Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestes sam mam to samo. Pliki rozpakowuja sie na partycje systemowa wybiram w setupie folder z gra i taki sam error, moj proc jest wedlug komunikaatu niewlasciwy:)) Ech ci programisci :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzelicie mnie, ale nie znalazłem odpowiedzi na ostatnich stronach tematu.

 

Posiadam karte nvidi, najnowsze stary bla bla...

 

Wersja Far Cry czysta @ dvd. Po ustawieniu detali na Very High mam grafike jakby była na low + jakieś zakłamania tzn. czarne pole na mapie.

 

Ten sam problem mają moi znajomi na kartach 6600 i 6800.

 

//

 

Wgrałem wszystkie patche i już działa ;)

 

Dołączona grafika

 

 

Czy takie skały są od zawsze czy dopiero po użyciu patchy jakiś?

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ciagne moze teraz ruszy. Poprzednio sciagnalem ze stronki amd ponad 800mb w 2 patchach i nic - nie udalo mi sie zainstalowac w zaden sposob, jak teraz ruszy to jestem zadowolony.

Ps nigdy nie mialem czasu skonczyc tej gry, moze teraz, choc po fear ciezko sie wraca do innych tytulow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca - takie skały to po wgraniu patcha pod a64...

To dobrze ;] Bo to mój screen.

 

Zaraz zrobie screeny z patchem i bez. Bo i tak musiałem Far Cry odinstalować. Coś z mi się z teksturami zaczelo psuc :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\r_FSAA 2 lub 4

\r_HDRRendering 1-11 (7 najlepszy wygląd, 2 najlepszy performance)

 

tylko z tym patchem są straszne jaja - mianowicie mam nieskonczona ilosc ammo :(

chodzi mi o patch HDR + AA... jest na to jakaś rada? bo nie chce jechać jak na kodach, to jest bezsensowne...

Edytowane przez dbedzard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze wyrzutnia rakiet wogóle nie działa :/

pograłem tylko chwilkę na tym patchu więc do wyrzutni nie doszedłem...ale sprawdzę :/ ...może w configu się coś poprzestawiało ?...mimo wszystko nielimitowana amunicja mnie wkurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde powiedzcie mi jak wlaczyc w farcry zeby dzialaly glosniki w systemie 5.1 ??... przestawiam w opcjach i nic [gluteus maximus]... na intro pcozatkowym dzialaja wszystkie a juz samo menu i gra to dzialaja 2 i subwoofer :/... plizz help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Witam!

Mam mam problemik z graniem na dwa kompy w sieci LAN bez dostępu do netu. Być może temat był poruszany, ale ze zbyt dużej ilości stron i z ograniczonego dostępu do netu poruszę go ponownie. Sorry. Jeżeli na jednym kompie założę gre a na drugim chcę dołączyć to pojawia mi się komunikat takowej treści:"Serwery LAN ograniczone są jedynie do adresów IP sieci LAN". Nadmienię, iż sieć działa: działa komunikator głosowy. przesył plików oraz inne gry. Jest to FAR CRY PL i dodam, że na wersji angielskiej wszystko śmigało. Może kotś ma jekiego pomysła to będe bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam. :?

Edytowane przez baku001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...