Skocz do zawartości
TyBiAs

Sluchawki(z mikrofonem?), jakie wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Przymierzam sie do zakupu sluchaweczek, no i tak w cenie do 70 zl(max100). Co proponujecie? najlepiej powiedzcie z czym mieliscie dowiadczenia i jak sie sprawowaly :)

 

Zastanwiam sie czy brac z mikrofonem czy bez. Mogkby sie przydac do rozmow glosowych zawsze mozna cos nagrac na kompa, tylko nie wiem czy w praktyce bede tego uzywal. Uzywacie mikrofonow? przydaja sie?

 

Pozdro! i dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest troche ciekawych propozycji: click

 

tanie i ogolnei mi sie nawet podobaje, te Easy Touch'e

no i ta cena :D i wbudowany mikrofon, przeszkadzac nei bedzie a zawsze sie moze przydac.

 

a co sadzicie o tych "dla dj'a"?? click

 

Zobaczcie tez inne aukcje, i zaproponujcie cos. z gory dzieki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadanie, sluchalem kiedys u kumpla muzykina sluchawkach philipsa za 70 czy 90zl, i jak dla mnei jakos dziweku byla idealna, nic wiecej mi nie nie jest potrzebne.

 

Grac to ja wogole nie gram, a jak co sto w jakiego s rpg'a na singla, wiec mikrofon mi potrzebny nie jest.

 

Dostalem ostatnio reklamowke z media marktu, i sa tam sluchawki "Thomson HED 35 ANC" za 74zl, obnizka ze 180zl

 

Ktos cos slyszla o tych slochawkach?? dobre sa?

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jestem w temacie to też sie zastanawiam nad takimi do 100 zł

które z tych wymienionych były by najkorzystniejsze:

 

[*]PANASONIC RP-HT225 - 84.00 PLN (dane techniczne)

 

[*]PHILIPS SBCHP250 - 63.00 PLN (dane techniczne)

 

[*]SONY MDR-P180 - 87.00 PLN

Jeszcze też rozważam nad MediaTech MT357 - 100 PLN, wiadomo nie to co powyżej, chodzi mi o firmę :wink:

ale jak czytam że: "...są wyposażone w unikalną technologię X-BASS Vibration umożliwiającą zwielokrotnienie efektu podbicia dźwięków niskiej częstotliwości. Zostały one wykonane z doskonałej jakości materiałów, a ich parametry techniczne na pewno sprostają Państwa wymaganiom..."

hmm??? co o tym myślicie?

teraz to nie wiadomo które wybrać :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jestem w temacie to też sie zastanawiam nad takimi do 100 zł

które z tych wymienionych były by najkorzystniejsze:

 

[*]PANASONIC RP-HT225 - 84.00 PLN (dane techniczne)

 

[*]PHILIPS SBCHP250 - 63.00 PLN (dane techniczne)

 

[*]SONY MDR-P180 - 87.00 PLN

Jeszcze też rozważam nad MediaTech MT357 - 100 PLN, wiadomo nie to co powyżej, chodzi mi o firmę :wink:

ale jak czytam że: "...są wyposażone w unikalną technologię X-BASS Vibration umożliwiającą zwielokrotnienie efektu podbicia dźwięków niskiej częstotliwości. Zostały one wykonane z doskonałej jakości materiałów, a ich parametry techniczne na pewno sprostają Państwa wymaganiom..."

hmm??? co o tym myślicie?

teraz to nie wiadomo które wybrać  :x

to sa zwykle low-endowe sluchawki czyli gowno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny osiołowy meloman :evil:

to sa zwykle low-endowe sluchawki czyli qpa

jaki młokos, nie kumasz tego że chce kupić jakieś tanie i w miarę dobre?

wiem że powyżej 150 zetów są już na poziomie ale po cholerę mi takie drogie a na allegro nie mam zamiaru sie wybierać bo używanych nie chcę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladalem oferty, i wylukalem pewna ciekawa pozycje, 

Sennheiser HD437

 

Co o nich myslicie??

na 114zl jeszcze mogl bym sie zmusic, ale czy napewnosa warte ceny?

