Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu gadu gadu a ja walczylem z wczesniej opisanym problemem jaki mialem (bylo foto)

 

Bynajmniej oglaszam FINAL problemów !!!!!!!!!!

 

Wina w sterach nie bede dzis juz grzebal przy sterach ale na 41.09 chodzi wszytsko jak miod, a grafika jest naprawde dobra szczegolnie natura i woda mnie zwala z nog jak w 3dmarku Nature .

Ale nic ide grac .

 

Tak przy okazji gra mi chodzi bosko przy wszystkim na maxa i aa na 4 anizotropia na 4. Boska gra i naprawde niezla grafa.

Rozdzialka 1024 i zauwazylem ze jak daje 1600x1024 to nie wiele sie zmienia praca grafiki tylko troszke przytnie gdzie niegdzie.

 

Grafika podkrecona na 275/320 i 550/640

Bez podnoszonego nap.

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomysly nie spodziewalem sie ze az tak musze sie cofnac w sterach zeby chulalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krotko na Radeonie 9100 nie da sie grac w ta gre

wczesniejsze ustawienia ktore opisalem dzialaja tylko do okreslonego momentu ( tzn --> gdzie sie wchodzi w podziemia tam gra juz poprostu staje i ani rusz )

P.S Kumpel ma to samo na 9200 i na 9000 , tzn mozna przejsc te podziemia ale w ustawieniach wszsytko na LOW :lol:

Jezeli ktos odpalil ta gierke na radku 8500/9100 to prosze o pomoc , ja juz poprostu nie mam sił :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wlasnie odpalilem. MASAKRA!!! Podkrecilem Radoslawa na 350 ,procka na 2.3GHz ,ustawilem wszystko very high oprocz shadows na high i wode na ultra high i chodzi bardzo ladnie. Tak jak demo2. Ale przeszedlem juz troszeczke i teraz jestem na statku. Tam co zobaczylem poprostu zrzucilo mnie z krzesla i jeszcze nie moge dojsc do siebie. Tylu efektow dx9 jeszcze w zyciu nie widzialem 8O MASAKRA!!! Jutro zamieszcze troche screenow.

 

PS. Czy w wersji myth u was niektore dzwieki sa niskiej jakosci?? Jakby 22kHz?? Bo mnie to troche wkurza :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem wam ze jestem bardzo uparty i jak sobie powiem ze dam rade to dam rade.

Ale tu sie musze poddac bo mecze juz 3h pierwsza misjie i jestem caly czas na fazie zdobywania karty w obozie i giniecia - musze przyznac ze poziom reality jest bardzo wysoki chyba odpoczne od takich wysokich trudnosci.

 

ps. Fajne rybki plywaja w wodzie :)

 

brakuje tu dinozaurów z chroma albo morrowinda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem jak wy ale mam jeden problem do wodY:P daje ja na very high oczywiscie w demku,wszystko na very high,nie spada ponizej 32 ale czemu jak chodze po tej wodzie to nie zostawiam po sobie takich smug jak np. w morrowindzie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krotko na Radeonie 9100 nie da sie grac w ta gre  

wczesniejsze ustawienia ktore opisalem dzialaja tylko do okreslonego momentu ( tzn --> gdzie sie wchodzi w podziemia tam gra juz poprostu staje i ani rusz )  

P.S Kumpel ma to samo na 9200 i na 9000 , tzn mozna przejsc te podziemia ale w ustawieniach wszsytko na LOW  :lol:

Jezeli ktos odpalil ta gierke na radku 8500/9100 to prosze o pomoc , ja juz poprostu nie mam sił  :evil:

ja mam to samo na gf4ti4200...1024x768 i wszystko na maxa...co jakies powiedzmy 10 minut tak przytnie ze zatrzymuje sie na ok 30s.ale to jest wina po prostu tylko 512 MB ramu IMHO...po tych 30s. odczekania mozna spokojnie dalej grac..przynajmniej u mnie

 

szczerze powiem wam ze jestem bardzo uparty i jak sobie powiem ze dam rade to dam rade.  

Ale tu sie musze poddac bo mecze juz 3h pierwsza misjie i jestem caly czas na fazie zdobywania karty w obozie i giniecia - musze przyznac ze poziom reality jest bardzo wysoki chyba odpoczne od takich wysokich trudnosci.  

