Skocz do zawartości
luccanus

Jaki Sound Blaster Live! 5.1 ???

Rekomendowane odpowiedzi

o ile mi wiadomo to roznily sie tylko wyposazeniem dodatkowym sama karta chyba niczym (ev w najbardziej wypasionej wersji moglo byc (i chyba bylo ) wyjscie i/lub wejscie optyczne) zerknij sobie na roznice w modelach audigy ... sa mniej wiecej takie same . player to naprostsza i naubozsza wersja czyli sama karta + stery potem jest eszcze edna i potem nabardziej wypasiona z zwenetrznym wyprowadzniem na rozne we/wy , a ktora wybrac to zalezy od ceny i od tego do czego potrzebujesz jesli do grania , sluchania mp3 i ogladana filmow to biez najprostsza po co przeplacac... a jesli kcesz do innych zastosowan (bardziej profesjonalnych ) to nie bierz sb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... dzięki za odpowiedź. sb live będę używał z głośnikami creative 5.1 p580 i będę głównie słuchał muziki, ale również grał i oglądał filmy. chodziło mi ogólnie o to, że są wersje palyer, digital, paltinum i jakiś jeszcze (chyba bulk), ale nie wiedziałem czym się różnią. profesjonalistą nie jestem :D pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tak to ja sie wrzuce do wątku :twisted: . Robie przyczajke do Live'a - chce cos wylicytowac na allegro ale na muzycznych karatch to ja sie znam jak .. no mniejsza z tym :D chodzi o to ze widze tam rozne karty - rozne w sensie modelu oznaczane jest to jako CT4830, CT4810 lub 4610 lub jeszcze jakas inna wartosc. Jakby ktos mogl mi ladnie powiedziec czym sie te karty roznia, tak bez zaglebiania sie - glownie ilosc glosnikow obslugiwana przez karte jakie wyjascia ma. Dzieki za pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platinium to najdrozsza wersja z panelem 5,25, w ktorym jest mnostwo wejsc i wyjsc. Przecietny zjadacz chleba z tego nigdy nie skorzysta. Nie warto tego kupowac, chyba ze jestes "profesjonalista". Digital i Player nie wiem czym sie roznia, ale "bulk" to chyba wersja oem, czyli tylko sama plytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

co do oznaczen to proponuje szukac czegos w stylu sb100 lub sb220 - to najnowsze wersje i njamniej konfliktowe (ja mam sb 100 i jest ok podobno byly jakies dziwne problemy z innymi itp ... poszukajcie sobie - napewno jest bo jak kupywalem karte z 2 mies temu to znalazlem duzo materialu)

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...