Skocz do zawartości
bat

Monster Garage

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ja odnosze wrazenie ze kazdy projekt mozna zrobic tylko jednym sposobem - i to tym ktorym robia to w programie...(choc woz strazacki odbiega od tej reguly :) ) - czy komus udalo sie zlozyc cos 2 sposobami??

Napewno da się robić różnymi sposobami. Ja zrobiłem VW wodolot na dwa sposoby :wink: . Ale nie wiem czy przy karetce nie ma jakiegoś błędu, bo robiąc 2-gi jej projekt odważniki mogę wsadzić w te miejsce gdzie były wsadzane w 1-szym projekcie. A w końcu są dwa projekty poto, że ma być tak, albo tak, a nie inaczej :evil:

Może się mylę, ale patrząc na to jakie gra ma błędy to raczej się nie mylę.

Już pół miesiąca po premierze tej gry, a patcha ani widać, ani słychać :x

a czy u was gra sie tez zamraza

i odmraza jak sie najedzie kursorem na jakis przycisk :?: :|

Jak u mnie się zamrozi to dopiero menadżer urządzeń ją odmraża :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem kosiarke dwoma sposobami. najpierw 3 ale po złożeniu nie chciała mi sie uruchomić tabem. Jeżdziłem sobie po polu i nic. Jak się zatrzymałem to po około 4 sek zapadała sie pod ziemię. wszystko można wykonać kilkoma sposobami to zlęzy od was. Tylko czasami trzeba sprzedać wszystko co jest w samochodzie i zostawic tylko siedzenie kierowcy. W grze denerwuje mnie to że wszystko jest na styk.

zawsze zostaja Ci 2$ lub 3$, i z czasem tak samo jak nie zaplanujesz dobrze to kicha. Ten dzień planowania to jend wielka kicha poświęcasz jeną minute na wybór planów i obejżeniu filmików i tracisz na tym cały dzień. Giera fajna mogli troche dopracować. paranoja tez była z limuzyną. Podjechałem włączyłem i czekałem aż armatka skończy gasić i pocholere w ogóle było to wyzwanie. patrzysz jak procenty lecą. Ale fakt gra wciąga lepiej niz bagno :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem kosiarke dwoma sposobami. najpierw 3 ale po złożeniu nie chciała mi sie uruchomić tabem. Jeżdziłem sobie po polu i nic. Jak się zatrzymałem to po około 4 sek zapadała sie pod ziemię. wszystko można wykonać kilkoma sposobami to zlęzy od was. Tylko czasami trzeba sprzedać wszystko co jest w samochodzie i zostawic tylko siedzenie kierowcy. W grze denerwuje mnie to że wszystko jest na styk.

zawsze zostaja Ci 2$ lub 3$, i z czasem tak samo jak nie zaplanujesz dobrze to kicha. Ten dzień planowania to jend wielka kicha poświęcasz jeną minute na wybór planów i obejżeniu filmików i tracisz na tym cały dzień. Giera fajna mogli troche dopracować. paranoja tez była z limuzyną. Podjechałem włączyłem i czekałem aż armatka skończy gasić i pocholere w ogóle było to wyzwanie. patrzysz jak procenty lecą. Ale fakt gra wciąga lepiej niz bagno :twisted:[/quom

 

 

 

mi tez kosiarka zapada sie pod ziemie robiłem 2 projekt ale nadal cos nie tak moze ro r.i.p jest sknocony albo dalszy seve potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz jest ostatni woz??

Jesli tak to krotka ta gra :/

To przynajmniej mozesz mi opisac jak ten woz zrobic?? Co kupic co sprzedac :)

Przejrzyj ten wątek od początku chyba już było a zresztą to dosyć prosty wóz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conveyer Motor belt

Conveyer Motor

Collector Roller

Control Switches

A few sprockets

High Pressure air canister x3

Linear motor for the gullwing door

Safety fuel cell

 

Raw material:

Aluminium cylinder x2

40x10 rubber plate

20x20 sheet metal x4

100x100 grill x6

Short steel tube x9

40 angle iron x10

 

Pod deską rozdzielczą 1000 $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba niektorych RAW material, zabralko mi pare czesci do zrobienia tej maszyny co prowadzi pileczki do gory :/ no i zostalo mi ok 400$ to jest chyba za duzo, zawsze zostawalo max 10$

ja robiłem według tego zresztą nie tylko ja i wszystko jest gut jeszcze zaraz sprawdze i napisze co trzeba zrobić

 

UPDATE: Zrobiłem jeszcze raz i wszystko sie zgadza. Zauwaz że przy tworzeniu niektórych części jeszcze zostają ci materiały np iron. Zwróć uwagę czy masz wszystkie szyby wymienione na grila. Ja żeby kupić wszystkie materiały mimo dodatkowych 1000$ musiałem sprzedac niektóre rzeczy które wymontowałem np siedzenia szyby itp. Działko musisz mieć potrójne. Niezapomnij przerobić drzwi pasażera na otwierane do góry, tylko uważaj bo można je spowrotem przerobić na zwykłe. Wymontuj orginalny zbiornik paliwa i zastąp go kupionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ja ten wuz robie 6 raz karzdym sposobem 2 razy robiłem a tu nadal brakuje w 1 projekcie wszysko jest został mi 6 dzien 3 godziny a czesci zadnych niema bo zostały mi materiały i 5$ a tu nic czego do cholery6 brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darek_bioo => przeczytaj regulamin tego dzialu zanim zaczniesz cos pisac.

 

 

 

ja sobie darowalem ta gre, przynajmniej do czasu az poprawia stabilnosc, bo gra ma mnie bawic a nie wkurzac wychodzeniem do pulpitu co 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema właśnie tą wyczesaną gierą włączyłem ale nie wiem gdzie jest podgłąd furmany jaką mam w tym czasie robić. Wiem że jest on na początku jak dostaje się zlecenie na furmane ale w czasie robienia furmany zapominam jak ją mósze robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz przeciez uzyc przucisku print sceen i wkleic do peinta fotke auta jak ma wyglondac a potem wychodzic do windowsa i odpalac przyciskie takiego znaczku <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> jest miedzy ctrl a alt objetnie czy ley czy prawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh niewiem ale byg mugł ty nam dac seve a nie link gdzei niejest 7 auto skoczone  :):):D:D

Co ty wymyślasz jak nie jest skończone :?: :?:

 

no chodzi mi oten wyrzutnik piłeczek na seve ze strony niejest skoczony tylko pod poczotku a pozatym mam R.I.P czy w pełnei wersi jest wiecej aut jak nie to muszam przeleciec 7 aut w tv i bendzie kolejna czesc:):):P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...