Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z uruchomieniem tej gry mam wersje na 3 cd jakis koles mowil ze dziala, po zainstalowaniu mam blad z MSVCP71.dll i kaze mi ponownie zainstalowac gre, a tyle co jest wlasnie zainstalowana co o tym myslicie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoxxx ---> bylo juz tu poruszane.. biegniesz przed siebie, unikasz kontaktu, dopadasz zestrzelonego helikoptera i uzywasz jego minigunow, dalej jest juz latwiej...

ok dzieki bede probowal dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z uruchomieniem tej gry mam wersje na 3 cd jakis koles mowil ze dziala, po zainstalowaniu mam blad z MSVCP71.dll i kaze mi ponownie zainstalowac gre, a tyle co jest wlasnie zainstalowana co o tym myslicie ???

W wersij na 3 CD musisz przekopiować z 3 płyty dwa pliki dll do katalogu z grą czyli np Far Cry /Bin 32 i powinno śmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az glupio sie przyznac ale musialem minac ten wontek na forum :? dzieki za info znalazlem :)

Testowalem tym BenchemAll i otrzymalem taki wynik nie bylo ani min ani max only to - Average FPS: 41.89 oczywisie wszystko maximum details + 1024x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, ze na moim konfigu musze grać w 1024x768 bez FSAA bez anizo bo inaczej skacze.

Yasiu22 kiedys napisal:

 

Jesli masz Far Cry to go odpal ze wszystkim na maxa(cienie na minimum bo na 512 nieżle sie tnie).Szczękoopad i ślinotok murowany

 

..i jesli tak zrobisz to na 9700@PRO/2x256/A2500@3200+/NF7-S bedziesz sobie slicznie pykal z FSAA i AF na max :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem testy na AMD 2.4Ghz, 512RAM i 9800XT (432/752) Cat 4.2

bez AA i AF

1024x768

run# 0: Average FPS: 50.66

 

1280x1024

run# 0: Average FPS: 42.22

 

1600x1200

run# 0: Average FPS: 31.55

 

AA x 4 i AF 16

1024x768

run# 0: Average FPS: 32.00

 

1280x1024

run# 0: Average FPS: 22.01

 

1600x1200 not selected

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra bedzie sie zachowywac na:

 

Abit NF7

Barton 2500+ @ 3200+

2x 256DDRAM 400Mhz

Gainward G3Ti200 @ Ti500

Barracuda 7200 8mb cache ?

Wydaje mi sie ze spoko pograsz w 1024/768 na medium!

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie czy gra pujdzie na 

P IV 2.1 GHZ

GeForce 2 mx 400 64 sdr/64 bity :):(

256 DDR pc 2100 /133 mhz 

a jesli pujdzie to na jakich ustawieniach :D

No raczej powinieneś wycosnąć 20FPS'ów przy 640x480 i wszystko na low (ewentualnie tekstury na medium )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

mam problem w misji PIER:

 

Dochodze do tej bazy, zdobyłem karte i bombe i mam ją podłzyc w ARMOR [srebrny budynek]. ale dzwi sa zamkniete i za zadne skarby nie wiem jak je otworzyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socham

bedzie smigac i to po ladnych fps od 30fps do 60fps mowie tak srednio, tylko musisz wejsc do katalogu gry i tam bedzie system.cfg przestaw z direct na "OpenGl" 16bit i colordeph 12 i w katalogu bin32 zrob to samo ja gram przy takich ustawieniach 800x600 tekstury na high reszte ustaw na medium procz light(low) i shadow(low) jak obczaje jak sie wrzuca screeny to zaraz wrzuce bo wiem ze zaraz bedzie krytyka :)

 

nie wiem jak wrzucic screeny ale tu masz link do fraza tez jestem jako Jeffrey http://www.frazpc.pl/b/69744///calosc

tylko ze tam tekstury mialem na low i sciany byly calkiem plaskie dopiero niedawno kapnalem sie ze jak wezme na high fps prawie nie spada nom i efekt jest o niebo lepszy :)

zaraz zrobie screeny i postaram sie tam wrzucic

 

update

wrzucielm screeny na fraza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc. mam problem z far cry i nie bardzo moge poradzic sobie z maxymalnymi ustawieniami,ktore ustawienia tak naprawde graja najistotniejsza role dla karty garficznej??i jakie moga byc w moim przypadku najbardziej wysróbowane??

barton 2500+/3000+ (200/10,5)

