Skocz do zawartości
punek

MSI GF4 Ti4600 Gdzie to kupic??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Chcialbym kupic taka karte jak w tytule. Ale szukam szukam i nie moge znalesc. Macie moze jakies pomysly?? Na gieldzie nie maja :( mieli tylko ti4200 za 710zl 8O A i jeszcze jedno pytanie ile taka karta moze kosztowac ??

z Gory dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Punek

P.S Macie moze jakies inne pomysly co do karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem cos takiego jeszcze.

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc....y=BROWSE&depa=1 ?? Chyba sie oplaca. Moze mi powiedziec gdzie jest ten sklep?? Bo mam kumpla w stanach i moglby mi sprowadzic bo niedlugo przyjezdza do polski. Bo za 600zl nie wyczje chyba nic ciekawszego w polsce nie?

Pozdrawiam

Punek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie umie znalezc :) zapytam sie jutro u mnie w komputerowym bo kolega ma dobre dojscia :) a ile masz kasiorki?

Jak mozesz to sie spytaj bede bardzo dzwieczny :D .

A kasiorki mam 750zl ale chcialem jeszcze jakas bude kupic. Byle jaka bo ta moja sie rozpada i jest strasznie ciasna :(

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie pójdzie już kupić ,jak ktoś chce to mam jedną z komputronika na gwarancji za 600zł kontakt na email marek19771@wp.pl, nie jest to żadna reklama tylko info (dla moderatorów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie byly......... jest jedna w komputroniku ale to jakas uzywana czy cos nie wiem jutro do nich zadzwonie i sie zapytam.

[Edit] Możesz mi powiedzieć coś więcej na temat tej karty? BO tam jest coś napisane żę może być niepełna czy jakoś tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie byly......... jest jedna w komputroniku ale to jakas uzywana czy cos nie wiem jutro do nich zadzwonie i sie zapytam.

nie to moja karta uzywana , sprzedaje bo chcę radka 9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...