Skocz do zawartości
2002JSQ

edytor tekstu z wyszukiwaniem...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zna ktos jakis edytorek, ktory w pliku tekstowym znalazlby wiersze zawierajace 2 takie same znaki. Chodzi mi o wyszukanie wierszy z dwoma znakami "|". Nie chce mi sie grzebac recznie, a chcialbym w tekscie do filmu przerobic napisy 3-wierszowe na 2-wierszowe.

Moze ktos zna metode, jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ar2r, chyba jaja sobie robisz.

A jak w nim zrobic to o czym pisalem?

Start :arrow: programy :arrow: alcesoria :arrow: wordpad :arrow: edycja :arrow: znajdz,

 

a tak poza tym to duza plejerow ma tak opcje wbudowana.

 

PzDR$ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ar2r, 2002JSQ chodzi o to, żeby automatycznie znajdowało mu wiersze z dwoma | (coś w rodzaju *| * |*), a nie pojedyncze |. Przy sposobie, jaki podałeś (a wystarczy do tego notatnik), musiałby siedzieć i patrzeć, czy kursor przeskakuje do kolejnej linijki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ar2r, 2002JSQ chodzi o to, żeby automatycznie znajdowało mu wiersze z dwoma | (coś w rodzaju *| * |*

 

A to ja bardzo przepraszam, jestem dzisiaj delikatnie niedysponowany, ale zawsze gotoof do niesienia pomocy bliznim :D

W takim razie pozostaje kola player, lub inny, gdzie mozna sobie wybrac ilosc wierszy jaka ma byc wyswietlana

 

PZDR4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.  

Jezeli bylbys w stanie cos takiego zrobic, to bylbym bardzo wdzieczny.  

Wystarczyloby aby program odnosil sie tylko do znakow |  

i podawal numery wierszy w ktorych wystepuje wiecej niz jeden taki znak.  

 

Pozdrawiam

http://80.55.48.123:40001/string.rar

 

pasi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze musi byc cos w nim, bo sie zawiesza. Uruchamiam go, wskazuje dysk E:, nastepnie wchodze do katalogu FilmyThe Count of Monte Cristo, po boku pokazuja sie 2 pliki tekstowe. Zaznaczam pierwszy z nich, jego nazwa pokazuje sie na szaro w tym malym okienku, wciskam OK i wisi...

Dołączona grafika

Wskazywalem inny plik tekstowy (maly) i bylo to samo. Nie chodzi abym wysylal ci ten tekst, bo program przydalby sie na przyszlosc... Cos musi byc z nim nie tak, bo jednak nie dziala. System jest w porzadku. W czym go napisales? Delphi? Visual ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra, kąt to nie konto... :wink:

 

Opcja jest tylko taka, ze sam bym chcial ustalac miejsca podzialu wierszy... ale jezeli zostaje tylko ta opcja, bede musial z niej skorzystac.

 

Sir_Yaro - jezeli program nie dziala u mnie, u innych tez nie bedzie dzialal, bo co mialbym miec zle?

 

Dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...