Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na GF3 ti200 i na FX5200 i plam zadnych nie było. Musi być coś z GF4Ti.

Gralem na gf4ti 4200 na detkach 45.23 chyba i nic niebylo... a podobno to radki maja problemz kaszanieniem grafiki w grach :lol:

jeste,m pewien ze to wina forceware i jak pisesz na najlepszych straszych dnetkach 45.23 bedzie ok polecam 45.23 od omegi

Ja te male plamki mialem wlasnie na 45.23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie poradze sobie z tymi plamami.

Moze by tak przeinstalowac gre ?

Mi sie zdaje ze bez napisania meila do nvidi sie nie obejdzie ;)

ta....... napisalem kiedys do nich maila w sprawie poboru pradu przez gef4ti to przysalli mi po miesiacu albo i dwóch odpowiedz ze gef4ti dziala na agp zasilanym napieciem 1,5V normlanei lol jakis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze nie zrozumieli twojego angielskiego? :wink:

spoko ;] uczyla mnie Mo.....;) wiesz kto :] umiem wszystko :D chyba jak pytam o Ampers i Watts to chyba o pobor pradu mi chodzi i moc a nie napiecie zasilania i standard AGP :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety twórcy FARCRY sprawę patcha sobie brzydko mówiąc 'olali' na głównej www FC nic nie piszą i nie widać żeby im się kwapiło do udostępnienia graczom patcha. Ale nvidia sobie załatwiła Patcha i jak to piszą rozdawała płytki z patchem i SP2 do XP. ciekawe ciekawe.

 

Pozdrawiam

Jaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze przeinstaluje dx9b na dx9c albo dx9a ?

Da sie dx9b downgradowac na dx9a ?

 

Oczywiscie karte defaultowalem z ustawieniami oraz sprobowalem nawet zrobic niedotaktowanie karty. TO NIE SA ARTEFAKTY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy tych kart juz minely ..... obecne gry w sporej juz ilosci nawet na GF2 czy GF4MX nie ruszaja .....a co tu dopiero mowic o Rive ....

 

no najwyzsza pora zainwestowac w karte ... a moze i caly sprzet .... bo w tym przypadku FC wymaga oprocz karty reszty silnego kompa ... proc ... pamiec itp .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam małego problema z tą grą, mianowicie postanowiłem zmienić drivery z omega 25.04 na 25.51 i...... po zmianie włączam far cry, włączam ostatnią zapisaną misje i moim oczom ukazuje się piękna NIEBIESKA ręka trzymająca NIEBIESKI pistolet.Drzewa też piękne(różne odcienie niebieskiego).Do tego jeszcze fps żędu 15 może 20.Na starych driverach miałem coś około 70fps.Wiecie może czemu tak sie dzieje, i jak to naprawić?(powruciłem do starych driverów ale chciał bym nowe bo są poprawione co do paru gier).

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Staramy sie pograc z kumplem w FC po lanie, ale na mapie Surf jest problem. Ja do niego strzelam i nie zabiera mu wogole HPekow, a on do mnie 2 razy wywali i kaput. Probowalismy zmieniac teamy itp ale nic nie skutkuje. Granatem i bazooka moge go zalatwic, ale niczym pokroju strzelby, snajperki etc krzywdy zrobic sie mu nie da :( Macie jakis pomysl, czego to moze byc wina, bo "raczej" ciezko sie gra w takiej sytuacji =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego patcha? 1.1 czy 1.2 :D

Z patchem 1.1

Reinstalowałem grę i mi wyskakuje inny błąd CryEngine Error

brakuje pliku languages/fonts/default.xmt

Jeśli ktoś mogłby mi przesłać na maila to będe wdzięczny piniu@irc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem FarCry . mam wersję 3-płytową i gra zajmuje przed instalowaniem patcha 3.60 Giga , a po instalowaniu patcha 4.10 Giga

Ciekawe nawet. Wersja 5 Cd z zainstalowanym patchem 1.1 zajmuje az 3 GB na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem FarCry . mam wersję 3-płytową i gra zajmuje przed instalowaniem patcha 3.60 Giga , a po instalowaniu patcha 4.10 Giga

Ciekawe nawet. Wersja 5 Cd z zainstalowanym patchem 1.1 zajmuje az 3 GB na HDD.

 

lol nie wiem jak on to instalowal mi gra zajmuje rowne 3GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi chodziła wcześniej tylko robiłem partycje i musiałem formata zrobić i teraz są jakies wybryki z tą grą

P.S Utworzyłem plik console.xml ale nic w niego nie wpisywałem i gra chodzi :P , tylko przed każdym wyrazem w menu jest @

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi chodziła wcześniej tylko robiłem partycje i musiałem formata zrobić i teraz są jakies wybryki z tą grą  

P.S Utworzyłem plik console.xml ale nic w niego nie wpisywałem i gra chodzi :P , tylko przed każdym wyrazem w menu jest @

to masz problemy ;] tez robilem kiedys formata i wystarczylo kilka dll wrzucic do gry czy do syetmu chyba i gra dziala pieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie patch przynajmniej u mnie zdzialal wiele :D Gra mi NAPRAWDE PRZYSPIESZYLA :D Zero zrywek ustawienia na jakich gram to 1024:768:32bpp AA 2 AZ 8 wszystko na high tylko woda na ultra high,texture quality very high i lightcostam :wink: na very high i lata !! :D Zero przycinek ! :D

 

 

Pozdrawiam :-)[/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...