Skocz do zawartości
CHIKEN

c633 V core zle polaczone nozki ?

Rekomendowane odpowiedzi

jest taka sytuacja zrobilem polaczenie drutem nozki procesora w taki sposob jak na zdjeciu. obkrecalem nozke raz i szedlem dalej i wszystko razem polaczylem. co najgorsze po polaczeniu i zalozeniu lepszego chlodzenia zmienilem zworki zeby bylo szyna FSB na 100 i mi sie komp nie uruchomil. kiedy ustawilem zworki do pierwotnego ustawienia komp sie oczywiscie uruchomil i jak sprawdzilem w cpuz to napiecie niestety sie nie zmienilo. czy moze zle polaczylem te nozki czy co ?

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka sytuacja zrobilem polaczenie drutem nozki procesora w taki sposob jak na zdjeciu. obkrecalem nozke raz i szedlem dalej i wszystko razem polaczylem. co najgorsze po polaczeniu i zalozeniu lepszego chlodzenia zmienilem zworki zeby bylo szyna FSB na  100 i mi sie komp nie uruchomil. kiedy ustawilem zworki do pierwotnego ustawienia komp sie oczywiscie uruchomil i jak sprawdzilem w cpuz to napiecie niestety sie nie zmienilo. czy moze zle polaczylem te nozki czy co ?

Napięcie jest za małem musisz bynajmniej co to 2.2V ustawić, ale to już zasilacz moze nie wyrobić i spalić ci cały sprzęt :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie jest za małem musisz bynajmniej co to 2.2V ustawić, ale to już zasilacz moze nie wyrobić i spalić ci cały sprzęt :wink:

problem w tym ze widac tu procek S370 a nie SLOT1 - czyli nie mamy Vid4 czyli DRUT-MODa na > 2.05V zero szans :!:

 

jest taka sytuacja zrobilem polaczenie drutem nozki...

zamiast drutem moze zrob lakierem przewodzacym prad np ELECTON 40AC - laczysz pod socketem (tam gdzie sa jego mozki) po drugiej stronie plyty/przejsciowki i musi dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie jest za małem musisz bynajmniej co to 2.2V ustawić, ale to już zasilacz moze nie wyrobić i spalić ci cały sprzęt :wink:

problem w tym ze widac tu procek S370 a nie SLOT1 - czyli nie mamy Vid4 czyli DRUT-MODa na > 2.05V zero szans :!:

 

Jak to drut moda ? Przeciesz procek jest na socket370 i ma zworki do tego, nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mojim przypadku jesli chodzi o plyte glowna nie mam zworek co do zmiany napiec. moj kolega ma tego samego procka i tez uzywal drut moda i ma napiecie 2.05v i mu chodzi na 950 mhz spx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie jest za małem musisz bynajmniej co to 2.2V ustawić, ale to już zasilacz moze nie wyrobić i spalić ci cały sprzęt :wink:

problem w tym ze widac tu procek S370 a nie SLOT1 - czyli nie mamy Vid4 czyli DRUT-MODa na > 2.05V zero szans :!:

 

Jak to drut moda ? Przeciesz procek jest na socket370 i ma zworki do tego, nie ?

czlowieku.. uspokuj sie.... nie rozumiem Cie.... co to za roznica czy CPU jest na slot1 czy bezposrednio na mobo???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! w procku masz 5 nozek od napiecia i tyle. jak polaczysz te 5 nozek to na proc idzie napiecie 2.05 .... a Ty chicken poprubuj jeszcze.. bo moze jak wkladales w slot proca to drucik sie moze odrywa od ktorejs nozki i poprostu nie laczy.... ja mam polaczone 4 drucikami miedzianymi skreconymi ze soba... takim od sluchawek od walkmana .. musi dzialac.. aha... podaj jeszcze serie swojego procka... nie zapomnij tez o jakiejs pascie srebrnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x to skoro twierdzisz że nie ma różnicy czy proc SLOT1 czt PPGA to przypodaj mi link na drutmoda pod celka na SLOT1 (nie na przejściówce) bo jakoś niemogłem znaleźć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...