Skocz do zawartości
diabel86

Cos sie zepsulo (mozliwe ze karta graf)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mialem pojecia gdzie to dac wiec sorr jak nie ten dzial.

 

A wiec mam taki problem:

 

Komp od miesiaca chodzil bez boku obudowy i calkiem fajnie mu bylo. Ale postanowilem wsadzic w neigo okienko i nalozyc bok. No i tak zrobilem. Ale kompowi to sie nie spodobalo bo przy probie wlozenia boku obudowy zawieszal sie lub resetowal. (WTF?) Ale jakos udalo mi sie wlozyc ten bok i komp dziala. Gdy wczoraj kumpel byl u mnie nie chcaco tracil kompa i ten przesunal sie o pare cm - normalnie nic by sie nie stalo ale ten sie zawiesil i reset. To mysle - ocho obudowa. Po czym ja zdjalem i wlaczylem kompa - co oczywiscie musialo przejsc z problemami wiec zrobilem scandiska (mam XP) - naprawil on parenascie bledow w plikach i komp sie wlaczyl. Ale co to ekran zaczyna migac przy kazdym otwieranym okienku a po jakims czasie myszka siada i monitor sie wylacza... Co z tym zrobic ? Mnie sie wydaje ze to karta graf. ale glowy nie dam.

 

Acha jeszcze jak byl otwarty komp podlaczylem wiatraczek swiecacy do niego na tyl obudowy - ale to raczej nie ma roznicy...

 

HELP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pisk mam dwa skojarzenia:

-zle wlozona grafa - owszem - raz pomoglo

-"scisniety" kabel od monitora - u mnie jest tak bardzo czesto (montior Philips 107p4(0) i kabel dolaczony do monitora) - radze komputer wtedy wyciagnac dalej, ew. pobawic sie kablem...

powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Od częstego podmieniania graf poprostu slot mi padł. Ale przy pomocy cieńkiego cyrkla poodginałem część "ząbków" w slocie i komp sie uruchami jaednak czasem po przeniesieniu kompa sie nie odpala i bios "pipczy" że grafy nie ma. wtedy zwykle wystarczy ją docisnąć lub lekko walnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...