Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

@FrIkO: moze to jakies krytyczne miejsce? :) w sumie kupa krzaków .. powiedz gdzie to jest albo daj save'a to tak "podejde" ;]

 

zobaczymy jak moje biedne 6600 sfałszuje wynik

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To test pierwsza plansza (chyba Trening sie nazywa) i to jest oboz najemnikow (tam gdzie strzelaja do celow i siedza w wiezach).

spoko .. znalazlem własnie to miejsce .. mam tam 35-39 fps .. zalezy jak sie ustawie w takich ustawieniach jak podawalem mialem

 

bez AA 45FPS

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/farcry0002.jpg

dokladnie ten sam widok :) zauwazylem ze u góry sa współrzedne ;]

 

screena z AAx2 nie ma .. bo zmienilem stery i cos mi sie FC kladzie z AA :/ raz sie właczyło a teraz za kazdym razem jak włącze aa to sie wywala krzakami na ekranie ;] .. lol

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos, dzieki bardzo :)

 

Czyli u Chaosa jest 45fps u mnie 21. Wiem, ze mam dosyc znacznie wolniejsza karte (pamieci!), ale chyba nie powinno byc ponad 2x mniej fps'ow? :(

grafa na codzien 535/1100 lata .. takze z twojego podpisu widze ze na core masz jeszcze wiecej ... a memki az tak duzo nie daja

dziwna sprawa ze masz tamk malo klatek ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest mozliwosc, ze np. karta dzwiekowa (w koncu zintegtowana) za bardzo obciaza proca ? Moze lepiej bylo by kupic jakas osobna na PCI ?

 

@Chaos

 

W ORB'ie widze, ze masz tez drugiego kompa bardzo podobnego do mojego (nie wiem tylko na jakich zegarach wtedy miales 6600) i smarkow podobna ilosc do u mnie - kolo 7000pk. Moze jestes w stanie sprawdzic jak na tym kompie FarCry dziala ? A moze pamietasz ?

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem widzialem, ale mysle, ze moj procek powinien bez problemu usciagnac taka grafe (w koncu kolega pare posto dalej gral podobno na AXP 2500+ i bylo ok).

 

 

EDIT

 

Wylaczylem dzwiekowke w biosie i framerate wzrosl o jakies 6 klatek. Ale wiadomo przeciez, ze bez dzwieku sie nie da, wiec trzeba inaczej rozwiazac problem :(. Sprobuje jeszcze jakies stare stery, ogolnie sie pobawie czym tylko mozna.

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze zmienil mi sie monitorek postanowilem sprawdzic jak gierka bedzie mi chodzila w rozdzialce dedykowanej monitorowi czyli 1280x1024 - w zasadzie nie widac wiekszej roznicy (poza tym ze gafa sie bardziej grzeje), fps na tym samym poziomie - co prawda sprawdzilem to tylko na 3 czy 4 mapach w multiplayerze ale zasadniczo nie powinno odbiegac chyba od singleplayera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos

 

W ORB'ie widze, ze masz tez drugiego kompa bardzo podobnego do mojego (nie wiem tylko na jakich zegarach wtedy miales 6600) i smarkow podobna ilosc do u mnie - kolo 7000pk. Moze jestes w stanie sprawdzic jak na tym kompie FarCry dziala ? A moze pamietasz ?

nie mam pojecia o jakim orbie mowiesz .. ja 6600 mialem tylko na PCI-E... i tylko na tym kompie co mam teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku do 3dmarka 2003 masz dwa kompy - My System I Compared Sytem. Ten pierwszy jest podobny do mojego.

lol ... MY SYSTEM to TWOJ SYSTEM ;]] to porownanie do twojego orba ;] Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam mały problemik z wydajnoscią. Mój sprzet to venice 3000+, 1gb ram, 6600 gt i gra w rozdziałce 1024x768 detale very high bez aa i af przycina. Framerate jest ok ale dosyc czesto przytnie porzadnie jak zza rogu wyskoczy wróg albo rozwale beczke i nastepuje wybuch... chyba nie powinno tak byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak przycina przy strzelaniu i wybuchach, a frametate również wysoki, to dzięki tej 'wspaniałej' GF 6600.

pierdzielisz koles .. u mnie fika jak trzeba

wylacz aplikacje w tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie aplikacje?, poza lekkim nod32 nic nie było w tle.

Generalnie jest tak, że na very high zdarza się to częściej, niż na high i w ogóle to się zdarza rzadko, ale w momentach, w których akurat potrzebna jest płynność.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\r_hdrrendering 7

 

i jest HDR...

... i własnei nie ma :(. napisałem kropka w kropkętak jak ty i owszem w konsoli niby pojawił sie jakiśparametr z hdr ale obraz nadal taki sam:/ nie wiem musze wczytaćjeszcze raz tego save czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktośjak odpalić fc z hdr? bo nie moge tego odpalić, kupiłem nową grafike i kupa wpisuje r_hdrrendering 7 w grze (~) i nic :(. W config.cfg tez recznie zmienialem tam wpis i nadal nic nie ma. gra v1.33 stery 81.85

A jaka jest ta nowa grafika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Farcry przeszedlem na kompie z podpisu tylko grafa fx5200. Niestety niejestem zabardzo w temacie i mam pytanko. Zmienilem grafe na 6600gt i na jakie detale moglbym sobie pozwoilc (przy 512ram i A1800XP p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Farcry przeszedlem na kompie z podpisu tylko grafa fx5200. Niestety niejestem zabardzo w temacie i mam pytanko. Zmienilem grafe na 6600gt i na jakie detale moglbym sobie pozwoilc (przy 512ram i A1800XP p)

ja na podobnym kompie gram na 10x7 wszystko na high i w pomieszczeniach fps masakra (znaczy sie b.wysoki :D) na zewnątrz z racji RAMek zdecydowanie mniej ale to kwesta załadowania sie porządnie planszy.

 

a i nadal nei moge właczyć tego HDR :( wpisuje "\r_hdrrendering 7" enter i nic, jak potem zrobiłem jak ktoś doradzał "\" i klawisz TAB to pojawia sie w konsoli jakaś dziwna lista :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...