Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Młoda Młodzież W Klubach

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam kumpla, ktorego bardzo lubie, choc nie zawsze popieram to co robi, czesto opowiada mi o tym jak wzial sobie kilka pigulek, potem zapil alkoholem i "jazdaaa" ... (16 lat)

Ostatnio zgadalem sie z fryzjerka na ten temat, opowiadala mi, ze jej znajomy znalazl sie w jednym z krakowskich klubow na sylwestra, gosc 26 lat - podchodzi do niego dziewczyna 14- 16 i rzuca tekst - "Czesc. Chce sie z Toba rznac..." , czlowiekowi szczena opadla ... Moim zdaniem to jest zero godnosci, szanowania siebie, no i nie da sie ukryc "z mozgu whiskas". Obrzydzenie mnie bierze jak cos takiego slysze :evil: Sam nie chodze po tego typu klubach ... A co do Ascetoholix - Suczki - to jak polskiego hh nie lubie tak to jest prawda.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem na kasecie niezle nagranie. Ale czasy kaset odeszly i gdzies wcielo ta kasete (chcialem zrzucic na mp3). Wiem tylko ze tytul utworu to "Nagie Anioły":

i w pierszej zwrotce jest taki oto tekst (w sumie moglbym chyba caly utwor zacytowac)

"a 14-tki to sie boja cnoty, nie ma mowy o wiernosc i to nie sa ploty. jak nie wierzysz? To mopszukaj na ulicy, nie uzyczysz w tym wieku prawie zadnej dziewicy" :P

 

Zna ktos moze wykonawce tego? Ale chodzi mi o wersje stara niecenzurowana bo mam taka cenzurowana (znaczy sie pozmieniane slowa) i to juz nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po prostu nie chodzę do miejsc, gdzie wpuszczana jest "młodziesz" ;) Parę razy udało mi się "zajrzeć" na imprezkę gdzie królowali 15-17nasto latkowie i szybko stamtąd wybyłem...

 

A ta "młodziesz" najczęściej się bawi tak - szybko jakieś browary, wóda, potem jaranie, po 2 godzinach "zgon" i rzyganie, spanie itd... Cała "zabawa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://newsweek.redakcja.pl/archiwum/artyk...sp?Artykul=8655 za tres nie odpowiadam w koncu to artytul z ogolnie dostepnej gazety wiec no przeczytajcie i ciekawe co o tym powiecie ... a wracajac do clubow z napalonymi 16-17 latkami spoko ja tam tak lubie ale 13-15 no to bez przesadty ( siotre mam w tym wieku i jakbym sie o czym dowiedzial owrr nie recze za siebie ) ale w sumie kumple raz poznal raczej ona go .. 14 letnia no dziwke ale nie powiem wiedziala o co chodzi i czego chce nie jedna 18 czy nawet 19 jest no bardziej uwsteczniona ( dobrze wychowana )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elpawlakos chodze do LO na woli i wracam przez nai do domu, wiem co widze....

Tak wiem same 14-tki z dziecmi.heh :)

 

przyklad panienki, ktora w wwieku eeee 14, lub 15 lat zaszla w ciaze mam chyba 2 klatki schodowe dalej, ale glowy nie dam czy dokladnie tam ;p

widzisz masz przyklad!!! ale nie mozne powiedziec ze tak jest z kazda 14-15.tylko oto mi chodzi !!! jedna to nie wszystkie.pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam sie nad sensem chodzenia do klubow, bo coraz wiecej "mlodziezy" w wieku podst/gim przychodzi. nie mam nic przeciw 16-17 latkom, ale 14-15 to przesada. dodatkowo zachowuje sie to bardziej swobodnie, rozwiazle i ubiera bardziej wyzywajaco niz dzieczyny w duzo starsze od nich.

 

w wielu przypadkach rodzice moga niewiedziec co robia ich pociechy, ale jeseli taka 15 ma na polowie plecow tatuaz to starzy juz musza o tym wiedziec.

