Skocz do zawartości
zmukowany

GeForce4 MX 440 i co potem?

Rekomendowane odpowiedzi

witam! wiem, wiem, moglbym poczytac o tym na forum :P ale chcialbym dostac odpowiedz indywidualnie..

aktualnie mam Prolink GeForce4 MX 440 64 DDR (64bit) AGPx4, zastanawiam sie nad zmiana na takie 'cos'

Radeon 9200 Gigabyte GV-9264DH 64MB DVI + tv bulk (128-bit),

http://sklep.benchmark.pl/pelny_7273.html

koszty to okolo 260 zl, zaznaczam ze chodzi mi tylko o to, aby karta posiadala pixel i vertex shader... (silent hill3, prince of persia:sot) :P za swoja karte zaplacilem 230 zlotych, jest jeszcze na gwarancji, mam mozliwosc wymiany jej w sklepie na wymienionego Radeona, i mam pytanie: czy warto? jedyna na co ewentualnie moge sobie pozwolic to jeszcze GeForce Fx 5200 ale tylko 64 bit, takze to raczej odpada.

moja plyta glowna to:ASRock K7VT2, ma tylko AGPx4, i wiaze sie z tym jeszcze jedno pytanie: czy pociagnie ona, karty graficzne z AGPx8? i jesli tak, to czy bedzie duza roznica w wydajnosci takiej karty?

zaznaczam ze nie chodzi mi tu o punkty w benchmarkach, tylko o karte z pixel i vertex sahderami :) oraz o inne niektore funkcje, ktore bedzie mozna wlaczyc w grach poprzez te karty.

z gory dzieki za odpowiedz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...