Skocz do zawartości
Pietras

Dysk--- musisz tu wejść ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawon kupiłem dysk baracude 80 giga . Po pewnym czasie zauwarzyłem ze zaczyna znikać mi miejsc. I takznikł mi 1.5 giga. Sformatowałem 3 z 4 partycji w dosie przy pomocy dyskietki z windowsa 98 , po sformatowaniu kiedy weszłem do windowsa okazało ze z partycji które wczesniej formatowałem nie zniknoł ani jeden plik...wiec musiał je sformatowac w windowsie. Odnosnie tego znikajacego miejsc na dysku to dzieje sie to tylko na 3 partycjach tzn.

na 1 partycji mam 1.41 giga danych a system pokazuje mi ze jest 2.41 danych ..... 1 giga poszło sie bujać

na 2 partycji zajete jest 8 mega a windows wyswietla ze zajete jest 408 mega.... 400 mega poszło sie jeb...ć

na 3 partycji mam 3 mega danych ( hahaha) a system wyswietla że jest zajete 9 mega ........gdzie jest 6 mega ? ;p

a na czwartej partycji jest wszystko OK

Pytanie: czemu komputer napisał ze sformatował mi partycje skoro nic z nich nie znikło , pytanie drugie czemu znika mi miejsce na dysku , razem jusz 1,5 giga

 

PS; Partyje robiłem w instalatorze systemu windows xp profesjonal , a nie przypomocy zadnej dyskietki startowej ...system plików na dysku to fat 32

 

Prosze o pomoc

 

PS2; Własnie przed sekundą usunołem przywracanie systemu z 3 partycji a na partycji systemowej dałem 200 mega ( tak na wszelki wypadek ) sprawa wiec teraz wyglada nastepująca

 

na 1 partycji mam 1.41 danych a komputer wyrzuca mi ze jest 1.83 giga .........znikło wiec 220mega ( bo 200 mega jest na odzyskiwanie systemu dlatego tego nie licze )

na 2 partycji wyłączyłem przywracanie systemu ale nadal brakuje mi na niej 400 mega

a na 3 i 4 partycji jest wszystko OK

 

Ludzie wiece gdzie sie jeszcze mogło podziać to miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...