 

chyba zaczne znow chodzic do klubow studenckich, bo tam jestem prawie pewnien wieku ludzi tam przesiadujacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos moze wykonawce tego? Ale chodzi mi o wersje stara niecenzurowana bo mam taka cenzurowana (znaczy sie pozmieniane slowa) i to juz nie to samo.

Of kors znaju :) -> Urban - Nagie Anioly, jak chcesz daj na PW maila to przesle. Ogolnie piosenka bardzo dobrze obrazuje terazniejszosc :? .

"[...] byle z kim, byle szybko, byle gdzie [...]"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elpawlakos chodze do LO na woli i wracam przez nai do domu, wiem co widze....

Tak wiem same 14-tki z dziecmi.heh :)

 

przyklad panienki, ktora w wwieku eeee 14, lub 15 lat zaszla w ciaze mam chyba 2 klatki schodowe dalej, ale glowy nie dam czy dokladnie tam ;p

widzisz masz przyklad!!! ale nie mozne powiedziec ze tak jest z kazda 14-15.tylko oto mi chodzi !!! jedna to nie wszystkie.pozdro :)

ja tego nie napsialem ;p

 

PEACE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, zgadzam się. Świąt staje się coraz młodszy. Fizycznie ludzie idą do przodu, ale psychicznie się niekiedy cofają. Boją się pomyśleć jak za np. jakieś 6 lat pójde z dzieckiem gdzieć i takie "coś" spotkam :/

kilka lat temu wybuchła pewna elektrownia.... ;) i nie ma sie co dziwić że teraz widzi sie takie wykręty

 

tak powaznie to uwazam że to wina rodziców po prostu pozwalają na zbyt wiele...

 

a ta poje... muzyka tez robi swoje chyba nawet był o niej temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taa, zgadzam się. Świąt staje się coraz młodszy. Fizycznie ludzie idą do przodu, ale psychicznie się niekiedy cofają. Boją się pomyśleć jak za np. jakieś 6 lat pójde z dzieckiem gdzieć i takie "coś" spotkam :/

kilka lat temu wybuchła pewna elektrownia.... ;) i nie ma sie co dziwić że teraz widzi sie takie wykręty

 

tak powaznie to uwazam że to wina rodziców po prostu pozwalają na zbyt wiele...

 

a ta poje... muzyka tez robi swoje chyba nawet był o niej temat

heha zaraz bedzie ze rap jest puszczany w babanowych klubach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosamoumnie naprzeciwko kumpela w wieku 15 lat miała dziecko ,jest 2 lata odemnie starsza,poszła na impre i dalej wiecie co było...i w tym czasie matka jej zmarła i jest 3 dzieci i ojciec co nie daje rady i pije cotydzien,wspułczuje jej:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat mówiąc, to są skutki tzw. wychowywania bezstresowego. Moim zdanie nie da sie wychować kogos kto nie wiem gdzie jest jego miejsce. Groźnie to zabrzmiało ale jakies rygor niestety musi byc inaczej nas te małolaty zjedzą.

 

To ja tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i tak sobie mysle ze swiat sie stacza ;) Widok gowniar zachowujacych sie jak by mialy 20+ jest zenujacy, zenujace jest patrzenie na "kwiat" mlodziezy polskiej zachlanej w 3 ****.

Tez bylem kiedys w takim wieku ale bez przesady - mozna sobie strzelic 2 piwka, mozna sie pobawic ale nie na sile udawac ze jest sie kims innym. W szczecinie niestety ostatnio zamkneli lokal o dumenej nazwie 2/3 gdzie sie wszyscy tacy gromadzili i teraz sie to rozpelza po calym miescie. Wzasadzie mi to wisi poki nie wchodza mi w droge. I dlatego lubie miejsca gdzie sie nie wpuszcza bezdowodowcow i ludzi ktorzy wygladaja jak bywalcy bram w centrum miasta [i gdzie nie dominuje muzyka w stylu umc-umc-umc co bywa trudne ;)].

