Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Młoda Młodzież W Klubach

Rekomendowane odpowiedzi

jak ostatnio widzielismy pedalow w klubie, to myslalem ze moja dziewczyna zwymiotuje  :?  straaaszny widok, bleee. ....

Za slowo "pedal" w tym kraju moga zlinczowac publicznie... mowi sie "gej" :D

 

PS. Jeden z watkow na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za slowo "pedal" w tym kraju moga zlinczowac publicznie... mowi sie "gej" :D

PS. Jeden z watkow na ten temat...

Czuje prowokacje, jest gdzies zapisane ze na homoseksualiste nie moge powiedziec 'pedal'? Tylko musze go nazywac 'gejem'?

Zeby nie robic dymu, dobra niech bedzie gej, topic jest o czym innym, wiec trzymajmy sie.

Przeczytalem ten watek co podales, tez nic o 'pedalach' nie zauwazylem, tylko jacy sa geje, tolerancja, itp ... wiec? :P

Ten usmieszek na koncu oznaczal to co mysle :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten usmieszek na koncu oznaczal to co mysle :?:

Nie wiem co myslisz, ale jesli wyciagniesz pozytywne wnioski i poczytasz jeszcze troche, to sie ciesze :)

 

PS. Nie przejmuj sie mna, ja tak czasem gadam i kaze ludziom wytezac rozumy w dialogu ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka all!!!

No czas na jakies odprezenia - Osla laczka to fajne miejsce i nawet "sprzetowcy" sie tu zbieraja widze :) Ja wam przedstawie moja sytuacje:

Mam latek 16 ale chodze do 2 liceum [tak mi sie ulozylo w zyciu] i obcuje z 17-18 latkami i w sumie sie CIESZE ze siedze przed kojmpem :) Boze - jesli chociaz 10% tego co ONI [moi znajomi] opowiadaja o tym co sie dzieje w klubachj i na imprezach to po porstu szczeka odpada....

 

A co do 13-14 latkoof - coz - niestety czasy sie zmieniaja i coraz czesciej juz 13 latka sie puszcza gdfzie sie da - bo to jest "cool" i w ogole - ja uwazam ze to smieszne a zycie sie ma przesrane...

 

Moj modszy brat [goowniarz - 11 lat] - co on wyraia - pali jakies szlugi, wacha jakies herbatki, a co on popija to juz sam nie wiem :) Rozumiecie - goowniarz 11 lat chcial z kumplami sylwka a domku jednorodzinnym w 7 osob spedzac BEZ ZADNYCH doroslych :) Niezle nie? A co bedzie za 2-3 latka? NO to przeciez jest zalosne :) A moi rodzice i tak sie ciesza ze nie cpa :/ NO coz...

 

SUCZKI -> piosenka niestety bardzo prawdziwa i jak H-H nie trawie tak to ma sporo racji :)

 

Pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodzice za duzo pozwalaja towazysrwo pomoze i puzniej sie taki bachorek twozy mio starzy reaguja tak

stary nie kuam nic z tego on zawsze wiezy ze jestem trzezwy

a stara czy jestem czy nie jestem na chmielu mówi ze piłem ale mówi ze nie broni mi pić tylko zebym miał za co i kontaktował w miare bardzo ze swiatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ziamami na dyskoteke chodze i wyrywamy niunki i jest wogole bardzo kul.

czasami tez cos wypijemy  .

taa 13 latko ci to sie wydaje ze wogole jestescie cool i laski wyrywacie :P

przeciez te laski sie "walą" z wszystkim co chodzi i ma "****"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze w onecie zawsze mnie powala na ziemie:

Mam prośbę. Powiedzcie czy to boli u faceta przy pierwszym razie. Mam zamiar iść z dziewczyną do łóżka. Ona już była z facetem i jesteśmy dosyć blisko "wspólnego razu". Prosze o poważne potraktowanie tematu.

 

 

(~Tom, 2004-01-21 19:52:27)

 

Jak masz wystarczająco małego to nic nie poczujesz...

 

 

(~Wielki, 2004-01-21 19:56:45)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do rodzicow tych biednych dzieci to moga byc 2 opcje : albo nadziani kasa rodzice co qpa ich obchodzi los ich dzieci - albo rodzice niewiele starsi od nich ktorzy ...

nie wziąłes po uwage jeszcze 3 opcji: rodzice tej "młodzieszy" mogą byc tak zapracowani - pracuja po godzinach, dorabiaja gdzie sie da zeby na chleb zarobic i nie sa w stanie upilnowac swoich pociech (bardzo czesto wracaja pozno w nocy i wczesnie rano wychodza do pracy) :!: :( :!: - chyba kazdy wie jaka jest sytuacja gospodarcza naszego kraju i bedzie jeszcze gorzej ........ :evil: :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do rodzicow tych biednych dzieci to moga byc 2 opcje : albo nadziani kasa rodzice co qpa ich obchodzi los ich dzieci - albo rodzice niewiele starsi od nich ktorzy ...

