Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz, zaraz. Polecenie r_hdrrendering x mozna wpisac bez zadnego patcha?

 

Pamietam ze nasciagalem sie ich troche.

Nie pisaliśmy, że bez patch'a :P Tylko pytanie było co się wpisuje ;d A patch'e to 1.3, 1.31, 1.32 i 1.33 :P jak na skrinie ^^. Niko2003 a nie możesz spróbować wpisać ? chyba Ci się komp nie spali od tego ? ;d

 

W konsoli się wpisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w pliku FC1_4prereleasepatch-[Guru3D.com] znajduje sie rid mi w ktorym jest napaćkane How to enable FSAA+HDR for Ati X1K owners...

 

Czyli instalowac te pliki tylko jak sie ma X1xxx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w pliku FC1_4prereleasepatch-[Guru3D.com] znajduje sie rid mi w ktorym jest napaćkane How to enable FSAA+HDR for Ati X1K owners...

 

Czyli instalowac te pliki tylko jak sie ma X1xxx ?

No chyba jest tak jak pisze :P Inatluj do 1.33 włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wpisałem i bez tego /, ale na końcu zamiast enter nacisnałem TAB i HDR się włączył. Reset kompa i wszystko jest rozmazane jakby nie na swoich poziomach, a przecież sterów starych nie będe instalował. Patcha mam ten zbiorczy 1.33 co podał Milo.

 

A ściagać mi sie tych dwóch podAM64 patchów niechce..... lekka przesada...

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Far Cry'u i tak Anty Aliasingiem nie są obejmowane drzewa (które to są właśnie najbardziej postrzępione jak się patrzy z daleka, a jak wiadomo dalekich krajobrazów w FC nie brak :wink:).

 

Ale HDR też nie powala jakoś super (no najbardziej mi się podobał efekt wpadania słońca przez okna w ciemnych pomieszczeniach, bo na zewnątrz to już tak średnio jest, IMO sporo gorzej niż w HL2 [na mapach z HDRem]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Far Cry'u i tak Anty Aliasingiem nie są obejmowane drzewa (które to są właśnie najbardziej postrzępione jak się patrzy z daleka, a jak wiadomo dalekich krajobrazów w FC nie brak :wink:).

 

Ale HDR też nie powala jakoś super (no najbardziej mi się podobał efekt wpadania słońca przez okna w ciemnych pomieszczeniach, bo na zewnątrz to już tak średnio jest, IMO sporo gorzej niż w HL2 [na mapach z HDRem]).

Kurcze, chyba to ponownie zainstaluje i zobacze jak faktycznie jest z tym HDRem.

Giera mi sie podobała ale grałem jeszcze bez HDR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba to ponownie zainstaluje i zobacze jak faktycznie jest z tym HDRem.

Giera mi sie podobała ale grałem jeszcze bez HDR...

jeśli uzywasz adaptive-antialiasingu to rowniez drzewka są super wygladzone i wygladaja elegancko, tylko ze to znacznie zmniejsza fps. na x1900xt w 1024x768 fps jest relatywnie wysoki, ale gra reaguje na ruchy myszki z delikatnym opoznieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobie załatwiłem Far Craya, żeby zobaczyć co to za ciekawa gierka i czemu tak się ludzie nad nią podniecają. Przeszedłem w około 15h - czas nawet niezły w porównaniu do znacznie krótszego Q4. Jednak nie rozumiem czym się ludzie tak "podniecają". Mapa, owszem spora i tyle... reszta jest średniawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że teraz też robi wrażenie tylko trzeba mieć sprzęt, który pozwoli na zaprezentowanie gry w pełnej krasie. A radzio9550 to troszkę za mało.

Oj robi wrażenie robi :wink:

Pamiętam jak za pierwszym razem grałem jeszcze na GF4mx :oops:

Niedawno postanowiłem mieć tą grę w swojej kolekcji i zakupiłem w serii Kolekcji Klasyki i teraz mogę cieszyć się nią w pełnej krasie (HDR robi wrażenie..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że teraz też robi wrażenie tylko trzeba mieć sprzęt, który pozwoli na zaprezentowanie gry w pełnej krasie. A radzio9550 to troszkę za mało.

tja, czy ja pisałem, że grałem na swoim sprzęcie? nie. Muszę cię rozczarować gdyż wgrałem na 2x 7900GT 3gb ramu i Athlon 4800+. Wrażenia na mnie nie zrobiło niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

wlasnie chodzi o to, ze chce sobie ta gra kupic ( ostatnio widzialem jakies dosc tanie wydanie :D ) i nie wiem czy moj kompek sobie poradzi w miare 'fajnych' detalach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja, czy ja pisałem, że grałem na swoim sprzęcie? nie. Muszę cię rozczarować gdyż wgrałem na 2x 7900GT 3gb ramu i Athlon 4800+. Wrażenia na mnie nie zrobiło niestety...

łe, ale jesteś fajny, taki bogaty i w ogole :( ludzie są jednak uparci ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na starym pc tzn Barton 2500@3200 512 ramu i radek 9600 (troche krecony) i gralem wszystko full i 800x600 jak dobrze pamietam no i czasem byly przycinki ale bylo spoko ;] a Ty masz 9600 XT wiec powinno byc si choc ramu by sie przydalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

czy na moim konfigu z sig'a pogram sobie w tego FC w 1024x768 z efektami na sredni? :)

karta grafiki i ram stykną w zupelnosci zeby pomyskało szybko i ładnie, ale na maksa przydal by ci sie leszy procek ( to on decyduej o plynnosci na otwartych przestreniach ) bo ten 2000+ do "high" to średniawo do tej gry, aczkolwiek na "medium" bedziesz miał juz calkiem grywalną akcję.

 

a przy okazji, zajrzyjcie TUTAJ i napiszcie mi na priva jesli potraficie mi pomoc z moim problemem odpalenia FarCry, jakiś nieprzychylny moderator zablokowal mi moj temat i teraz znikąd pomocy :( hehe grrr...

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja, czy ja pisałem, że grałem na swoim sprzęcie? nie. Muszę cię rozczarować gdyż wgrałem na 2x 7900GT 3gb ramu i Athlon 4800+. Wrażenia na mnie nie zrobiło niestety...

"A jedzie mi tu czołg?"

:lol:

Dziecko drogie, przecież far :cry: trzyma wysoki poziom nawet teraz przy dzisiejszych produkcjach.

Niczym nie ustępuje wydanym już grom a Ty tu taki afront.

 

Masz jeszcze linka do screen'ów bo pewnie w takich detalach jej jeszcze nie widziałeś.

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=3494&a=1

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok niech wam będzie... jak dla was to mogłem w ogóle w to nie grać... a po za tym to nie jest mój komp, tylko mojego kumpla. Ale cóż. Widać jak ktoś ma inny gust/zdanie o grze niż większośc forum to odrazu jest zjeżdżany... bezsens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...