Zreszta lol wyobrazam sobie jak by zareagowali moi rodzice gdybym wrocil pijany / o 4 rano majac 15 lat lol. Odechcialo by mi sie na cale zycie ;)

 

A ze brak kontroli - pokolenie 13-14 latkow to owoce wychowania bezstresowego rodzicow "nowych" Polakow po 89. Zachodnie "wzorce", nowe trendy i wogole. Nie mowiac o ilosci rozwodnikow i syndromu dziecka mamusi ktore moze wszystko. Plus fakt ze niektorzy "decydujac" sie na wychowanie bachora byli nieswiadomi tego co sie podejmuja i ciagle nie potrafia zrozumiec ze to nie jest zwierzak ktory mozna oddac jak sie staje zbyt klopotliwy

 

Jak juz muzycznie:

Pezet/Noon 5-10-15

i nie pamietam gdzie (kojarzy mi sie tez z Pezetem) z tekstem "ja nie szukam dup chodzac po gimnazjach" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak mam 15 lat skonczone ;P i... starzy mnie na dyski nie puszczaja i dobrze nei mam im tego za zle...takie dyski to trza jechac gdzies dalej jakeis 30km wiec sie niekomu nei chce ale jak sa Dni mojeg miasta :P to potrafie balowac do 2-3 w nocy : ) przy brofarku... :D ale to dwa dni w roku :D hmmm tez by mnie wkurzalo ze na imprach sa gowniarze pijane... i robiace co chca ale im sie wydaje ze sa dorosli :/ taki ten swiat teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda slow To moze ja podam swoj przyklad : dni wolne po swietach Bozego Narodzenia, godzina 1:25, nasza ekipa zrobila sobie czata przez GG wsrod nich byl jeden kumpel. zaczynamy rozmowe i co sie okazuje ? Ze zamiast tego kumpla na necie siedzi jego siostra LAT 13 !! Nosz kur.wa gdzie sa rodzice :?: Jakbym jej zlal dupsko to by sie nauczyla Dla przykladu mam siostre rowniez w wieku 13 lat. Godzina 22:30 i ona musi isc spac :!: Nigdy nie pozwole swoim dzieciom siedziec na necie o takiej godzinie

 

P.S.

Na drugi dzien zjechalem kumpla i powiedzialem mu co mysle o tej sytuacji powiedzial ze do pilnuje by wczesniej chodzila spac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEZET / RED / EIS

"Chłodne drinki, przy barze (...) zadne wrazen ci.pki" :D troche skrocilem ale i tak chodzi tu o to :D :D :D

 

a teraz o tym jaka jest polska "mlodziez"

52 DĘBIEC

"korzenie gleboko w gruncie, wychowani na buncie"

"chlejemy za 3, przeciez wypic to nie grzech,

wóda jest, piwo lech, male moce polskie tez"

 

okej a teraz ja sie wypowiem. mowicie ze modziez bawiaca w klubach sie upija, nie prawda. Ci ktorzy chca sie upic ida do nocnego i potem na prywatke, albo do kumpla ktory ma wolna chate :D klubowicze zazwyczaj jada na dragach :| piguly itd... sam mam 17 lateq, za 2 miechy 18 :D ale po klubach sie nie obijam bo nie chce miec kontaktu z dragami :| poza tym w moim miescie nie mam porzadnych klubow :| w jednym napier**** za darmo (wiadomo jak :| jeden podchodzi i sie przypier**** a reszta kumpli mu pozniej "pomoze" :| ), inny jest za daleko :| i nie chce sie tak daleko jezdzic :| 3 za maly :P :D zawsze cos sie znajdzie :D :D :D dltego prywatki rulez :D wiesz z kim masz do czynienia, dragi odpadaja (przynajmniej w moim towarzystwie), wiele innych plusow :D pozdorwka dla wszystkich imprezowiczow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda slow To moze ja podam swoj przyklad : dni wolne po swietach Bozego Narodzenia, godzina 1:25, nasza ekipa zrobila sobie czata przez GG wsrod nich byl jeden kumpel. zaczynamy rozmowe i co sie okazuje ? Ze zamiast tego kumpla na necie siedzi jego siostra LAT 13 !! Nosz kur.wa gdzie sa rodzice :?: Jakbym jej zlal dupsko to by sie nauczyla Dla przykladu mam siostre rowniez w wieku 13 lat. Godzina 22:30 i ona musi isc spac :!: Nigdy nie pozwole swoim dzieciom siedziec na necie o takiej godzinie 

 

P.S.

