Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie zonka ze po HardwareOC Far Cry Benchmark nie ma dzwieku :evil: Nie wie ktos co sie moglo stac ?

Jeszcze jedno jak dziala patch na 3 plytowej wersji gierki ? Oplaca sie go instalowac (czy jest wogole taka mozliwosc) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie: jak uruchomić shadery 3.0 w far-craju spatchowanym na 1.2 ???

nie wiem wstyd się przyznać, a widziałem gdzieś na screenie, że pojawia się napisik w grze z info o włączonej funkcji...

 

dzięki z góry za odp.

 

edit: ok już mam - wystarczy wpisać w konsoli skrótu ikony "r_sm30patch 1" hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis zainstalowalem sobie najpierw patcha 1.1 a zaraz po nim 1.2. Po odpaleniu gry jeszcze zanim pojawi sie demko UbiSoftu - zwis. Jak wyjde na pulpit to mam okienko, w ktorym jest miedzy innymi napisane: Pamiec nie moze byc "read". Na szczescie zrobilem backup katalogu z gra - tam wszystko dziala. Co jest nie tak? Czy czegos zapomnialem doinstalowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. Mam prośbę czy mógłby już jakiś doświadczony gracz tejże gry i posiadacz gf4ti , podać optymalny konfig byłbym bardzo wdzięczny bo niestety dopiero teraz zabrałem się do tej gry :/ może to dziwne ale wcześniej nie miałem czasu ( a ostatnio d3 przeszedłem ). Wakacje się kończą i wiem że głupie tłumaczenie ale nie chce mi się przeglądać tych 50 stron bo trochę czasu zleci :/ będę wdzięczny. peace

 

Update: już wszystko mam :]. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem sobie w demko - nawet fajnie się gra, wciągnęło mnie bardziej niż Doom3. Mam teraz pytanie do osób posiadających fuul wersję - Jest tam multi player? Jeśli tak czy fajny czy jakaś lipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem sobie w demko - nawet fajnie się gra, wciągnęło mnie bardziej niż Doom3. Mam teraz pytanie do osób posiadających fuul wersję - Jest tam multi player? Jeśli tak czy fajny czy jakaś lipa?

lipa - możesz sobie odpuścić spokojnie

jest: deathmatch, teamdeathmatch i assault i to wsio;

mało modów

 

btw - do ET, AA czy UT 2004 czy Halo nawet nie podskoczy IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.2 i przy ładowaniu zwis. Co ciekawe przez kilka dni było

OK, ale ni stąd ni zowąd błąd przy odczycie z pamięci. Narazie

olewka. Nie mam już siły na te przereklamowane gry (Doom i

wszystko jasne... eee., raczej to ciemne jak d**a obywatela Kongo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, jusz to chyba bylo tutaj ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi, a mianowicie wywala mi gre na pulpit z komunikatem memory couldnt be read, mam 512 ramu radeona 9800 pro, plis help nie wiem co to moze byc, wczesniej mialem gf4200 ti na tym samym configu i tego nie bylo, probowalem zwiekszyc plik wymiany ale nic to nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem 1.2 i np w misji research wyjeshdzalem winda do gory podchodzilem do drzwi i.. nic :> tak samo mial kumpel z innymi misjami :( patch pieprzyl nam wszystko:(

 

a w MP nie da sie grac z kompem, mapy sa ogroooooomneee, w 2 osoby ciezko jest pograc :) no ale mniejsze mapki mozna zassac i jest git;] grywalnosc bardzo dobra:] w ogole to jest mod coop :DDDDD niach niach:>> ssss;>>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ :) sie pomysli .. tylko ze w wodzie mi sie skubaniec przewraca i ciezko go ustawic pletwą do góry :)

 

se przechodze farcry na nowym radziu i tak se screeny zabawne trzaskam :))

 

tu sie misie ladnie pokladly

 

Dołączona grafika

 

 

a jak ich obeszlem to sie okazalo ze jednego w serce trafilem prosto :))

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ich obeszlem to sie okazalo ze jednego w serce trafilem prosto :))

Chaos :arrow: ale serce jest chyba po drugiej stronie :lol:
kucyk .. nie wiem jak ty .. ale ja mam po lewej tak jak kazdy normalny czlowiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam dziala na kazdym systemie .. nic nie instaluje ponownie .. nawet kles zgral odemnie gre i dziala mu

 

jelsi nie chce sie odpalic bo wola o msvcp71.dll

to wez go z 3dmarka jkaeigos albo psozukaj i wrzuc tam gdzie sa exeki w Farcry'u .. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, by gra działała po zrobieniu nowego systemu? Bo jak na razie widzę, że nie dam rady tego uruchomić bez ponownej instalacji gry :|

U mnie po postawieniu nowej windy, wyciągnełem skót na pulpit i chodzi bez problemu.

 

Może masz kiepskiego c...ka! :lol:

 

Far Cry pierdzieli mi kolory gdy mam zainstalowane ATI Tool. Ale tylko FC bo na innych gierach wszystko ok. Po odinstalowaniu tool-a jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozycyzlem ta piekna gre od kumpla zianstalowalem a po jakism czasie zroiblem format dysku oczywiscie nie partycji na ktorej byla ta gre teraz widze co daje patch 1.2 ale a ni jego ani 1.1 ni emoge zainstlaowac poniewaz ni ema wpisow w rejestrach mozna ot jakmos ominac rozpakowac tego patcha czy nie iwem dodac jakies wpisy??????? jakis plik w zamian za pomoc moge zaoferowac oryginalny klucz do call of duty bo i tka nie gram po internecie mam za slabe lacze i jest mi on zbedny.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam gf 6800 gt i wiem że można włączyć shader 3.0 tylko nie wiem jak? za pomoc będę wdzięczny

 

pozdrawiam

Robierm

http://forums.anandtech.com/messageview.as...2&enterthread=y

 

 

a po polsku .. podobno mozna go włączyc w 1.1 ale nie dziala :)

1.2 patch wycofali bo robil bledy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...