Skocz do zawartości
qaz43

Którą? GF3 TI200 czy GF4 TI4200

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ponieważ ine wiem którą kartę wybrać jakość/cena

 

 

1. GAINWARD GF3 TI200/450 64MB 200/450@250/580 350zł ma 4 miesiące

 

 

2. GAINWARD GF4 TI4200-x8 128MB 250/513@290/586 485zł ma 5 miesięce

 

GF3 jest od brata a GF4 z allegro (cena razem z przesyłką) podkreślam którą bardziej się opłaca (jakość/cena) Nie gram dużo w gry ale jak już zagram to wymagam. Hałas nieważny bo mam Zalman HC80C-HP (i szukam wentylatora)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zainwestowal GF3 która tak jak kazdy GF3 i GF4 Ti obługuje dx8 a zaoszczedzaona kase odłozył i zbierajac w dalszym ciagu. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty kupilbym cos lepszego z obsluga dx9 ... takie jest moje zdanie .... ja na moim sprzecie gram w kazda gre na najwzyszych detalach na 1024x768 i jest naprawde plynnie .... skoro nie widac roznicy to po co przeplacac :) ?

a obie karty sa na tyle slabe w dx9 ze nie ma sie nad czym zastanawiac

 

--------- Wersja Przetłumaczona Łopatologicznie --------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziol gf3 a zaoszczedzaona kase ciulal na cos lepszego pod dx9 ... takie jeste moje zdanie .... ja na moim sprzecie gram w kazda gre na najwzyszych detalach na 1024x768 i jest naprawde plynnie ....  skoro nie widac roznicy to po co przeplacac :) ?

a obie karty sa na tyle slabe w dx9 ze nawet fx5200 je roluje we wszystkie strony tak wiec gf3 to jest optymalne rozwiaznie ....

A od kiedy gf4ti gf3ti obsługuja dx9.0 lol, a fx 5200 w dx9,0 to możesz najwyżej slide show zobaczyć a w dx 8.0 też jest beznadziejny, ja bym brał gf 4ti lepiej sie wykręci niż gf 3ti napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziol gf3 a zaoszczedzaona kase ciulal na cos lepszego pod dx9 ... takie jeste moje zdanie .... ja na moim sprzecie gram w kazda gre na najwzyszych detalach na 1024x768 i jest naprawde plynnie ....  skoro nie widac roznicy to po co przeplacac :) ?

a obie karty sa na tyle slabe w dx9 ze nawet fx5200 je roluje we wszystkie strony tak wiec gf3 to jest optymalne rozwiaznie ....

Ciekawe od kiedy gef3 czy gef4 obsługuje dx 9 ?? a FX5200 to tak jak napisał "szymanek" poprostu slide show. Ja bym brał gef4ti oczywiscie szybszy mialem gef3 również jest to obecnie dosyć szybka karta lecz gef4ti oferuje o około 40% odrazu większa wydajność w dx 8.x a do tego dochodzą wyśmienite mozliwości O/C których gef3 również nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demboch napisał:

ja bym wziol gf3 a zaoszczedzaona kase ciulal na cos lepszego pod dx9 ... takie jeste moje zdanie .... ja na moim sprzecie gram w kazda gre na najwzyszych detalach na 1024x768 i jest naprawde plynnie .... skoro nie widac roznicy to po co przeplacac ?

a obie karty sa na tyle slabe w dx9 ze nawet fx5200 je roluje we wszystkie strony tak wiec gf3 to jest optymalne rozwiaznie ....

 

 

panofie.. nie zrozumieliscie kolegi... on mowi zeby kupic 3ti a oszczedzona kase przeznaczyc w przyszlosci juz na karte obslugujaca DX 9.0 .... pozdro [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panofie.. nie zrozumieliscie kolegi... on mowi zeby kupic 3ti a oszczedzona kase przeznaczyc w przyszlosci juz na karte obslugujaca DX 9.0 .... pozdro [;

Na bank nie zaoszczędzi tej kasy i ją wyda ... zanim ceny GF FX 5700/5600U2 będą takie jak teraz cena GF4ti to minie jeszcze z 1,5 roku lub 2 - do tego czasu "zaoszczędzona" kasa na bank się rozejdzie... więc nie ma się nad czym zastanawiać - jeśli stać go na GF4ti to bez wahania kupuj.

 

Nic lepszego mającego taki stos ceny do jakości/wydajności nie dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ponieważ ine wiem którą kartę wybrać   jakość/cena

 

 

1. GAINWARD GF3 TI200/450 64MB 200/450@250/580    350zł   ma 4 miesiące

 

 

2. GAINWARD GF4 TI4200-x8 128MB 250/513@290/586       485zł   ma 5 miesięce

 

GF3 jest od brata a GF4 z allegro  (cena razem z przesyłką)  podkreślam którą bardziej się opłaca (jakość/cena)  Nie gram dużo w gry ale jak już zagram to wymagam. Hałas nieważny bo mam Zalman HC80C-HP (i szukam wentylatora)

 

pozdrawiam

J bym brał TI 4 miałem TI 3 i widac ruznice w grach a tak przy okazji widze ze jestes z gdyni a ja z Gdanska i mam TI 4600 MSI VTD 128mb na ok 18-miesiacach gwarancji z Komutronika za 569 zł morzliwosc sprawdzenia w 100% sprawna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...