Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny błąd na nowej karcie Fx5200 Ulimate mam czarny ekran , gra chodzi ale nic nie widze , tylko celownik ;]

Wczoraj grałem jezszcze na starym Mx440 i wszystko chodziło normalnie , czy przy zmianie karty graficznej trzeba robić jakieś zmiamy windowsa albo coś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z misją wulkan. Wyrzucili mnie ze śmigłowca, jakoś dotarłem do laboratorium w wulkanie. Jednak utknąłem w pomieszczeniu z bosem i jego obstawą (chyba 5 ludzi). Są tam cztery filary, ja jestem schowany na początku za małym cokołem. Początkowo mnie nie widzą. Ładuje do nich ze wszystkiego co mam a oni mnie i tak zabijają. Nie wiem jaki mam poziom trudności, full health i armor. Mam wyrzutnie, karabin z celownikiem i rakietnicą oraz 3 granaty i uzi. Help me :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa szybkie pytanka, tylko nie odsyłajcie mnie prosze do strony xx. Czy patch 1.1 daje cos pod wzgledem wydajnosci na gf4ti i jakie sa najlepsze stery do tej gry. Proszę o krótką i treściwą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa szybkie pytanka, tylko nie odsyłajcie mnie prosze do strony xx. Czy patch 1.1 daje cos pod wzgledem wydajnosci na gf4ti i jakie sa najlepsze stery do tej gry. Proszę o krótką i treściwą odpowiedź

jesli masz tak wykrecona grafe jak w podpisie to niemozliwe zeby cos zle ci chodzilo, mi na tym co w podpisie na vhigh i hgh chodzi full plynnie, podkredc lpei jcpu to da duo przynamniej mi dalo ,zrestza graf na takcih taktowanich jak masz ty powinna zaje smigac ,mi tak smiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam problem a mianowicie kupilem gierke sami wiecie gdzie na 3 cd i wszytko sie zainstalowalo , pisza zeby przekopiowac zawartosc 3ciej cd na driva do katalogu i okey wszystlo konfiguruje i pojawia sie obrazek gierki " farcry " i naciskam space albo enter i wychodzi do windy . czemgo to moze byc winna - lipnej kopii plyty ? czy moze kwestia ze mam winowsa server 2003 ? mial ktos juz taki problem moze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z misją wulkan. Wyrzucili mnie ze śmigłowca, jakoś dotarłem do laboratorium w wulkanie. Jednak utknąłem w pomieszczeniu z bosem i jego obstawą (chyba 5 ludzi). Są tam cztery filary, ja jestem schowany na początku za małym cokołem. Początkowo mnie nie widzą. Ładuje do nich ze wszystkiego co mam a oni mnie i tak zabijają. Nie wiem jaki mam poziom trudności, full health i armor. Mam wyrzutnie, karabin z celownikiem i rakietnicą oraz 3 granaty i uzi. Help me :x

Musisz załatwić tego BOSSA i po wszystkim ... jak go zdejmiesz - zalecam strzelać w głowę, reszta się sama "uśmierci" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta gra ale te misje w nocy mnie denerwuja.

Nie chce mi sie w nie grac :P

Czekaja na mnie jeszcze jakies lepsze misje ?

Uff, dobrze ze gralem dalej.

Niezle te stwory daja w kosc pozniej.

A shadery w laboratorium daja po oczach, ze az szczypie.

Ale niestety plamy nadal sa i nie wiem czym sa spowodowane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety plamy nadal sa i nie wiem czym sa spowodowane :(

a ty nadal nie dlaes nam dobrych screenow z plamami, tam nie ma zadnych plam ! ty chyba na oczach masz jakies plamy albo monitorze ;) daj jakies duuze screeny bo ty jes sopbie chyba wymysliłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze... dzis mialem mozliwosc grania z dolozona druga identyczna kostka RAMu - czyli bylo 1GB onboard Dual (;-))... to jest granie :!: Nie ma porownania do 512MB... cale szczescie, ze za niedlugo bede mial ta pamiec na stale :-) :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie az tak tragiczni nie jest.

Mam pytanie moze juz bylo ale jest tyle stron w tym temacie ze ciezko cokolwiek znalesc. Mam zabic doktorka i zabrac od niego serum ale jak przejsc te wszystkie potwory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ciekawe. Takie plamy mam tylko w nocnych misjach.

Nawet gdy jest ciemno w zamknietych pomieszczeniach to nie mam tego przykrego efektu.

Identyko jak u mnie tylko ze ja mam malutkie te plamki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu przeszedlem z poslizgiem ale zawsze :wink: Jak dla mnie najlepszy fpp w jaki gralem pod wzgledem grafiki ale tez i miodnosci. Szkoda ze sprzet juz 2 letni :? Zastanawiam sie czy d3 bedzie mial lepsza grafike hm... Jesli nawet to raczej nie dla kart bez pelnej obslugi dx9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze, dajcie linka do jakiego porzadnego deinstalera do detonatorow.

Bo ten w forceware jest moze jakis komniety i zostaja smieci po nich dlatego zmiana nic nie daje.

Tasowalem juz 20 sztukami i narazie plamy nie znikaja. W nowszych dentkach nawet sa przeklamania w grafice wiec ich nie uzywam bo sa chyba odpowiednie dla FX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze, dajcie linka do jakiego porzadnego deinstalera do detonatorow.

Bo ten w forceware jest moze jakis komniety i zostaja smieci po nich dlatego zmiana nic nie daje.

Tasowalem juz 20 sztukami i narazie plamy nie znikaja. W nowszych dentkach nawet sa przeklamania w grafice wiec ich nie uzywam bo sa chyba odpowiednie dla FX

Sprawdzales czy odkrecenie karty pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lukasrz mam identycznie. Mysle ze to problem rodziny Ti4200

nie chce mi sie sprawdzac ale to moze bycwina sterowniko , na streach 45.23 od omegi moze byc wszystko OK, problem u mnei wystepuje gdzies w dwoch koncowych planszach tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na GF3 ti200 i na FX5200 i plam zadnych nie było. Musi być coś z GF4Ti.

Gralem na gf4ti 4200 na detkach 45.23 chyba i nic niebylo... a podobno to radki maja problemz kaszanieniem grafiki w grach :lol:

jeste,m pewien ze to wina forceware i jak pisesz na najlepszych straszych dnetkach 45.23 bedzie ok polecam 45.23 od omegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...