Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Młoda Młodzież W Klubach

Rekomendowane odpowiedzi

C o myslicie o takiej młodziezy 13-15 lat w klubach balujacej na pixach i przytulajacech sie i całujacych z niewyrzytymi chłopakimi z tego co zaobserwowałem było to okolo 8 chłopaków na 3h

Byłem sobie własnie z niemcem na miescie i toczyliśmy bardzo ciekawa rozmowe z parenasotletnia dziewczyna watpimy zeby chodziła do gim

 

Gdzie sa rodzice takich dzieici jakka mają kontrole nad nimi

Co zrobicie gdy wasze dziecko powie mamo ide na miasto bede jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niec wiecej nie dodam, ze to sa dziec i te dzieci dawno powinny spac a nie po klubach sie wluczyc. Zeby to sie tylko wluczylo a to sie za przeproszeniem kurwi, bo jak nazwac inaczej dzieczyne, kotra w ciagu 5 godzin lize sie z 6 chlopakami z kazdym wychodzi na 10-15 minut z klubu a po zamknieciu idzie z jeszcze innym do kolejnego klubu??

 

dla mnie jest to nie do pomyslenia.

 

starasz sie wyrwac laske lub sie bawic, ale zamiast tego musisz uwazac, zeby cie po sondach za pedofilie nie zaczeli ciagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to sa dziwki a nie dziewczyny 8O

dzisiaj miałem półmetek mojej szkoły i wróciłem godzine temu :)

tez tam byly jakies synki co mieli po 13 lat :lol: a laska to sie kazda (w moim wieku - 18 lat) <span style="color:red;">[ciach!]</span>iła (za przeproszeniem) jeszcze bania nie zeszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po demna mieszka taka jedna co za nia z 6 wiekszych odemnie wieczorami lazi i siedza na klatce i syf robia a jak zadzwonie na 997 to zanim przyjada to ci z klatki pujda joz sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brrrrr

 

oduczt sie taka kurestwa, jak zajdzie w ciaze, lub ktorys z tych, z ktorymi wychodzi ja pobije/zgwalci.....

 

rozmaiwalem sotatnio ze znajoma, ktora mieszkala na woli (jeszcze rok temu) i tam 14-o latka z dzieckiem/dziecmi(!) to NORMA.

bo jak mi powiedziala....ci ludzie nie maja co robic....

pytacie gdzie rodzice.....otoz czesto jest tak, ze kawalerce mieszka 6 osob....nie dziwcie sie wiec, ze dzieckoidzie sobie na miasto (nawet w zatloczoym klubie wygodniej, niz w takim mieszkaniu)

 

inna kwestia jest taka, ze taka 14-o letnia panienka ma czesto matke starsza od siebie o.......14 lat, ;ub mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez 15-o, 16-o latek moze byc dojrzalszy od siakiegos 18-o latka....

tak juz jest....

i szczerze wolalbym pelny klub 16-o latkow, niz 22 ltnich dresow!!

mimo wsio...miec 14 lat i juz nie miec godnosci dla samej/samego siebie, to porazka!

 

ale....niektorzy w ten sposob sie dowartosciowuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys poszedłem do takiego klubu kino, a lat mam 15, ale tylko po to żeby oddac jakies plytki koledze mojego qzyna ktory tam pracuje... normalnie trzeba miec 16 lat zeby tam wejsc... wiec ja sobie siadłem przy barku i czekalem na qzynka ktory poszedl na zaplecze... siedze i patrze... jakies 2 laski tak ze 14-15 lat czyli mw. w moim wieku... patrze sobie i co widze? siadły przy stoliku i zaczęły sie ze sobą lizac :? niesmaczne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przezylem cos podobnego ;) ide sobie na imprezke do galaxy (kto jest 3city zna ...) - normalnie szok, po prostu szok ... napalone, pijane, najarane 13/14 latki zrobia co tylko chcesz - zero godnosci, NIC !