 

ps. Fajne rybki plywaja w wodzie  

no bez przesady :lol: :lol: gra bardzo latwa na easy nie jest , ale znowoz nie taka trudna...misje pocztakowo z karta i jeepem przeszedlem za 3-4 podejsciem i juz teraz jestem na tym wraku statku...A PROPOS...pixel shadery na statku sa piekne..te maszyny rury...ehhh..zakochac sie mozna ...po prostu CUDOWNE to wszystko jest...i te zlozone postacie

 

A jak jest z save'ami?? W stylu XIII? czy są normalne.  

Bo jak gierka jest dość trudna, to system save z XIII, będzie bardzo denedrwujacy.

nie wiem jak jest w XIII (jeszcze nie zdazylem zagrac) ale savy robi komputer w pewnych miejscach...a wiec samemu save nie mozesz zrobic...ale nie jest tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady :lol:  :lol: gra bardzo latwa na easy nie jest , ale znowoz nie taka trudna...misje pocztakowo z karta i jeepem przeszedlem za 3-4 podejsciem i juz teraz jestem na tym wraku statku...A PROPOS...pixel shadery na statku sa piekne..te maszyny rury...ehhh..zakochac sie mozna ...po prostu CUDOWNE to wszystko jest...i te zlozone postacie

 

 

 

nie wiem jak jest w XIII (jeszcze nie zdazylem zagrac) ale savy robi komputer w pewnych miejscach...a wiec samemu save nie mozesz zrobic...ale nie jest tak zle

zaluj ze nie widziales tego na radku to sa dopiero pixel shadery :) widzialem ta gre u kolegi na ti 4200 i wyglada tak sobie ...

 

co do sejwowania to podobno mozna w kazdej chwili jakas komenda z konsoli ale nie probowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Pixel Shadery na kartach ze sprzętową obsługą dx.9.0 wyglądają zdecydowanie lepiej. Wiem co mówię bo widziałem jak wyglądają te same lokacje na moim kompie i brachola z GF4 Ti 4200. Róznica jest wyraźna. Nie jest tak dokładnie, jakby czegoś brakowało, mdłe niejako. Z góry uprzedzam wszystkich ,że zanim zaczną się pultać, że przesadzam, niech sami zrobią porównanie, bo chyba tylko ślepy nie zauważy różnicy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos powie jak właczyc podglad FPS z poziomu konsoli ?

 

ale fakt ktos naisal ze nie ma sladow na wodzie gdy sie chodzi lub wskakuje do niej.

 

Chyba ze tylko na gf nie ma :)

 

ps. ja dalem za swoja karte 520zl. okolo 4miesiecy temu i jeszcze sobie daje rade. Jak na gf4 bez dx9.

 

Dołączam sie do twierdzenia minimum to 512MB dobrze by bylo wiecej ale grac sie da pierwsze 2min laduje wszystko a potem chodzi miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to ze ludzie nie posiadajacy kart bez pelnej zgodnosci z dx9 i slabszych od 9500pro nie maja w ta gre grac - wrecz przeciwnie grajcie, chodzi mi tylko o to ze gra zupelnie inaczej wyglada i nie przesadzam ale roznica jest naprawde widoczna wrecz powiedzial bym kolosalna, uruchomilem ta gre u kumpla na GF 4 Ti 4600 - gra nwet biegala oczywiscie bez AA i Anizo i detale w przedziale medium i w porownaniu co mam u siebie na ekranie to zupelnie inna grafika, to tak jak kiedys gdy weszlo voodoo i wlaczylo sie quake w open gl i nie gralo sie w gierke tylko latalo przy scianach ogladajac rozmyte tekstury- kumpel ten co ma wlasnie ti4600 takie mial wrazenie jak zobaczyl far craya u mnie poprostu szczena w dol. Zapewne zaraz powiecie ze przesadzam ale tak nie jest jest to moje zdania i kolegi ktory wlasnie co porownal gre na karcie R9700pro i Ti4600. I niestety tak samo bedzie jak wejda doom3 i half2, bedzie mozna grac na slabszych grafach ale zupelnie inaczej bedzie to wygladalo

Oto wlasnie mi chodzilo pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

1)a co to jest to "balanced AI" czy jakos tak przy wyborze trudnosci?

