Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

powracając do tematu, gra ktoś po sieci w FC?

próbowałem postrzelac sobie jeden raz na jakiejś małej mapce, na której naparzanka była bardzo szybka, nawet za szybka, słowem - młócka. serwerów bardzo dużo, i pingi przyzwoite, ale wszyscy grają na podstawce - gdy zainstalowałem MOD'a Obsidian Edge ujrzalem tylko jeden serwer na którym nikogo nie było, a szkoda, bo mod ten chyba znacznie ulepsza grę, utaktycznia... tak sądzę, bo , jak mowie, gralem tylko raz na małej mapce wiec moje wrażenia moze byc powierzchowne /niepełne, ale jeszcze spróbuję bo bardzo lubię tę grę. ktos jeszcze? dbedzard, a ty, jakie wrażenia z MP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. orientacyjny ??...a z 40 % pewnie...

 

2. działają...

nie kumam.... włączam bądź wyłączam hdr a zmian w obrazie nie widzę...spadku wydajności też nie ma...

 

..no chyba ze po każdej zmianie musze gre restartować? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam FarCry w wersji 1.3 (patch) i chciałem sobie pograć z kumplem w multi na dwóch kompach, ale za każdym razem gdy ktoś z nas utworzy serwer a dróga osoba chce się do niej podłączyć to wyskakuje jakiś dziwny komunikat i nic z tego. Może ktoś z Was miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?!!! :mur:

Edytowane przez voytek__19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budyn80 - jak nie widzisz zmian to znaczy że coś źle robisz...hdr'u nie da się niezauważyć...

 

btw...jaką masz grafę ??.../tak z ciekawości pytam...

 

No to teraz ale wstyd :oops:

 

Z tego co się dowiedziałem to moja grafa nie obsługuje hdr :mur:

 

hehehe..

 

Gecube 9550XT 2.1

 

Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...coś mi przeczucie mówiło, że tak będzie...

 

hdr działa na nV 6xxx i 7xxx, crytek robi już patcha pod x1xxx (a i ponoć software'owy x8xx...)

Zrobili by tak jak w HL2 i różnicy by nie było widać między nv(które ma hdr) a ati < x1xxx, które nie ma. Tylko za dużo roboty ;) żeby odzielnie implementować dwa rózne kody. A efekt byłby ten sam a wydajność porównywalna.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej no coty za gupoty wypisujesz przeciesz wszystkie ati z

seri X1000 obsuguja Ps3 i vs 3 :huh:

A pokaż mi gdzie ja napisałem, że nie obsługują ????? :mur: :mur: Głupota się mnoży. Napisałem < x1xxx a nie <= n/c

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikt nic nie pisze to ja mam takie pytanie co zrobic

gdy niehce sie wgrywac pathy nawet najstarszy tylko wyswietla sie ze instalator

niewykrywa istniejancej gry i zaden path nieda sie wgrac bo niestety

mam najstarsza wersje i nic nieda sie zrobic czy ktos moze mi cos podpowiedziec

co mozna zrobic :mur: gre pokonalem jusz z rok temu ale na radku 9600pr a teraz mam

GF6600Gt i hcialem zobaczyc ten HDR w akcji a tu kiszka . :mur:

Edytowane przez mumia24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra macie mnie musze sie przyznac ale napewno niejestem sam

ale hyba kupie sobie :lol:

mam takie pytanie czym rozni sie wersja cd a dvd cz to tosamo

wiecie co mam na mysli ze niechodzi mi o rodzaj nosnika przeciesz..... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niczym sie nie rozni. kup te gre, jest tania i wstyd nie miec oryginała takiej fajnej gry, szczególnie za taka cenę :). nowe wydanie z supersellera jest w wersji 1.32 co starcza spokojnie do SP, a do MP musisz zapodac patcha 1.33. tyle. no i dvd wygodniej sie instaluje... aha... i nie wymaga płyty w napędzie :D:D:D hehe... i taka rzecz - polecam z kiosku nabyc wersję angielską po to zeby przerobić polską wersję językową na angielską... polskie udźwiękowienie językowej jest momentami wprost żenujące... :/ ( bedzie działało bez zadnych problemów , tylko musisz zainstalowac patche w sposób jaki opisałem troszke wczesniej w tym wątku, porzeszukaj najdalej kilka stron wstecz, wyszstko jest podane )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do różnic między wersją DVD a CD...

