Skocz do zawartości
szperek

SAMSUNG DVD-ROM SD-606F CZYTA PŁYTY DVD A RESZTY NI PIERONA

Rekomendowane odpowiedzi

witam was mam napęd troche wiekowy ;) samsunga dvd-rom SD-606F jak w temacie napisałem pł. dvd czyta a reszty nie chce tknąć :( jak wsadzam cd-r do napędu to szuka ,szuka i znaleść nie może (system sie nie zawiesza !) a jak wsadzam pł dvd idzie jak piorun jest ok. O CO CHODZI W TYM CHŁAMIE? CO SIE MOGŁO STAĆ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem ten model. u mnie nie czytal dvd za to cd super:) ale to po tym jak przesiadlem sie na xp.

szukalem na forum samsunga i duzo ludzi ma takie problemy.xp po prostu jej nie lubi.

jesli siedzisz na xp to najprostrze i jedyne (chyba) rozwiazanie: kupic cd/dvd/whatever i firmie samsung podziekowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten napęd podarował mi kumpel i on mówił ze jak go kupił to od nowości mu nie czytał CD-ROM nie oddawał go do servisu bo stwierdził ze ma napęd jeden cd rom to ten bedzie miał do dvd ale powiem ci ze wcześniej miałem system WIN. MILENIUM i tez nie czytał cd więc nie tu boli !!!widze ze na forumnikt nie lubi takich pytań bo jak kręcić procka albo jaką zasiłke wybrać do pc to pełno ale takich tematów o cd rom albo dvd naprawa to każdy blady i nikt nic nie wie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...