 

 

Carno to jest caly czas ten sam "osiolowy meloman" :lol:

panie ste3an jakie masz pan sluchawki????

nie warte swojej ceny lepiej juz kupic te phikipsy za 70zl :) a ja mam sluchawki akg k44 http://www.akg.com/products/powerslave,myn...anguage,EN.html teraz ich juz chyba nie sprzedaja koszuja 200zl ponad :wink: a czemu pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne te AKG, a pytalem z ciekawosci ;)

 

chodzi ci o te philipsy? Philips SBCHP250

A te JVC sie opyla kupic?

JVC HA-G33

 

Te jvc maja taki skorzanny pasek i glowa nie opiera sie na palaku a to mi sie podoba. CO prawda kosztuja troche wiecej, ale moze warto?

 

Pozdro, i z gory dzieki 8)

 

Update:

-Czym sie roznia sluchawki zamkniete od otwartych? ktore sa lepsze?

, kurcze spodobaly mi sie te schneissery, no ale coz :wink:

 

Next Update:

Znalzlem cos ciekawego(z opisu :wink:) :Philips SBC HP 820

Co o nich myslisz ste3an? Tylko wolalbym zeby te muszle byle wylozone taka fajna skorka, a nie taka gabka jakby :wink: Wygodny jest ten material?

 

A te? PIONEER SE-M370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TyBiAs ja tam wymieniłem te trzy pary słuchawek ale co powiesz na te MediaTech MT357, piszą że dźwięk jest całkiem całkiem

a ja chcę się dowiedzieć czy jakość tego dźwięku jest gorsza od tych trzech pozycji firmowych co wymieniłem, do tego jeszcze MediaTechy są z mikrofonem a o takie mi chodzi bo dużo gadam przez tlena, opłaca się je czy to porażka?

Innych droższych mi nie polecajcie bo zaś takim świrem od jakości muzy to nie jestem.

Jak te MediaTechy to pomyłka to wybiorę jakieś z tych trzech co tam podałem, tylko które?

Jak ktoś miał do czynienia z jakimiś albo zna się na parametrach to niech też mi doradzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO sa brzydko wygladaj aale to jest tylko IMHO :P

ten wibrator raczej dobze nei wplywa na jakosc dziweku a pozatym trzreba pamietac o bateriach, ktore tez troche waza. Ja bym wolal kupic za ta cene jakies normalne sluchawki bez tych bajerow. np. te philipsy, tanie sa, fajnie wygladaja, a wogole to philips ma dobry stosunek cena/jakosc wiec powinny byc dobre.

 

Ogolnei za ta cene to nie wiem czy warto te Media-techy 100zl to juz mozna kupic cos bardziej konkretnego. CHoc moze i sa dobre, nei orientuje sie za bardzo.

 

Ja najprawdopodobniej kupie te co ma ste3an, w tym topicu mi je polecili forum audio

 

 

tu macie linka do nich AKG k44 click

 

Chyba je kupie jak mi starczyc bedzie kasy, pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ste3an, powiedz jakie wrazenia masz po tych sluchawkach. Bede je kupowal wiec chetnei wyslucham wszelkich opini na ten temat.

 

Pozdro!

----------------------update----------------------

 

zaprasam, do watku ktory zalozylem na audio-forum

 

Czekam na twoja wypowiedz ste3an :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz od jakiegos czasu AKG K-44, kupilem na allegro za 80zl w idealnym stanie :D.

 

Jakosc dzwieku idealna, fajne bassy, wszytsko elegancko.

Bardzo lekkie i wygodne. Jestem w 100%zadowolony.

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tybias jak coś piszesz jeden post po drugim że nikt ci nie przerywa to użyj ZMIEŃ !!! bo tak to se tylko posty nabijasz a nic dobrego nie pokazujesz ..... a wracając do TEMATU , jeżeli chcesz gadać np: z kumplami tylko to wystarczy taki za 12 zł ze słuchawkami i rozmawiać przez program SKYPE (zero przerywu , szumów itp) a jeżeli do czegoś już mocniejszego to tam wyżej wszystko pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ten temat zachcialo mi sie kupic nowe sluchawki :)

Niemal idealne wydaja mi sie RH-2450 jednak maja mala wade - brak mikrofonu :/

Sa jeszcze jakies godne uwagi sluchawki z mikrofonem( nie z firmy mediatech)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...