupowac glosniki albo juz je masz ktore sa 5.1 lub 6.1 to nie oplaca sie wydawac kasy na ZS poniewaz i tak nie uzyjesz jej mozliwosci odtwarzania dzwieku na 7 glosnikach. 

 

4. EAX 4 jest to EAX 3 HD z obsluga zestawu glosnikow 7.1. Tak ze A2 nie ma oblugi na EAX 4 poniewaz A2 oblsuguje tylko zestaw glosnikow 6.1 lub nizej. 

 

Ja mam osobiscie LANTEC LANSING 5.1 zestaw i mnie to w zupelnosci starcza. Szczegolnie ze nie mialbym gdzie ustawic tych extra 2 glosnikow

Co ty pierd czlowieku mowisz ze co do audigy minimum 5.1 zeby poczucz roznice? o ile wiem efekty eax hd mozna juz uzyskac na 2 kanalach:) i tak w ogole to ze ktos ma takie ciach!owe glosniki 5.1 jak to nic nie znaczy o jakosci dzwieku bo mozna kupic pozodny zestaw stero i dopieru poczuc roznice np.nad , sony , cambrige audio jako wzmacniacze a kolumny tonsil ,b&w,avance itd. i wtedy mowimy o jakosci idacego dzwieku z audigy;) a jesli chodzi te glosniczki komp to sa fajne a jezeli chodzi o jakosc to jest tylko i wylacznie niska polka :) dobry sprzet np do 5,1 komp to slynny zestaw monitorow b&w z wbudowanym dekoderem bolby digital ale one kosztuja 3000tys ponad i wtedy to jest juz klasa srednia;) wiec nie masz czym sie jarac tym lab cos :lol: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...