Skocz do zawartości
Websun

Moj komp i zawieszka w grach...

Rekomendowane odpowiedzi

Podaje moją konfigurację kompa: Athlon XP 2600+, 512 DDR333 (dual mode) i GeForce4 Titanium 4200 a to wszystko na płytce AsusA7N8X z chipsetem nForce2 SPP i (300W zasilaczu HuntKeya) oraz system WinXP PRO - Moj problem polega na tym, ze ostatnio gierki obojetnie jaka.... powiedzmy UT2003 czy U2 czy Call of Duty itd. ciagle podczas gry sie cos dogrywa, co chwila zawieszka bo cos sie wgrywa. Czasem jest tak ze gra sie wiesza tak, ze wogole nie da sie grac (ci ktorzy grali w Doom3 Alpha i pamietaja moment kiedy im gra nagle spadla do 1FPS i tak satala:) Niew wiem co sie dzieje. Pamieci pracuja w dualu...hmmm, wszystko wydaje sie jasne tylko ze na poprzedniej plytce ASUS A7V333 z KT333A w/w problem nie występował. Co to może być? :? Proszę o odpowiedz...... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze mam dysk Maxtora ktory obsuluguje ATA/133, wszystko jest poustawiane poprawnie.... a i jeszcze sterowniki ForceWare najnowsze. Ale z tymi ustwieniami na poprzedniej plytce bylo ok, wiec..... co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakie masz zainstalowane stery do dysku????

Jeżeli zainstalowałeś nVidia nForce Drivers to pewnie zainstalowałey ci się też stery do dysku SW IDE, z którymi dużo ludzi ma problemy.

Jeżeli tak to zainstaluj do dusku standardowe stery Microsoftu!!!

Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...