nie wziąłes po uwage jeszcze 3 opcji: rodzice tej "młodzieszy" mogą byc tak zapracowani - pracuja po godzinach, dorabiaja gdzie sie da zeby na chleb zarobic i nie sa w stanie upilnowac swoich pociech (bardzo czesto wracaja pozno w nocy i wczesnie rano wychodza do pracy) :!: :( :!: - chyba kazdy wie jaka jest sytuacja gospodarcza naszego kraju i bedzie jeszcze gorzej ........ :evil: :( :(

 

 

gorzej to juz byc nie moze :P

 

chyba ze ktos bombe zrzuci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta dzisiajsza młodzież nic tylko by zaliczala wszystko co oddycha i ma dwie nogi (nie mowie o wszystkich)  :wink:

A ty to jaki kiedyś byłeś? ;) (joke no offence) :D.
Ja moi drodzy pochodze ze strasznego zadupia. Bystrzyca Kłodzka sie to zowie (jak sie jedzie na Kudowe -> Czechy). Kotlina Kłodzka to straszna padaka. Małe miasteczko a na około wioski. Nie było gdzie sie bawić. Zresztą mam rodziców, którzy by mi na takie wyskoki nie pozwalali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja nie zamknie klobow nie zamknie ani nie zabierze koncesli bo wszyscy maja z nimi uklady a jak nie maja to dostana w lape i po sprawie ... no chyba zeby wpadla coreczka jakiejs szychy z miasta w wieku 15 lat albo wyladowala na pogotowiu zacpana to by sie narobilo chalasu i by bylo po klubie a tak co taki szary czlowiek moze ..uslyszy od pal "bylo pilnowac dziecka" albo jeszcze sprawa w sadzie ze rodzice wyrodni bo nie wiedza co sie z dzieckiem dzieje w nocy .. policja na kure.stwo nie pomoze ... ja jak bylem w wieku 13-15 lat to takiego czegos nie bylo sam nie chodzilem po knajpach bo nie wypadalo pilo sie owszem ale w swoim towarzystwie i jak byla okzja a teraz na dysce konczacej wakacje karetka zabiera 14latke pijana do nieprzytomnosci lezaca w lesie ... i co ? starzy maja prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e a ona a sam nie wiem moze ona tak lubi :o ja osobiscie mam siostre w weku 13 lata i jakbym ja zobaczyl na miescie z piwem czy w jakims nieciekawym towarzystwie to najpierw bym wpier.dolil tym kolesiom potem jej narobil wstydu ze sama by nie chciala wychodzic .. zreszta ja sobie tego nie wyobrazam chociaz jak na 13 lata to ona za dobrze wyglada :| i uwaza sie za dorosla bo jej w szkole tlumacza ze dziewczyny szybciej dorastaja i ze jest rozwinieta na 16 no kurna tak jest ale ona sobie przez to za duzo pozwala..wogole caly ten swiat jest po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ja moi drodzy pochodze ze strasznego zadupia. Bystrzyca Kłodzka sie to zowie (jak sie jedzie na Kudowe -> Czechy). Kotlina Kłodzka to straszna padaka. Małe miasteczko a na około wioski. Nie było gdzie sie bawić. Zresztą mam rodziców, którzy by mi na takie wyskoki nie pozwalali...

A gdzie się we wrocku bawisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja powinna zrobić prowokacje . Za zgodą rodziców "wynając" jakiegoś małolata i niech idzie do monopola po połówke - jak mu sprzeda z miejsca wkracza oddział i zamykaja panią "Krysie" zabierają  licencje itd.

Tak samo tyczy się dyskotek etc. Jak małolat wejdzie do dyskoteki i kupi tam piwo czy drinka wpada oddział pał i zamykają lokal a lokal bez koncesji to przegrany lokal bo nikt by tam nie chodził

Tylko dzięki takim działaniom udałoby się ograniczyć problem biegania po ulicach po północy i przebywania na dyskotekach gnojków , bo każdy właściciel monopolu czy dyskoteki bałby się odebrania koncesji i zaostrzyłby wymaganie okazania dowodu osobistego.

No ale dopóki policja nic nie zrobi , nic się nie zmieni .

Pozdrawiam

689099[/snapback]

Siostra mi opowiadala jak w USA chciala kupic alkohol ( ma 22 lata ). Nie chcieli jej sprzedac na zaden dokument ( paszport np )! Powiedzieli ze wola nie ryzykowac :blink:

 

Tam jak kogos zlapia na sprzedazy nieletnim to ten ktos juz nigdy nie moze lokalu z alkoholem otworzyc :wink: Nie wspominajac o tym ze natychmiast zamykaja takie miejsce.

 

U nas wystarczylo by zeby w kazdym wiekszym miescie po 1 klubie zamkneli + info w TV i by sie zaraz opamietano...

 

 

 

P.s Nie ma to jak odgrzebac martwy temat :D

 

P.s2 Jakby ktos mial dostep do tego artykulu z newsweeka ( teraz jest juz w platnym archiwum ;) to bylbym wdzieczny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh te młodziaki na imrezkach :? widać niektórzy bez sex-u nie są w stanie wytrzymać i potem mają problemy przez to. Znam pewną panienke 14 lat która poszła z chłopakiem do łóżka i potem okazało się że jest w ciąży ( takie wypadki tłumaczą reklamy durexa :lol2: ), dobra ja nie wnikam w to co się dzieje przynajmniej faceci którym kobiety brak się wyżyją <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...