 

chcecie sie dobrze zabawic - proponuje UCHO w gdyni na sw wojciecha ! - w sobote jest super imprezka :) (sam rock leci :D - super ludzie, zadnych drechow czy tez wspomnianej "młodzieży"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie tylko na 99% mysłe ze taka kurewka jak przyjszie do domu to jest grzecznym dzieckiem mausi a satrzy nie zdaja sobie z tego sprawy co ona wyrabia wieczorami

:? chyba 2 tygodnie temu w newsweeku byl caly artykul pt: "Amatorki", mniej wiecej wszystko ladnie tam opisali jakie mamy mlode dziewczeta w naszym "pieknym" kraju. Zalosne.

Co do wypowiedzi harry'ego ze jak rodzice takim 14-16 latkom pozwalaja chodzic to niech sobie chodza. Po pierwsze takie dzieci nie powinny miec prawa wstepu na dyskoteki [nie tylko ze leje sie tam alkohol dozwolony od 18 lat, ale sa jescze inne sprawy, sami wiecie ...], na szczescie u mnie w miescie zaczyna byc bardziej restrykcyjnie. Sprawdzanie dowodow, wjazd od 21 lat, itp... Dla mnie dzieci na dyskotekach czy w pubach to przesada. Tez dobrych pare lat temu bylem taki "mlody" :P i jak sie chcialo pic or smthing to sie wyprawialo 'domowke' bo do klubu na pewno by nas nie wpuscili.

Tak na koniec powiem ze jest to temat rzeka, tak do konca nie dowiemy sie dlaczego malolaty coraz czesciej tak postepuja, nie tylko na dyskotekach, w pubach, czy na ulicy, ale w szkole i coraz czesciej w domu .... nie wiem czyja to jest wina .... :(

 

rumun_666 hehe takie dziewczynki jescze da sie przezyc, ale jak ostatnio widzielismy pedalow w klubie, to myslalem ze moja dziewczyna zwymiotuje :? straaaszny widok, bleee. ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh....takie gowniary poprostu maja wszysto w [gluteus maximus] i mysla ze wszystko im wolno. Chodza gdzie chca, robia co chca a rodzice siedza w domu i mysla ze siedza grzecznie u kolezanki.

 

W tym artykule w newsweek'u bylo opisane dlaczego takie gowniary robia cos takiego. Bylo to w necie , mozna bylo przeczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez 15-o, 16-o latek moze byc dojrzalszy od siakiegos 18-o latka....

tak juz jest....

i szczerze wolalbym pelny klub 16-o latkow, niz 22 ltnich dresow!!

mimo wsio...miec 14 lat i juz nie miec godnosci dla samej/samego siebie, to porazka!

 

ale....niektorzy w ten sposob sie dowartosciowuja ;)

Taa, zgadzam się. Świąt staje się coraz młodszy. Fizycznie ludzie idą do przodu, ale psychicznie się niekiedy cofają. Boją się pomyśleć jak za np. jakieś 6 lat pójde z dzieckiem gdzieć i takie "coś" spotkam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijajc fakt ze to wszytko jest jakie jest bo juz to przedyskutowaliscie, kluby przez to zaczynaja schodzic na psy, bo jak sie pujdzie 3,4 razy i widzi przedszkole na sali to sie odechciewa. i trzeba lokum zmieniac.

 

Najlepsze sa chyba kluby studeckie zwykle wchodzi sie na legitke, wkolo ludzie z akademikow, i jest zabawa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brrrrr

 

oduczt sie taka <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, jak zajdzie w ciaze, lub ktorys z tych, z ktorymi wychodzi ja pobije/zgwalci.....

