Skocz do zawartości
Gość robot

tanie radki 9500

Rekomendowane odpowiedzi

Aha moje zdanie jest takie, iz; watpie aby teraz dostepne byly gdziekolwiek w sklepie, komputroniku czy innych sklepach internetowych(niemowie o allegro) modowalne R9500, kazdy sprzedawca chapie te karty dla siebie a potem sprzeda za wygurowana cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha moje zdanie jest takie, iz; watpie aby teraz dostepne byly gdziekolwiek w sklepie, komputroniku czy innych sklepach internetowych(niemowie o allegro) modowalne R9500, kazdy sprzedawca chapie te karty dla siebie a potem sprzeda za wygurowana cene.

pewnie dlatego dostalem nie modowalnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem pod koniec stycznia sobie r9500 z www.esc.pl tego droższego z możliwością odblokowania 8 potoków... sam mieszkam na 2 krańcu polski to obawiałem się, czy jak potoki jednak nie będa dobre.. kupa kłopotu potem by była i zapewne dodatkowe koszty itd. ale karta doszła, jest tak jak miało być.. nieźle się kręci... chociaż z pamięciami nie przesadzam bez radiatorków, się troszki boję :) ogólnie to zakup mojego życia jak na razie... przesiadłem się z Sapphire 9100 64 MB 128 bit i różnica jest kolosalna (po odblokowaniu potoków oczywiście) po raz pierwszy ujrzałem płynnie test na 3Dmarku01'SE z tą karuzelą i 8 światłami :) chwała ATI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...