Skocz do zawartości
GibONik

Dokładne parametry płyty głównej - POMOC!!

Jaka plyta najlepsza do O/C  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka plyta najlepsza do O/C

    • Produkt firmy Asus
      2
    • Produkt firmy Epox
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno kupiłem Płytę główną Gigabyte 7VT600-L.Jestem z niej niezadowolny pod jednym względem mianowicie brak możliwości extremalnego O/C :D. Błagam was ludzie doradźcie mi jaką mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> płytę główną, na której dobrze się kręci podzespoły, która jest stabilna. Mam do wydania około 350 zł. Myślę nad zakupem jakiegoś Epoxa lub Asusa, ale nie wiem jaki model <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span> Jeśli możecie to napiszcie mi jaki model płyty mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> i jaką wersje płyty. Proszę doradźcie mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz dozbierac to wez Abita NF-7 S rev.2.0 albo SL [ bez przejsciowki Serillel ] , a jesli nie masz tyle kasy [ ok. 450-60 za NF-7 SL rev.2.0 ] to rzeczywiscie Epox 8RDA+ rev 2.1 bedzie dobrym zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was nie rozumiem ... reset ot tak sobie - raz na tydzień??? czy poprostu sie wam zawiesza i wtedy RESET? bo jak siezawiesza to przez progsy czy sprzęt? jak przez progsy to ok. ale jeśli przez sprzet to taka płyta wcale nie wydaje mi sie dobra ... teraz piszę to wszystko na stareym bardzo zestawie (3lata) ... do tego baaaaaaaardzo słabym wydajnosciowo ale zeby mi siecoszawieszało to nie ... non stop chodzi kaza, seti, czasem UD lub CP, uzywam zwykłęgo WIN98 resetować czy to na twardo czy na miekko muszę moze raz na 3 m-ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GibONik Ty sobie lepiej zasilacz najpierw zmień jak chcesz ostro kręcić. A potem ramy. Twoja płyta potrafi więcej niż Ci się wydaje, bo w tej chwili i tak nie wykorzystujesz jej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8KRA2I za 310-330pln

Abit KV7 345pln

 

nie wiem co masz na mysli mowiac extremalne o/c ,ale proponuje ci Epoxa bo ma regulacje napiecia vcore do 2.0v ,dimm do 3.2v (wiec z twoich 266 jeszcze cos sie wycisnie) i regulacje mnoznika 5-bit (jak by ci ramy zdychaly to mnoznikiem pojdziesz nawet do 24x bez przerobek)

Abit ma to samo ,ale dimm tylko do 2.8v (poza tym wieksze vcore,ale tego nie wykorzystasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Epoxa 8RDA3+. Słyszałem że do podkręcania to te wszystkie płyty epoxa 8rda niczym się nie różnią. O i jeszcze jedno czy epox 8rda ma magistrale FSB 400 czy jakąś inną oczywiście chodzi mi o wersje płyty 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...