 

rozmaiwalem sotatnio ze znajoma, ktora mieszkala na woli (jeszcze rok temu) i tam 14-o latka z dzieckiem/dziecmi(!) to NORMA.

bo jak mi powiedziala....ci ludzie nie maja co robic....

pytacie gdzie rodzice.....otoz czesto jest tak, ze kawalerce mieszka 6 osob....nie dziwcie sie wiec, ze dzieckoidzie sobie na miasto (nawet w zatloczoym klubie wygodniej, niz w takim mieszkaniu)

 

inna kwestia jest taka, ze taka 14-o letnia panienka ma czesto matke starsza od siebie o.......14 lat, ;ub mniej ;)

rzeczywiscie mlode panienki robia dziwne rzeczy, a nawet barzo dziwne,ale takich panienek jest niewiele,a wy tu muwicie o jakiejs pladze.

A ty Bruce nie sluchaj kolezanek tylko czasem poprostu wyjdz na miasto i zobacz jak jest a nie bzdury piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijajc fakt ze to wszytko jest jakie jest bo juz to przedyskutowaliscie, kluby przez to zaczynaja schodzic na psy, bo jak sie pujdzie 3,4 razy i widzi przedszkole na sali to sie odechciewa. i trzeba lokum zmieniac.

 

Najlepsze sa chyba kluby studeckie zwykle wchodzi sie na legitke, wkolo ludzie z akademikow, i jest zabawa :]

Tak imprezy studeckie sa the best.

tylko gozej jak sie w poniedzialek wchodzi na uczelnie a wiara ci brawo bije... :)

a ty myslisz co robiles.hehe pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie chodzicie, ale z tego co widze to jakbyśtakiej 14-15 letniej wspomniał o sex'ie itp. to by się zawstydziła i wyzwałąby Cię od zboczeńcó itp. no i zależy do jakiego klubu chodzicie, bo w niektórych poprostu brakuje kasy i wpuszczają "wszystkich" zeby zarobić te PLN.

Wydaje mi się, ze troche przesadzacie, ale co ja bidny robaczek moge wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnei i tu sie rodzi problem gdzie maja sie bawić te dzieciaki byc może ta młodziesz ?? (bede uzywał Sformułowania młodziesz)

 

wiadomo ze ta młodziesz nie chodziła by do klubów gdzie napisane jest do lat 18 bo one chca czuć sie juz dorosłe

 

zabronic im gdziekolwiek wychodzić to bez sensu puzniej takie pokraki beda sei bwaić w klubach

 

Moim zdaniem to powinno być tak:

młodziesz i starsi powinni sie bawić razem tzn ludzie w przedziale 16-28(lub jeszcze starsi chcacy sie bawić) ochrona zajmowała by sie taka młodzieza kótra przegina tzn pijane i sk...one dzieci bedzie sprzatała z klubu

 

Pamietam jak ja miałem 15 lat tez chodzięłm na miasto sie bawić i co bawiłem sie świetnie nie podobało mi sie 1 starsi odemnie o rok czy 2 wozili sie na<span style="color:red;">[ciach!]</span>i po parkiecie i szukali proble wiec kto robi wiekszy problem oni czy ja

 

Mi nie przeszkadząło by ani troche jak bym sie bawił z 15 latka mi ale zeby one potrafiły sie bawić a ich chłopcy zeby nie szli po to zeby sie najeb... tylko w ty mcelu co ja i ktoś powinien tego pilnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie chodzicie, ale z tego co widze to jakbyśtakiej 14-15 letniej wspomniał o sex'ie itp. to by się zawstydziła i wyzwałąby Cię od zboczeńcó itp. no i zależy do jakiego klubu chodzicie, bo w niektórych poprostu brakuje kasy i wpuszczają "wszystkich" zeby zarobić te PLN.  

Wydaje mi się, ze troche przesadzacie, ale co ja bidny robaczek moge wiedzieć :)

wiadomoz ze w miejscu gdzie od kazdego chca dowody takich cyrków nie bedzie. Byłem w wielu miejscach i wszedzie to samo w 1 miejscu bardzie w 2 mniej ale musze przyznać ze chodze tam gdzie nie sprawdzaja dokładnie dowodów bo sam nie mam 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale jeśli widzicie 13-14 latka w klubie to raczej musi mieć układy, alboz ochroną, albo z szefem klubu. Przecież oni nawet nie mają 170cm!

a nawet jeśli mają to gęby mają młodzieńcze.

