Skocz do zawartości
Włodi

Tani walkman - szumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy ktoś będzie znał odpowiedź na to nietypowe pytanie :wink:

 

Otóż kupiłem sobie ostatnio na placu walkman za oszałamiającą sumę 20zł :lol: (i tak przepłaciłem), nawet fajnie wygląda z daleka hehe 8)

 

Dźwięk jak z zaświatów i wogóle, w sumie i tak mógłby być, ale jest jedna poważna wada :cry: : w trakcie odtwarzania, przewijania słychać w słuchawkach denerwujący, jednostajny buczący szum (chyba silniczka). Gdy gra muzyka to go troche zacisza :) , ale w przerwie między piosenkami, czy podczas przewijania jest tragedia :evil: .

 

Dlaczego w droższych walkmanach takiego szumu nie ma, czy da się wogóle temu jakoś zaradzić, jakoś wyciszyć to ciągłe buczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj celerona i plyte glowna i kup walkmana ;) 

a tak na serio to pewnie sie nie da temu zaradzic w koncu 20 zł to nie 200 - 400zł

Ciekawe co powoduje te szumy :roll: I jak to jest że w tych droższych ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj celerona i plyte glowna i kup walkmana ;) 

a tak na serio to pewnie sie nie da temu zaradzic w koncu 20 zł to nie 200 - 400zł

Ciekawe co powoduje te szumy :roll: I jak to jest że w tych droższych ich nie ma.

mi sie poprostu wydaje ze jakosc wykonania poszczegolnych elementow i zlozenia jest niska dlatego to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...