 

2) czy wiece moze jaka jest roznica miedzy texturami high i very high bo nie wiem czy duzo trace (przy very high wyskakuje u mnie jakies critical exception)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie...tak sie chwalicie to DAJCIE SCREENa!!! bo jestem ciekaw jak to wyglada na radku 9700 w gore....tylko 1024x768 (co najmniej), bez kompresji itd...najlepiej jakby ktos dal takiego gdy stoi np przy scianie,rurze(na tym wraku statku np.)

 

aha i jeszce jedno...wlasnie na tym wraku statku...jak sie jest juz na gorze i trzeba poszukac i wskoczyc do lodzi...sa tam dwa takie mosciki drewniane na lancuchach..."odkryliscie" to ze jak sie zestrzeli wszystkie 4 lancuchy to most spada???MIODZIO :) ide dalej grac....ehhh...a pojutrze mam zaliczenie ze "wstepu do inf." :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,  

 

1)a co to jest to "balanced AI" czy jakos tak przy wyborze trudnosci?

 

2) czy wiece moze jaka jest roznica miedzy texturami high i very high bo nie wiem czy duzo trace (przy very high wyskakuje u mnie jakies critical exception)?

ad2. roznica jest miedzy nimi taka iz im wyzsze tym lepsze jakosciowo i dokladniejsze sa..nie pamietam jak tam dokladnie jest(nie chce mi sie teraz specjalnie gry uruchamiac) ale:

low - zapewne sa to 256x256

medium - 512x512

high - 1024x1024

very high - 2048x2048

 

lub cos w tym stylu

a wiec tracisz troche na jakosci i wyrazistosci tekstur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj mojego posta troche wyzej .. ten sam problem :) .. nie wiem juz o co w tym chodzi

No sorki faktycznie to opisywales , czytalem ale jakos sie nie doczytalem , ja poprostu wymiekam z ta gra , normalnie ryczec sie chce jak widze tego mojego radka , w 3Marku 2001 wyciskam 11777 pkt ( to moj rekord ) ale co to ma wspolnego z grami ?? niccccccc !! normalnie trzeba zmienic grafe i to szybko bo juz trace cierpliwosc !! Juz na Prince of Persji mialem problemy !!

 

ja mam to samo na gf4ti4200...1024x768 i wszystko na maxa...co jakies powiedzmy 10 minut tak przytnie ze zatrzymuje sie na ok 30s.ale to jest wina po prostu tylko 512 MB ramu IMHO...po tych 30s. odczekania mozna spokojnie dalej grac..przynajmniej u mnie

To co ty masz to nic w porownaniu z radeonami 8500/9100/9200 , Ja sie juz cieszylem ze ustawilem sobie gre , gralem gralem , a tu jakas jaskinia , nie da sie do niej wejsc :)) no to ciach detale na low i udalo sie !! przeszedlem , pozniej znowu sobie zwiekszylem i znowu jakas zwiecha , nie no ja juz wymiekam i nie chce juz slyszec o radeonie 9100 !! ( ale narazie go mam i nic sie nie zapowiada bym go zmienil ) Te nowe gierki poprostu go niszcza !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorki faktycznie to opisywales , czytalem ale jakos sie nie doczytalem , ja poprostu wymiekam z ta gra , normalnie ryczec sie chce jak widze tego mojego radka , w 3Marku 2001 wyciskam 11777 pkt ( to moj rekord ) ale co to ma wspolnego z grami ?? niccccccc !! normalnie trzeba zmienic grafe i to szybko bo juz trace cierpliwosc !! Juz na Prince of Persji mialem problemy !!

a ja mam to gdzies .. bo to wina gry a nie grafy ...

w wiekszosc gier w rozsądnych detalach idzie pograc w 800x600 z anizo x4 a tu taki farcry bedzie robil zonki ... nie wiem czy masz wloczone VPU recover ale jak mam wyloczone to gra po prostu zawisa . a jak wlcoze to mozna z niej jeszcze wyjscnajsmieszniejsze ze jak ustawisz wszystko na low .. a np wode na MEDIUM ... i idziesz gdzies po zamknietych przestrzeniach to tez sie zwiesi mimo ze tam wody nigdzie nie widac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie maniakow Farcry

 

jak wroce do domu zamieszcze moje screeny dla przypomnienia nie mam juz problemow gra chodzi ladnie

 

---------------

Tak przy okazji gra mi chodzi bosko przy wszystkim na maxa i aa na 4 anizotropia na 4. Boska gra i naprawde niezla grafa.

