Skocz do zawartości
Trendzik

Motorola E365 i kabel USB ! Problem ??

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PYTANIE: GDZIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ PROGRAM DO ŚCIĄGANIA ZDJĘĆ Z TELEFONU MOTOROLA E365 NA KOMPA??? MAM KABEL USB, ZAINSTALOWANY PORT, ALE NIE MAM ODPOWIEDNIEGO PROGRAMIKU DO TRANSMISJI!!!! SKĄD MOGĘ GO ŚCIĄGNĄĆ???? :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program jest dostępny na stronie www.gsm2pc.pl w dziale download. Ja mam inne pytanie. Mam kabel jest już wszystko zainstalowane. Mam też program Handset Manager. problem w tym ze nie wiem jak go używać moze mi ktoś powiedzieć co po kolei trzeba robic żeby zgrać fotke z telefonu do kompa? Za pomoc wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...ja mam wszystko podłaczone....tylko ze....jak chce sciagnac zdjecie z telefonu na kompa to wyskakuje mi failed to download image from handset........a najlepsze jest to ze niektore mi sciaga a niektore nie .....

 

 

POMOCY!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie kabelek i mam program handset manager !!!! Ale nie moge sie z nim polaczyc !!!! Pokazuje mi "Trying to connect to handset " i nic nie moge zrobic, mam Win Xp, przestawiłem port na com 5 i nic nie pomaga ;( , mam nawet patcha, ale wyskakuje mi ze potrzebna jest chyba inna wersja Handset manager a ja mam 7.0. jak by ktoś miał link do nowszej albo starszej to też bym chciał ;). Prosze pilnie o porade GG 1326514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...