Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Enermax pomyłka zyciowa

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.enhance.com.tw/products-eps12v.htm#ens0252

tutaj masz produkty tej firmy

lepiej kup mocniejsza wersje zasilacza jak mozesz, ja swojego na allegro za 200 zl kupilem ( ta naklejka to z mojego wlasnie ;)

standardowo ten zasilacz ma wtyczke EPS12V czyli pod serwery

ale sa przejsciowki...

poza tym ten zasilacz jest BARDZO glosny, tylny wentylator chodzi stale na 12 V a ma 0.25 A(ball bearing)...tylko ten na gorze ma sterowanie w zaleznosci od temperatury , czujnik podpiety do radiatora przy mosfetach dla 12V , zasilacz wazy 2,3 Kg

troche fotek wnetrza masz pod

http://www.szpitalna.internetdsl.pl/admin/WC/

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą zasiłką którą ci podałem linka dostajesz w komplecie przyglądnij się zdjeciu

 

Dołączona grafika

 

masz wtyczeke i gniazdo ATX (to do serwerów) oraz wtyczke i gniazdo 6pin - wydaje mi sie że wtyczki są od zasiłki a te gniazda to od przejściówek tylko w tej plataninie nie wydać reszty gniazd

 

update - z boku po prawej stronie pionowo jest wtyczka ATX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec moze sprzecy zuje co potrzebuje:

-zasilacz o jak najwiekszej mocy

-jak najwiecej na lini 12v

-nie koniecznie cichy mam 11 wiatraków w tym 3 delty nie zrobi mi juz nic róznicy

-najlepiej do 400zł

 

Co myślicie o zasilaczach hk bo szczeze ta 300w pociągneła wiecej niz ten chief i enermax wiec zaczynam sie wachać czy nie wrócić do tamtej firmy

np do modelu hk 400

napisze wam jeszcze moje spostrzezenia

chief i ener wymiekaja przy około 2.06v

jak potencjometrem zwiekszyłem napiecia na chieftecu odczyty miałęm bardzo dobre lecz kompa mi dalej wyłączł tzn ze... zasilacz juz nie da wiecej moecy a nie to ze ma za małe napiecia czy tak jest jak myśle ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...