Rozdzialka 1024 i zauwazylem ze jak daje 1600x1024 to nie wiele sie zmienia praca grafiki tylko troszke przytnie gdzie niegdzie.

 

Grafika podkrecona na 275/320 i 550/640

Bez podnoszonego nap.

---------------

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic , ja jeszcze sie pobawie sterownikami , bo wczoraj w nocy o 3:00 wszedlem do jaskini :lol: na ustawieniah na high ( water i lighting standartowo na low ) :cry: na catalystach 3.2 , heheeh ale co z tego jak na poczatku gry znowu mialem zaciecia kilkosekundowe , pisalem o tym juz wczesniej , moze na poczatku trzeba jechac na catalystach 4.2 lub 4.3 pozniej zmienic na starsze heeheheh :lol: jak cos wymysle dam znac

P.S Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Radeonow 8500/9100/9000/9200 grajacych w Far Cry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Karas mnie wyprzedzil tak wlasnie wyglada gra na dx 9

 

Dzieju - czlowieku wez mnie nie rozsmieszaj !!!!!!!!!! Masz GF Ti 4800 tak ???? i grasz z wszystkim na maxa ustawionym w grze do tego Aliasing x 4 i Anizox 4 tak???? w 1024x768 tak?? i super plynnie ci chodzi gra - buahahah jak ja nie moge kurde gram dokladnie w takich samych ustawieniach - ba zmniejszylem cienie z Very high na High i czasami schodzi mi do 18/17 klatek (bardzo zadko ale 2 razy tak mialem) a tu juz nie jest plynnosc, ogolnie biega mi w okolicach 25-30 fps.

 

Buhahah a do tego mowisz ze jak dasz 1600 rozdz. to ci tylko troche zwalnia - czlowieku co Ty masz za kompa a moze sam nie wiesz co tam masz i moze to amd64 + 9800TX

 

no chyba ze dla ciebie fajnie biegajaca gra to 10-15 fps (w co i tak watpie ze bys tyle mial na tych ustawieniach co mowisz) :lol:

 

P.S. No chyba ze gra sie dostosowuje do kart dx8 - ale tego nie wiem - wtedy bym uwierzyl w Twoje slowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to ze ludzie nie posiadajacy kart bez pelnej zgodnosci z dx9 i slabszych od 9500pro nie maja w ta gre grac - wrecz przeciwnie grajcie, chodzi mi tylko o to ze gra zupelnie inaczej wyglada i nie przesadzam ale roznica jest naprawde widoczna wrecz powiedzial bym kolosalna, uruchomilem ta gre u kumpla na GF 4 Ti 4600 - gra nwet biegala oczywiscie bez AA i Anizo i detale w przedziale medium i w porownaniu co mam u siebie na ekranie to zupelnie inna grafika, to tak jak kiedys gdy weszlo voodoo i wlaczylo sie quake w open gl i nie gralo sie w gierke tylko latalo przy scianach ogladajac rozmyte tekstury- kumpel ten co ma wlasnie ti4600 takie mial wrazenie jak zobaczyl far craya u mnie poprostu szczena w dol. Zapewne zaraz powiecie ze przesadzam ale tak nie jest jest to moje zdania i kolegi ktory wlasnie co porownal gre na karcie R9700pro i Ti4600. I niestety tak samo bedzie jak wejda doom3 i half2, bedzie mozna grac na slabszych grafach ale zupelnie inaczej bedzie to wygladalo

Oto wlasnie mi chodzilo pozdrawiam

No i masz zupelna racje :)

Ja dlatego zastanawiam sie czy w ogole grac w ta gre na mojej karcie czy zrobic sobie upgrade... tylko $ brakuje :?

 

Rozumiem, ze jak kupowac karte to tylko Radeony?

