Skocz do zawartości
bat

Monster Garage

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wiem :) teraz mecze sie z limuzyna :) jakies porady? ktory projekt najlatwiejszy?

A ja mam problem. Moze ktos sie tez spotkal z czyms takim.

Otoz na 3 samochodzie. Niby jest zrobiony caly itd. i biore zeby jechac plynac po tym jeziorze czy tam stawie. Moge normalnie po ladzie jechac ale jak wjade na wode i wcisne TAB to mi sie wysuwaja te skrzydla ale za cholere nie wiem co dalej. Bo ani jak dodam gazu to wiatrak sie nie kreci ani jak skrece kolami to sie skrzydla nie skrecaja.

Jesli nikt nie zna odpowiedzi to moglby mi ktos zarzucic save'a z 4 misji (elpres@wp.pl).

Z gory dzieki

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec ile i jakie ciezarki 3ba zalozyc w karetce zeby stawala na tylnych kolach bo nawet 16x110 lbs nie daje rady. Projekt nr.2

Mi też się nie podnosił, to zrobiłem tak że ruszałem dodawało się jakieś 20%, hamowałem wciskałem "c" i ruszałem, i tak do 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dobry jestem, przeszedłem misje z karetką, ale jakoś tak chciałem jeszcze 2 projekt zrobić. Zacząłem robić, ale nie zapisałem gry po przejściu 1-szego i [gluteus maximus] 2 projekt mi nie wychodzi, męcze się z tym już kilka godzin i zaczyna mnie to denerwować, moze mi ktoś podesłać save do misji z limunyną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dziwna, nie chodzi o to że sie wyłacza co jakiś czas lub wywala bład :wink:

W sumie wszystko sie tam robi tak automatycznie, dokrec to, obetnij tamto. Jedyna trudnosc to chyba co kupic, ile kupić itp. Co chwila patrzeć ze temu brakuje tego, temu tamtego, tu cos zamawialem juz doszlo tego nie pamietam, zamówilem zaduzo itd hmm na kartce sobie trzeba zapisywać? :) . Jak narazie przeszedlem pierwszy samochód :D

Grzesiu screnów jest dużo w necie, ale wrzucam jeden, to moja fura, prowadzi sie koszmarnie :lol: :

Dołączona grafika

 

Wymierzyłem fotke zeby sie forum nie rozjechało ale sie zesrało :? Jaki rozmiar dać zeby było normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ktoś do kosiarki do trawy, bo właśnie tam jestem i próbowałem 2 modeli i nie idzie tego przejść (a chyba żadnej części mi nie brakuje  :? )

No wlasnie tez siedze przy tej kosiarce, niby wszystko zalozylem, niczego nie brakuje a przejsc nie moge :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ktoś do kosiarki do trawy, bo właśnie tam jestem i próbowałem 2 modeli i nie idzie tego przejść (a chyba żadnej części mi nie brakuje  :? )

Tez utknalem w tej misji - jedynym problemem jest dla mnie brak kasy - nie starcza mi jej na wszystkie czesci :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to napisz co robisz - co kupujesz i ktory wybierasz model.

 

Ja robiac model pierwszy kupuje:

Parts:

Conveyer Motor belt

Conveyer Motor

Collector Roller

Control Switches

A few sprockets

High Pressure air canister x3

Linear motor for the gullwing door

Safety fuel cell

 

Raw material:

Aluminium cylinder x2

40x10 rubber plate

20x20 sheet metal x4

100x100 grill x6

Short steel tube x9

40 angle iron x10

 

I na cos musi zabraknac... raz mialem raw material FREEBIE ale to dopiero 6 dnia wieczorem i nawet nie wiem dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedzcie mi jak przejsc limuzyne, kurcze wszystko zamontowalem i [gluteus maximus] nie chce isc dalej, mam znak zapytania przy monitors, ale wydaje mi sie ze jest ok z nimi, wybralem pierwszy projekt - wiecie moze czy np projekt po prostu jest zly i trzeba zrobic wedlug innego (mam 3 do wyboru) ???

JAK PRZEJSC TA RABANA LIMUZYNE :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tej gierce i czytam.

W koncu skoczylem do kumpla ktory ja ma. Wlaczam no i spoko. Gierka smiga nic sie nie wywala.

Robie pierwsza fure i gucio. Wszystko przerobione wedlug schematu i mam tak jak dwie osoby na pierwszej stronie topicu.

Wszystkie zadania odhaczone. Wszystko miodzio. Ale jak przychodzi 7 dzien to wypisuje ze samochod nieukonczony sprobuj jeszcze raz :?

Ile tak mozna chyba z 5 razy probowalismy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o level 1 to musisz zdjąć szyby :) Czy ktoś mógłby mi przesłać save'a do limuzyny bo jak kończę 4 misję to mi się wywala do windowsa, z góry dziękuję ( michal_buba@telpol.net.pl ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tej gierce i czytam.

W koncu skoczylem do kumpla ktory ja ma. Wlaczam no i spoko. Gierka smiga nic sie nie wywala.

Robie pierwsza fure i gucio. Wszystko przerobione wedlug schematu i mam tak jak dwie osoby na pierwszej stronie topicu.

Wszystkie zadania odhaczone. Wszystko miodzio. Ale jak przychodzi 7 dzien to wypisuje ze samochod nieukonczony sprobuj jeszcze raz :?

Ile tak mozna chyba z 5 razy probowalismy i nic.

Jak zrobisz dobrze auto to będzie pisać że zrobiłeś. Jak nie będzie nic pisać to kombinuj a nie next day.

 

Ma ktoś jakieś lekarstwo na wychodzenie z gry....nawet czasami jakieś errory wyskakują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiac limuzyne wybralem projekt z armatka piaskowa, bo na innych kasy mi braklo na czesci :D

 

A co do TVN Turbo i zbieracza piłek - oni tam mieli blachy, rury i wogole za darmo, jak ja bym miał raw material jako freebie to juz dawno bym przeszedł.

 

Ale jak ktos bardzo nie moze czegos przejsc to niech na PW pisze to wysle save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...