Skocz do zawartości
KHOT

forum foto

Rekomendowane odpowiedzi

...heh, wlaśnie odkurzyłem starego pentacona 6x6 cm, z poważnym obiektywem i zaczynam nim działać... wszystko będzie robione ręcznie (wywoływanie, odbitki) :twisted: macie jakieś doświadczenia, jaki papier najlepszy, techniki robienia fotek, etc, a może znacie dobre polskie forum fotograficzne...??

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa juz to widze nie wiesz cio jest dobre a zaczynasz sie brac za takie cos jak wlasnoreczne wywolywanie zdjec predzej sie zatrujesz odczynikami niz je normalnie wywolasz zapewne chwilowa faza ktora zaraz minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam takiego pentacona; wlasciwie to nawet zdjecie/avatar bylo nim robione tylko odbitki wyszly jakies przedwietlone mocno i trzeba bylo poprawiac photoshopem (najpierw zwykly skan bo przystawek do 6x6 nie widzialem nigdzie);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...heh, wlaśnie odkurzyłem starego pentacona 6x6 cm, z poważnym obiektywem i zaczynam nim działać... wszystko będzie robione ręcznie (wywoływanie, odbitki) :twisted:  macie jakieś doświadczenia, jaki papier najlepszy, techniki robienia fotek, etc, a może znacie dobre polskie forum fotograficzne...??

 

pozdrawiam

Mam ciemnie w piwnicy... co chcesz wiedziec?

edit

Papier to na początek mozesz wziac jakis stary 20 letni... jak na piewszy raz pasuje jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa juz to widze nie wiesz cio jest dobre a zaczynasz sie brac za takie cos jak wlasnoreczne wywolywanie zdjec predzej sie zatrujesz odczynikami niz  je normalnie wywolasz zapewne chwilowa faza ktora zaraz minie

heh, wiesz jestem na trzecim roku chemii i jestem po zaliczonych organie/nieorganie, więc zabawa takimi prostymi odczynnikami jak do wywoływania zdjęć to mnie nie rusza... 8)

 

genghiskhan dzięki...

 

P0Z mam 10-letni papier :D jak będę potrzebował help, odezwę się, dzięki za zainteresowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...