 

głowy nie dam, ale wydaje mi się, że w wersji CD mamy pierwsze (jeszcze gorsze) spolszczenie gry, wersja SS jest spatchowana ("poprawione" spolszczenie było na stronie wydawcy)...

 

potwierdzi to ktoś ?...

 

...grając w wersję PL można przynajmniej pośmiać trochę...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie sie rózni? ciekawym w jakich szczegółach... bo nawet z poprawionymi dialogami to nadal odwalili kiepską robotę :/ postacie brzmią po prostu sztucznie, szczególnie Crowe, ktory brzmi jak palant... po tym jak uslyszalme pierwsze słowa Jacka zmartwiłem się troszkę :/ a po pierwszej cut-scence natychmiast zapodałem sobie ankielskie pak'i. częściowo popsuli grę tym ktorzy bez tłumaczenia sobie nie dają rady, gorszy klimat i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam... wersja CD - którą posiadam jest spolszczona ale dzwięk jest po prostu do pipla - praktycznie nie słychać polskich dialogów, są bardzo cicho. Dopiero po zassaniu patcha - okolo 650mb :F dało się normalnie pograć :/ ale za to cena jest nie do odrzucenia... jeżeli masz szybkie łącze to bierz wersje CD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie powiem tak:

 

Kupilem sobie rok temu wersje CD za 50 zl glownie dlatego, by przetestowac nowa karte. Uwazam ten zakup za udany, ale az wstyd sie przyznac - nie przeszedlem jeszcze tej gry. Chociaz jest kapitalna to w pewnym momencie staje sie nudna - potworki. Mam nadzieje, ze kiedys ja jeszcze dokoncze, ale jakos na razie mnie nie ciagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz szybkie łącze to bierz wersje CD :D

o rrrany, co za genialna rada :D:D:D starej wersji nie warto brać , a skoro jest nowa co już NIE wymaga tego 650 mb patcha, wiec po co ma chop robić sobie pod górkę? :) dvd niech kupuje dowolna wersję, dvd lub cd, z tej "nowej poprawionej", na allegro można nabyć ją zafolopwaną za 35 zl + wysyłka :).

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,

 

Wlasnie kupilem gierke i musze powiedziec ze grafika jest miodzio-no cudo(autor tego posta zadnych rewlacyjnych stwierdzen nie przytoczy).

 

Kampanie gram na 3 stopniu trudnosci i cholera musze przyznac ze nie jest lightowo!Gralem raptem godzinke i dalej nie wiem czy mam w tej grze sie skradac czy mucic wszystkich i wszystko!Taki jakis zagubiony sie czuje na tej wyspie.

Np wlazlem do lazika i co?

gdzie tu jechac?Na lotnisko?a gdzie to jest?

Wszedzie sie czaja najemnicy...ide sobie krzaczkiem ide i....seria z karabinu i juz stoje u bram niebieskich.

Ale dzieki temu wszystkiemu gra jest the best!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młócić oczywiście, jeżeli bedziesz sei za duzo skradał i zabijał wyszstkich przeciwników z ukrycia strzałami w głowę lub stopę jednego po drugim i zamiast fajnej tropikalnej strzelaniny zrobi sie z tego zwyczajna nuda. kornetki uzywaj żeby podsłuchac co gadają do siebie najemnicy i zobaczyc gdzie łażą, a potem wpadaj i rób im rzeźnię :D szkoda ze nie ma opcji "instant action" z wciąż nadciągającymi helikopterami i komandosami, bo jak się przejdzie do konca to pozostaje taki mały niedosyt. ( tak samo jak z "blade o f darkness" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest grane!!!Treningu przejsc nie moge nawet!jak jade tym lazikiem i chce zatopic ta ludke co szczelaja z niej wyrzutnia rakiet to zaraz jest martwy!A jak powtarzam jeden etap po 20 razy to zaczynam mi siegra nudzic i sie wkurzam!

 

czy w tej grze jest az tak bardzo wyzylowany poziom trudnosci???Przypomina mi Iron Storma gdzie przejscie jedenej misji wiazalo sie z milionem saveow!!!Gra ma sprawiac przyjemnosc a nie doprowadzac do psychozy!!

 

p.s Na jakim poziomie trudnosci yw gracie???

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest jakiś sposób aby zainstalować 64bit patcha do FC na systemie win 32?

 

próbowałem

 

"uruchom -> d:\farcry_amd64upgrade_us_uk /a ale pod koniec wywala bład 1639, za wszelką pomoc dziękuje

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...