Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

ok niech wam będzie... jak dla was to mogłem w ogóle w to nie grać... a po za tym to nie jest mój komp, tylko mojego kumpla. Ale cóż. Widać jak ktoś ma inny gust/zdanie o grze niż większośc forum to odrazu jest zjeżdżany... bezsens...

Troszkę się z Tobą drażnię.

Jeśli napisałbyś, że widziałeś ją na innym sprzęcie i wcale nie wygląda tak rewelacyjnie dla Ciebie to o.k a ze swoją sygnaturą to wiele raczej na ten temat pisać nie możesz. Potem dopiero wyskakujesz z takim kompem śmiesznym. Wystarczy napisać, że 7900 w sli i wszystko by było jasne a Ty dalej ciągniesz o trzech giga ramu i magicznym procku 4800+. Więc wnioskuję, że się bronisz na siłę i tyle.

A zdanie właśnie jest bardzo cenne i wręcz pożądane a na dodatek jeszcze Cię tu nikt nie "zjechał".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żal.

nie inny gust, tylko Twoja wypowiedz jest niemądra, lub masz oczy w [gluteus maximus].

ofkoz rozumiem, ze chcialeś się czymś wyrozniac, -mam/kolega ma zajebisty sprzet i ta gra wcale nie jest taka dobra. LuL. Przypomnij sobie w co grałes 2 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się przejmujecie takimi głupotami Panowie [; FC sycił, syci i będzie jeszcze długo sycił. Grywalnością, przepiękną grafiką, dynamiczne cienie, b. dobra fizyka, b. dobre AI no i co dla mnie najważniejsze w FPS 'realne' bronie a nie jakieś chu... wie co w łapie co się świeci i ma duszę ;d W FPS dla mnie b.ważne są bronie, aby były z naszego a nie z świata alienów ;[ Wtedy czuć ten power :D A jeszcze zapomniałem dodać FC jak jedyny po HL1 miał to coś co przyciągało mnie do HL1.

 

P.S. szkoda tylko, że te alieny tam są :P:P:P :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie no sorry ale skoro grales na takim kompie, to ja nie wiem jak mozesz mowic ze FC nie ma wcale dobre jgrafy... tzn ze wrazenia na tobie nie zrobilo... nie wiem czy jakas inna gra moze sie popisac taka grafa, ona nawet oblivionowi wiele nie ustepuje.

Zreszta, juz mogles wymyslec cos innego, bo wyskakujac nagle z 3 gb ramu i 7900 w sli troche sie upokorzyles... juz mogles napisac, ze iwdzies gre w calej okazalosci, kogo to obchodzi jaki ma sprzet twoj kumpel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weście nawet nie piszcie, przecież chyba nie bardzo miał jak przechodzić u kumpla 15h grę :lol: to co, mieszkałby u tego kumpla :wink: Chociaż jakbym ja miał kumpla z takim kompem to pewnie też bym sie do niego przeprowadził hehehe :lol: Nie chce wstrzynać nowej kłótni jakby co :wink:

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weście nawet nie piszcie, przecież chyba nie bardzo miał jak przechodzić u kumpla 15h grę :lol: to co, mieszkałby u tego kumpla :wink: Chociaż jakbym ja miał kumpla z takim kompem to pewnie też bym sie do niego przeprowadził hehehe :lol: Nie chce wstrzynać nowej kłótni jakby co :wink:

heh, spoko, a swoją drogą, kiedyś zaprosilem kumpla i na swoim nowym radku 9800pro pokazałem mu z dumą jak FC dziala, hehe, stwirdził ze troche wolno chodzi. kwestia pojrzenia. jednych FC grzeje, innych nie, ale moim zdaniem te zajebiste tropikalne wysepki pobije tylko Crysis takze nie ma sie co przejmowac. król jest jeden czy to sie komu podoba cyz niee hehehe ;-). i nawet wtedy nie będzie "król umarł..." tylko "król PRAWDOPODOBNIE umarł, niech zyje król!" ;-p

 

moze przesadzam, ale tylko trochę.

 

i z innej beczki : nie rozumiem dlaczego w sieciach lokalnych malo kto gra w FC w multiplayera ( wszak siec lokalna to zajebiscie przyjazny ping! ), tylko trzepią tego okropnego CS'a, albo inną cholerę, dajmy na to... CS'a. ;-)

 

(pisząc sieci mialem na mysli te o które się obiłem :))) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo multi w FC jest zwalony :wink: Chociaż nie powiem, przez LANa grając z dwoma kumplami na takiej super mapce i gadając przez Skypa spędziłem chyba moje najlepsze multi-playerowe chwilę jeśli chodzi o gry i żaden CS tego nie pobił :) Ale jeśli chce się grać przez Internet to tragedia jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie gralem w multi, ale piszesz najpierw, ze spedziles wspaniale chwile przy FCmulti, a zaraz ze tragedia ;) w koncu lan od 'internetu' nie rozni sie zbyt wiele ;)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się bardzo dużo, po pierwsze to tak jak już emilooos wspomniał w multi internetowym praktycznie na każdym serwerze są strasznie wkurzające lagi (i to takie, które powodują, że nie możesz np. przez 5 sekund broni zmienić albo takie jaja), a po drugie w FC jakoś nikt w ogóle z nikim nie gada nie wiem czemu, więc rozgrywka z przyjaciółmi przez LANa ze Skypem to całkiem inne doznania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby od czego są programy typu ventrilo czy team speak :>

ale wiadomo, zawsze LAN to wieksza zabawa, tylko ja nie jestem przekonany co do multi tej gry.

kurcze gram od nowa, i stanalem, pamietam, ze kiedys tą misje przeszedlem, no i wiele innych.

6sta bodajże, ten taki park jurajski, co sie po drzewach lata ;] mam znalezc scientists to help valerie. wybijam cala mape i cardkey brak, jakby ktos pamietal how to ?

-edit: zrobilem;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Miał ktoś problemy z HDR w FC? Mam zainstalowany patch 1.33, jak włącze HDR w grze, obojętnie na jakiej opcji to mam czarny obraz, tylko widać wskaźniki stealth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Próbowałem również 1.4, ale nadal to samo, wcześniej na starszych patchach chodziło OK, ale wolę nowsze, bo poprawiają kilka istotnych rzeczy. Powiem, że korzystam z najnowszych sterów 91.33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei taki problem - to sie pojawia w niektórych miejscach oraz gdy strzelam z przybliżeniem.

post-137935-1152191935_thumb.jpg

Dlaczego tak jest? Jak to naprawić? Far Cry mam w wersji 1.32. Komp: Athlon3k+@2700 (czyli kręcony), 7600GS 1.2 Zalman, Patriot LLK 2x512 - te już nie kręcone. Pomocy...

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Co do tego problemu ze screenshota.,Mam wersje Cenegi Far Cry z paczem 1,33 ktory jest w standardzie pod 64 bit procki i najnowsze stery i dokladnie to samo wystepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi już się poprawiło. Mój Far Cry jest też z Cenegi, z Supersellera. Musiałem ściągnąć wszystkie poprzednie wersje patchy (oprócz 1.1), ale juz wszystko gra. Sterowników nie musiałem zmieniać. Dzięki WDK.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: to ma jakies znaczenie, co do fabuły i outra ?

Raczej na pewno nie, ale jak przeszedłes na najłatwiejszym, to wiesz... Żadna chluba.

 

Te ddr2 bedzie chyba mnie do konca zycia przesladowac... ;]

Kiedyś przestanie :D

 

 

Ja aktualnie jestem w misji 11 [straszna jatka, nie ma co] :] Poziom "Wyzwanie".

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...