Czytam tylko ciagle, ze sa non-stop problemy z roznymi grami, grafika i ludzie uzywaja raz tych, raz tamtych driverow... przynajmniej tu i tak to widze ;)

a z nvidia problemow zadnych? czy na tym forum sa jacys szczesliwi uzytkownicy GF FX? :P

Od ktorego modelu Radeona wzwyz (zeby nie kosztowal tez za duzo) ta gra powinna mi chodzi plynnie ze wszystkimi detalami na maxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w XIII (jeszcze nie zdazylem zagrac) ale savy robi komputer w pewnych miejscach...a wiec samemu save nie mozesz zrobic...ale nie jest tak zle

No i właśnie takiego systemu zapisywania najbardziej nie lulbię. Ostatnio to mania twórców gier. Nie jestem zwolennikiem robienia save'a "co krok", ale zmuszanie kilkukrotnego powtarzania tych samych czynności jak np: pzrechodzenie przez tunel lub tym podobne, jest co najmniej denerwujące. Pocieszam się jednak tym, ze ma wyjść parch, w którym ma byc dodana opcja quick save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to ze ludzie nie posiadajacy kart bez pelnej zgodnosci z dx9 i slabszych od 9500pro nie maja w ta gre grac - wrecz przeciwnie grajcie, chodzi mi tylko o to ze gra zupelnie inaczej wyglada i nie przesadzam ale roznica jest naprawde widoczna wrecz powiedzial bym kolosalna, uruchomilem ta gre u kumpla na GF 4 Ti 4600 - gra nwet biegala oczywiscie bez AA i Anizo i detale w przedziale medium i w porownaniu co mam u siebie na ekranie to zupelnie inna grafika, to tak jak kiedys gdy weszlo voodoo i wlaczylo sie quake w open gl i nie gralo sie w gierke tylko latalo przy scianach ogladajac rozmyte tekstury- kumpel ten co ma wlasnie ti4600 takie mial wrazenie jak zobaczyl far craya u mnie poprostu szczena w dol. Zapewne zaraz powiecie ze przesadzam ale tak nie jest jest to moje zdania i kolegi ktory wlasnie co porownal gre na karcie R9700pro i Ti4600. I niestety tak samo bedzie jak wejda doom3 i half2, bedzie mozna grac na slabszych grafach ale zupelnie inaczej bedzie to wygladalo

Oto wlasnie mi chodzilo pozdrawiam

No i masz zupelna racje :)

Ja dlatego zastanawiam sie czy w ogole grac w ta gre na mojej karcie czy zrobic sobie upgrade... tylko $ brakuje :?

 

Rozumiem, ze jak kupowac karte to tylko Radeony?

Czytam tylko ciagle, ze sa non-stop problemy z roznymi grami, grafika i ludzie uzywaja raz tych, raz tamtych driverow... przynajmniej tu i tak to widze ;)

a z nvidia problemow zadnych? czy na tym forum sa jacys szczesliwi uzytkownicy GF FX? :P

Od ktorego modelu Radeona wzwyz (zeby nie kosztowal tez za duzo) ta gra powinna mi chodzi plynnie ze wszystkimi detalami na maxa?

 

sluchaj jezeli chodzi o Radeony to jedyne problemy sa z radeonami 9100 TYLKO Z NIMI !!!!!! jak widzisz w podpisie posiadam radka 9700 juz okolo roku i nie mialem z nim zadnych problemow, zadnych problemow z uruchomieniem gier czy znikajacych tekstur. Problemy sa tylko z 9100 ale nie sadze zebys chcial ja kupowac :P, na twoim miejscu poczekal bym troszke jak wejdze ati R420 wtedy stanieje R300/R350 i spokojnie sobie kupisz cos tej klasy, 9700 juz znika z polek, dobrym rozwiazaniem jest kupno 9800SE i przerobienie go na 9800pro - ale musisz posprawdzac bo nie wszystkie sie da przerobc, albo kupienie poprostu 9800non pro i podkrecenie zegarow na wersje pro a nawet przy odrobinie szczescia na TX :)

 

a FX ci odradzam godne polecenia sa tylko 5900/5950 ale sa one cholernie drogie a jakies 5700 ultra i nizej to sobie odpusc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jezeli chodzi o Radeony to jedyne problemy sa z radeonami 9100 TYLKO Z NIMI !!!!!!

No akurat ja sie z tym nie zgadzam bo takie same problemy( jak ja na radku 9100 ) ma moj kumpel na radeonie 9200 128 MB /128 bit i na Radeonie 9000

 

"Fakt faktem" na Radeonach > 9500 nie ma takich problemow ( przynajmniej jak czytam ten post to widze tylko wypasione fotki z Bump Mappingiem na tych grafach ) .