Na drugi dzien zjechalem kumpla i powiedzialem mu co mysle o tej sytuacji powiedzial ze do pilnuje by wczesniej chodzila spac :evil:

ze wszystkimi argumentami sie w tym topicu zgadzam...jestem za a nawet przeciw :lol: ...ale Z TYM nie moge!!!! no bez przesady ale 13 letnie dziecko chyba nie ma rygoru chodzenie spac po dobranocce...jesli siedzi w domu(nie na dysce) to mozna mu pozwolic (szczegolnie w dni wolne po Swietach) posiedziec troche przy kompie...na moim przykladzie: od niepamietnych czasow(nie wiem nawet jak mialem 10 lat pewnie) moglem siedziec przy kompie, tv do ktorej chcialem...przeciez to lepsze niz wloczenie sie po ulicy..mi sie wydaje ze to nie bylo zle...oczywiscie w wieku np 6-7 lat dziecko powinno chodzic spac wczesnie...ale 13!!!??? no bez przesady.

 

a poza tym zgadzam sie z tym topiciem w 100%...jak przejezdzam (o dzisiaj bede pewnie tez przejezdzal) pod takim klubem w b-czy BRAVO i w niedziele o 16.00 sa imprezy dla gimnazjum, to plakac sie chce...dziewczyny jak ostatnie k.u.r.e.w.k.i wygladaja i chlopacy jacys przerosnieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy wdlog was bycie w 1 kl LO i miec 182 cm wzrostu to jest sie przerosnietym?? (to moglo byc przez ta ruska elektrownie co sie rozsypala ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda slow To moze ja podam swoj przyklad : dni wolne po swietach Bozego Narodzenia, godzina 1:25, nasza ekipa zrobila sobie czata przez GG wsrod nich byl jeden kumpel. zaczynamy rozmowe i co sie okazuje ? Ze zamiast tego kumpla na necie siedzi jego siostra LAT 13 !! Nosz kur.wa gdzie sa rodzice :?: Jakbym jej zlal dupsko to by sie nauczyla Dla przykladu mam siostre rowniez w wieku 13 lat. Godzina 22:30 i ona musi isc spac :!: Nigdy nie pozwole swoim dzieciom siedziec na necie o takiej godzinie 

 

P.S.

Na drugi dzien zjechalem kumpla i powiedzialem mu co mysle o tej sytuacji powiedzial ze do pilnuje by wczesniej chodzila spac :evil:

eeee ile ja znam 13 i 14 latek co w weekend siedza do rana na kompie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]- ma to wlasnie 15-16 lat i uwaza sie juz za dorosle, panienki ubieraja sie jakby mialy juz ze 25 lat,maluja sie jak glupie, chlopczęta [...]

mam taką jedną w klasie.. kurna 14 lat a maluje jak diabli... kiedys moj kolega na klasowej wigilii zaczął sie z niej nabijac ze jakby ja zlapac za wlosy i przywalic o siane to by ladna darmowa tapeta była :D :D :D potem jeszcze caly wieczor sie nabijalismyz niej, przed kim ona chciala sie popisac...

 

 

co do wypowiedzi o tych "lesbijkach"... to ja cie doskonale rozumiem tylko zważ na to ze one mialy max 14-15 lat... a tak swoja drogą to bardziej toleruje lesbijki niz geji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze do 1 kl. LO i moim zdaniem starzy mają łatwy sposób na

kontrolowanie dzieci w wieku imprezowym ( 14-18 ) lat.

Sprawa jest prosta poprostu należy kontrolować ilość kasy u dzieci.

