Skocz do zawartości
pablo163

Sorki ze Tu to daje !!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z gory przepraszam ze dalem to Tu ,ale nie wiedzailem do jakiego dzialu to wpakowac :/

Mam problem bo kumpel w konsoli zmienil dysk na dynamiczny i teraz nie moge utworzyc mu partycji :/ Jak to spowrotem przywrucic do partycji logicznej? I czy da rade dorobic partycje z fdiska nie niszczac poprzedniej?? Czyli mam juz "C" i chce podzielic na jeszcze 2 . da sie tak?? bez niszczenia(tracenia danych) z "C"

przepraszm jeszcze raz i dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm szkoda ze 7 bo nie moge jej nigdzie znalesc :/ moze 8,1 bedzie mial?? A nie da sie tego jakos z poziomu biosu rozwalic??Wim ze xp nie ma ale uzyje dyskietki startowej i do fdiska sie dostane.

PM7 w pelnej wersji byl w KŚ Expert, jakies 2 numery temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokossss jakos sobie poradzilem.Nie od konca tak jak chcialem ale poradzilem :) Nie dalo sie juz nic zdzialac Pm8 itd .Noie bylo nawet w nim w co kliknac wszystko bylo nie aktywne :/ W fdisk pokazalo ze partycja jest z poza dos dziwi mnie wiec jak pc-t dzialal :] Zrobilem partycje na nowo :)

Pozdro dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm szkoda ze 7 bo nie moge jej nigdzie znalesc :/ moze 8,1 bedzie mial?? A nie da sie tego jakos z poziomu biosu rozwalic??Wim ze xp nie ma ale uzyje dyskietki startowej i do fdiska sie dostane.

PM7 w pelnej wersji byl w KŚ Expert, jakies 2 numery temu.

A nie wiesz skąd go można zassać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...