Ja gdy miałem 13 lat zaczołem pomagać ojcu w nagłaśnianiu imprez i wtedy mieliśmy roboe w jakimś klubie i tak pod opieką ojca to mogliśmy tam być. W zasadzie pracowaliśmy tam, ale to można nazwać debiutem. Ale samodzielnie do klubu w tak młodym wieku?

Panowie - strajkujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu napisal ze nie mozna mowic o pladze? Alez mozna i to jak najbardziej, widze to po mlodziezy ktora przyszla teraz do ogolniaka jako gimnazjum - ma to wlasnie 15-16 lat i uwaza sie juz za dorosle, panienki ubieraja sie jakby mialy juz ze 25 lat,maluja sie jak glupie, chlopczęta :lol: znowu wyrosniete jakies zmutowane wieksze odemnie a rozumu to tyle co pchla nie ma :( ... no i to siakies takies 15-16 letnie dzieci ida sobie pozniej do klubow - mowie teraz o pannach i jest faktycznie jak jest, <span style="color:red;">[ciach!]</span>ia sie po katach, wracaja czesto zacpane, zachlane w 3pupy i co? i niby sa uwazane w szkole za dobre uczennice, rodzice zaloze sie ze tez tak uwazaja.... jedna w szkole u mnie taka jest .. niby metalowa (taka z pupy raczej na pokaz) wyglada jak narkomanka, niedosc ze brzydka jak nie wiem co to wlosy zafarbowala sobie na czarno i do tego rozjasniajacy makijaz no i konskie zęby - no i co?? caly czas chodzi tylko imprezki tanie wino i .... dopiszcie sobie sami...

albo tez inny przyklad, 2 dziewczynki zeby zaszpanowac przed starszymi metalami w szkole przychodza nie zadko zachlane na lekcji - kiedys widzialem jak obie zaczely zygac przed szkola a jedna sie w porty zeszczala jeszcze - no ale one chca byc dorosle - nie koloryzuje tu wcale - jest to autentyk

co do rodzicow tych biednych dzieci to moga byc 2 opcje : albo nadziani kasa rodzice co gowno ich obchodzi los ich dzieci - albo rodzice niewiele starsi od nich ktorzy <span style="color:red;">[ciach!]</span>ia sie tak samo.....

smutne to bardzo - a widze ze takich ludzi coraz niestety wiecej jest...

jak dla mnei nie ma zadnego usprawiedliwienia na glupote zarowno takich rodzicow jak i dzieci - ale to jest ich wybor nikt do dziadowania ich nie zmusza sami sie wyniszczaja

rodzaj ludzki z reszta ma to do siebie, dazy caly czas nieuchronnie do samodestrukcji :( (wcale sie nie wzoruje na matryksie:P )

to chyba wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elpawlakos chodze do LO na woli i wracam przez nai do domu, wiem co widze....

Tak wiem same 14-tki z dziecmi.heh :)

nie, widze tez zuli pod monopolowym itp.HEH

 

przyklad panienki, ktora w wwieku eeee 14, lub 15 lat zaszla w ciaze mam chyba 2 klatki schodowe dalej, ale glowy nie dam czy dokladnie tam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo

moj gengiś sie wypowiedzial :D

nota bene bardzo madrze :)

 

co statusu majatkowego takich panienek (a raczej ich rodzicow) to to jest cyba pol na pol....

mam kumpla w klasie..nadziany i....zadko bywa w szkole, ganje pali tak ze 3-4 razy w tygodniu, w porywach wiecej.....

pije itp.....

totez po roku wyleci ze szkoly na 100% ;p

 

ale z drugiej strony,,,, ch** nam do tego (mowie ogolnie), co ktos robi....

chce sie 14-o latka puszczac.....niech sie puszcza....

ona bedzie cierpiala :)

ona sobie z*** zycie, tylko najgorsze, z ejak zrobi dziecko, to jeszcze jemu zniszczy zycie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...