Rozwine swój temat na własnym przykładzie w piątek byłem na

rokowej imprezie w Piasecznie tzw. "ACTIVE ROCK PARTY" w

czwartek poinformowałem starych o moich zamiarach oczywiście

zadowoleni nie byli ale od pewnego czasu już nie balowałem więc nie

zgłosili sprzeciwu. W owy piątek godz. ok 17:30 starzy zgodzili sie mnie

podwieźć na przystanek przed wejściem do samochodu zgłsosiłem się po

fundusze min. 12 zł ( 8zł wejźciówka i 4 zł wino mazowieckie ) ku mojemu

zdziwieniu dostałem 35zł co sprawiło że na imprezie dosło do poważnej

libacji alkocholowej z udziałem kilku win 0,5 l. wódki i paru piw.

Następnego dnia rano budze się w domu podchodze do lustra i mam

lekkawo skarcelowaną morde. Później dowiedziałem sie że wypier... się

na brodzik w kiblu. Morał jest taki gdybym wypił kilka piw albo wino do

domu wrócił bym o własnych siłach bez większych urazów lecz gdy ma się

zbyt dużo kasy sprawy sie troche komplikują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy wdlog was bycie w 1 kl LO i miec 182 cm wzrostu to jest sie przerosnietym?? (to moglo byc przez ta ruska elektrownie co sie rozsypala ;) )

to jeszcze nic, moj kolega z klasy (3 kl. gim) ma 187 i numer buta 48-49 to dopiero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda slow To moze ja podam swoj przyklad : dni wolne po swietach Bozego Narodzenia, godzina 1:25, nasza ekipa zrobila sobie czata przez GG wsrod nich byl jeden kumpel. zaczynamy rozmowe i co sie okazuje ? Ze zamiast tego kumpla na necie siedzi jego siostra LAT 13 !! Nosz kur.wa gdzie sa rodzice :?: Jakbym jej zlal dupsko to by sie nauczyla Dla przykladu mam siostre rowniez w wieku 13 lat. Godzina 22:30 i ona musi isc spac :!: Nigdy nie pozwole swoim dzieciom siedziec na necie o takiej godzinie 

 

P.S.

Na drugi dzien zjechalem kumpla i powiedzialem mu co mysle o tej sytuacji powiedzial ze do pilnuje by wczesniej chodzila spac :evil:

ze wszystkimi argumentami sie w tym topicu zgadzam...jestem za a nawet przeciw :lol: ...ale Z TYM nie moge!!!! no bez przesady ale 13 letnie dziecko chyba nie ma rygoru chodzenie spac po dobranocce...jesli siedzi w domu(nie na dysce) to mozna mu pozwolic (szczegolnie w dni wolne po Swietach) posiedziec troche przy kompie...na moim przykladzie: od niepamietnych czasow(nie wiem nawet jak mialem 10 lat pewnie) moglem siedziec przy kompie, tv do ktorej chcialem...przeciez to lepsze niz wloczenie sie po ulicy..mi sie wydaje ze to nie bylo zle...oczywiscie w wieku np 6-7 lat dziecko powinno chodzic spac wczesnie...ale 13!!!??? no bez przesady.

 

a poza tym zgadzam sie z tym topiciem w 100%...jak przejezdzam (o dzisiaj bede pewnie tez przejezdzal) pod takim klubem w b-czy BRAVO i w niedziele o 16.00 sa imprezy dla gimnazjum, to plakac sie chce...dziewczyny jak ostatnie k.u.r.e.w.k.i wygladaja i chlopacy jacys przerosnieci

Nie no jasne najlepiej niech sie zaczna pusczac w wieku 13 lat i to jeszcze przez neta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: O godzinie 1:25 ich miejsce jest w lozku :evil:

Nie chce widziec na co Twoje dzieci wyrosna a moze juz wyrosly Sorki ale dla mnie jestes troche smieszny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bober9035 --> masz raczej problemy z powiedzeniem sobie dosc ...

 

nie buj sie - to kiedys minie ;) - na impreze bedziesz szedl i sie swietnie bawil nawet bez zadnych piwek, winek etc. - bedzie Ci bardziej zalezalo aby z kims pogadac etc a nie najeb** sie w trupa ...

- naprawde nikomu takim zachowaniem nie zaimponujesz ... ucz sie na bledach starszych :D - my to juz przezylismy i wiemy co mowimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...