No chyba znikne na jakis czas z tego postu bo duzo tu nie zaszaleje z tym moim biednym 9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9000/9200 to te same karty roznia sie obsluga agp x 8 a 9100 jest poprostu troche mocniejsza odmiana 4 potokowa. Jesli chodzi o technologie to poprostu to samo. Wiec wszystkie te karty beda mialy problemy z nowymi grami. Chociaż pewnie calatysty 4.4 je zlikwiduja

 

 

Pozdrawiam Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ello,wreszcie to zalatwilem i powiem Wam kilka motywow.Po 1 grafa i wymagania sprzetowe - grafa masakra,dlaczego nikt z Was nie zrobil screena wody na ultra high??W porownaniu do very high roznica jest 1000krotna (poporstu prawdziwa woda nie oszukujmy sie),ale niestety jest tez 1000krotna roznica w plynnosci :( Jak odpale wode na ultra high to zdaza sie ze mi zwolni do 15 fpsow,a to juz lekka przesada wiec nie wmowicie mi ze Wam dobrze dziala na GF2,fakt moze dziala z detalami na low,ale to tak jakbym gral w gre z roku 98. 100%towa przyjemnosc z gry chyba plynie na radeonach 9800XT z jakims Bartonem.Wiecie co to jest normalna gra??Taka ktora ma wszystko powlaczane (no moze z wyjatkiem AAX4 i AnizoX8 :P, bo to juz jest dla posiadaczy w/w kart a nie dla mojej dla tej gry :? :( ) Ale pozatym jeszcze zadna gra nie miala tak dobrej grafiki. Niestety kolejna sprawa co do wymagan to ilosc pamieci ram. Mega minimum do tej gry jest niestety 512:( Co prawda mozna na nich pograc w texturach na high ale jakis czas podogrywa - szczegolnie kiedy strzelamy do kolesi na otwartym terenie.Ale w sumie popatrzcie na oswetlenie,roslinnosc,shadery - cos pieknego mowie Wam.Jeszcze jednym mankamentem gry jest jej poziom trudnosci. Sa momenty ze na easy ledwo da sie grac :P To sobie nie wyobrazam realistic. Np wyobrazcie sobie momemt,ktory trza wymierzyc co do sekundy: isdziesz po drabinie na gore i odrazu atakuje cie z 30 kolesi naraz w tym 1 z obrotowka + helikopter.Co zrobic?? Ano wyjsc i co? - masz 2 sek by sie obrocic i strzelic w na lewo od kolesia z obrotowka w beczke ktora powoduje wybuch i opadniecie skrzyn.W momencie wybuchu masz dokladnie 5 sekund (zanim on sie skonczy) zeby dojsc do kolesia z obrotowki,wejsc na podest o go BACH a nastepnie gazem chwycic obrotowke,obrocic sie o 90 stopni i w gore i w helikopter,potem szybko w kolesi z lewej stronie chowajacych sie za skrzyniami a nastepnie w tych z tylu Ciebie,chowajacych sie za skrzyniami.Wykorzystujac to ze nastepne 10 kolesi w Ciebie strzela w 1 kierunku - szybko zbiec do miejsca gdzie zaczynales akcje i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> apteczke i kamizelke,poczym wyjsc na lewo w strone kolesi ktorzy do Ciebie przed chwila strzelali i biegnac ze sprintem nie pudlujac w ani jednego.Nastepnie gazem na most - przebiec przez niego poczym sie obrocic i go rozwalic a za nim kolejnych 4 kolesi.Biegniesz dalej mijajac 5 nastepnych zabijajac tych co sa na przeciw Ciebie - przebic bo cienkiej desce skecic w lewo skoczyc na ponton i odstrzelic linki ktore go trzymaja, poczym spasc do wody i odplynac. Na cala akcje ktora opisalem macie jakies 2 minuty :P na EASY !!!!! To lekka przesada!! Pozatym gra rewelacyjna:dynamika fizyka muzyka klimat fabula i wszystko inne.Moja ocena 9+/10 POLECAM :wink: ale sie naprodukowalem - oby Wam to cos dalo do myslenia :)-Pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...