Skocz do zawartości
ThRuSt

cuda niewidy ??

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak mam sobie takiego durona 1.4ghz w 2 kompie i podkrecilem go na solteku 75frn2l na 1750MHz (10.5*166), idzie oczywiscie wiecej na 2.2ghz max, ale mi wystarcza tyle narazie

malo tego nie zwiekszalem napiecia ! wrecz przeciwnie obnizylem mu z ciekawosci tak dla jaj czy bedzie hulac. No i okazalo sie po pewnym czasie ze ten wariat na 1.4v smyra ino dudni, ale to nie koniec zabawy wqurwilem sie i nastawilem 1.3V co jest qwa nie tak, jak to mozliwe zeby chodzil na 1.3v bez problemu. Postanowilem dalej sie zabawic walnelem od razu bez wachania 1.1V !!!!! haha no i lipa bios odmowil poszluszenstwa -> reset biosa. Po resecie dalem na 1.250v - winda idzie ale wyskoczyl blad po 1 minucie w windowsie (blue screen). koniec zabawy ustalilem napiecie mnie satysfakcjonujace na 1.3V

zalety napiecia nizszego:

- zasilacz mniej sie grzeje i zuzywa

- temperatura proca spadła o 3-5c !!!!

 

co Wy o tym myslicie?? co te durony nasze potrafia zrobic !!!!

pozdro for ALL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze powinienes popracowac nad kultura jezyka

no chyba ze jestes tym tak podniecony ze nie mozesz sie opanowac

 

hmm od kiedy sie zasilacz zuzywa ??? jak juz to mniej pradu ciagnie

 

szczerze mnie temp proca wali jak nie podkrecam byle byla ponizej 50 stopni a przy 1750 to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obnizałem Vcore na starym Athlonie SLotowym ... prime przechodził bez problemu, nawet kilka godzin go katowałem i innymi progsami też ... niby wszystko było oki tyle, że zdarzały sietakie zwiechy nie wiadomo skad i jak w trakcie normalnej pracy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...