Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 4.1 is out

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam że wszystko zależy od sprzętu, systemu i serii karty

u kogoś będzie chodziło wolniej u kogoś dużo szybciej 8)

 

Uczymy się na własnych błędach.

 

Catalyst tak wogule najlepiej instalować na czysty system bo po instalacji nowszych na starsze coś się gryzie i działają słabiej (przynajmniej ja tak często miałem) nawet unistal starych niezbyt pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie te stery ogólnie podobają... odczułem przyśpieszenie ale 3dmarka nie puszczałem jeszcze ! a propo wypowiedzi MAGIC'a ! myślenie że uninstalator sterów wywali wszystko jest błędem ! a jeszcze większym błędem jest instalowanie sterów na stery :lol: zassaj se program DRIVER CLEANER i zrób tak :

unistal przez dodaj/usuń programy

res kompa

wyczyszczenie śmieci DC'em

i dopiero instalowanie świeżych !

dopiero wtedy wypowiadaj sie nad wydajnością tych sterów :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, ambywalentnie:))

 

omegi:

 

generalnie nie ma wiekszych zmian u mnie, 2001 i 2003 w granicach błędu lepiej za to 9700 znowu na 9800 ( w zmainach pisza ,ze na wyraźne życzenie użyszkodników)

 

problem - FarCry zwiechy i resety qrfa ! - ktos też tak ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest strata wydajności w aquaMark3 jest spadek o jedną klatkę w porównaniu do 7-94. 3dmark również odnotowałem spadek wydajności. jedynie w command conquer zauważyłem poprawę w wyświetlaniu obrazu, nie widać takich artefaktów oraz w neverwinter nights. Ogólnie powiem że są do bani przynajmiej na moim radku 9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...