2 x 512 mb ram 400mhz kingston

radeon 9600 non pro

seagate 80gb 7200rpm

dzieki z gory za pomoc

jade na sterach catalyst 4.2 i nie wiem czy one daja najlepsza wydajnosc w far cry??jechalem na 1024/768 na high ale cos mu brakuje do tej plynnosci nie to ze przerywa ale czegos brakuje i nie wiem juz jakie mu dac max zeby chodzilo plynnie(idealnie) - moze tez wina sterow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze sprobujesz 800x600 i wszystko na ultra, wczesniej mialem bartona3200 i radka9600pro FarCry przy takich ustawieniach chodzil ladnie, a co do twojego pytania to ci nie odpowiem bo teraz posiadam gf2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do michu19

scignij sobie taki benchmark http://www.benchemall.com/download/benchemall.zip, gdzie mozesz sprawdzic ilosc fps takze w farcy. pozniej odpal configa FarCry i ustaw detale na auto-detect. Odpal bencha, ustaw w sekcji FarCry sciezke do pliku system.cfg ze swoja konfiguracja i odpal bencha w preferowanych przez siebie rozdzielczosciach. Zapisz wyniki , zmien ustawienia w configu farcry, podnoszać niektore szczegoly i sprawdz znowu. Auto-detect daje Ci najlepsza wydajnosc ale w moim przypadku moge sobie pozwolic na podniesienie niektorych szczegolów bez utraty plynnosci , za która uwazam min. 30 a srednio 40 fps. Moje wyniki

 

Maszyna testująca: AMD 2380Mhz, Radeon 9800XT, 512 RAM, Cat 4.2

Wszestkie testy w rozdzilczosci 1280x960

 

..........1.....2.....3.....4.....5

 

min... 43...35...23...20....6

max...76...55...40...52...35

avg... 52...43...30...40...27

 

1. autodetect (all medium, textury i woda na high)

2. all very high bez AA i AF

3. all very high AF 4

4. all high bez shadows i lighting AA medium, AF 4

5. all high AA medium, AF 4

 

jak widzisz mi komp sugeruje zeby gral w wiekszosci na medium detalach ,pewnie dlatego, ze mam tylko 512. dzis zrobie testy na 1GB i napisze. na tą chwile jednak spokojnie samemu moge wybrac wieksze detale lub AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki petrumi

a co do ustawien

wydusilem takie

1024/768/32

anti aliasing - high

texture - high

particle count - medium

special efect - high

shadow - high

water - high

lighting - high

enviroment - medium

texture filter - trilinear

z tego sprzetu 2500/3000 barton 2 x 512 mb 400mhz kingston radeon 9600 non pro seagate 80gb 7200rpm

to chyba nawet w miare????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje juz cholery z tym Far Cry.....

 

jestem w momencie gdy wchodzi sie w tym laboratorium do Valerie, mija sie 1 duzego z rakietnica, idzie w prawo, tam pokoj z 2 miskami i wchodzi do pokoju z valerie... ona cos mowi ze zabije kolesia, on takze costam belkocze.. i nic.

 

jestem jjakby zamkniety tam a widac ze jedyne wyjscie to te cholerne drzwi na ktore patrzy sie ta valerie a ich sie nie da otworzyc..

 

 

juz mnie krew zalewa bo caly ten poziom oblookalem z sroba mikrometryczna w reku i mikroskopem... nic, zero, nada.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było w tym wątku, ale mam bardzo wqrviający problem. Na moim Radku 9100 wszystko chodzi git na low i nawet nie doczytuje się tak bardzo przy 256MB 133MHz.. Da się grać, ale momentami gra zwalnia do 1 klatki na 5s.. Dysk nie mieli, a wygląda to tak jakby coś w danym kadrze powodowało te spowolnienia, bo gdy ruszę lekko myszką i gościu się "odwróci" - gra śmiga, gdy znów spojrzy w daną stronę - masakra! Nie wiem o co chodzi, próbowałem już prawie wszystkiego.. Please help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było w tym wątku, ale mam bardzo wqrviający problem. Na moim Radku 9100 wszystko chodzi git na low i nawet nie doczytuje się tak bardzo przy 256MB 133MHz.. Da się grać, ale momentami gra zwalnia do 1 klatki na 5s.. Dysk nie mieli, a wygląda to tak jakby coś w danym kadrze powodowało te spowolnienia, bo gdy ruszę lekko myszką i gościu się "odwróci" - gra śmiga, gdy znów spojrzy w daną stronę - masakra! Nie wiem o co chodzi, próbowałem już prawie wszystkiego.. Please help!

chyba wiem, w czym problem - nie wiem czy to jest w sterach ati, ale w nv jest funcja ile klatek naraz ma renderowac - najlepiej niezmieniac tej wartosci. Jezeli tego nie ma u ati to przyczyna moze byc program do zarzadzania pamieci np. cacheman xp. Po odinstalowaniu go/wylaczeniu nie ma tego bledu. (chodzi glownie o opcje Auto-Recover RAM from inactive applications a przestawienie If free RAM goes bellow

i ustawienie np. na za duzo czesc pamieci powoduje ten problem (u mnie przy 768MB ustawilem 130 i tak sie dzialo). Najlepiej u mnie bylo to widac np. w misji na statku, gdy sie wychodzilo na zewnatrz lub jak sie w treningu podplywalo do wyspy gdzie byl m.in. helikopter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy ma do tego wyjść patch 1.2?? gdzieś czytałem że na dniach ale nie wiem czy to prawda.

"The official Far Cry community website announced the next patch (v1.2) will be released between June 7th and June 14th"

gamershell.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...