Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie juz zamotalem :(

 

Level - Archive

nie mam pojecia gdzie isc, zeby znalezc ta winde

jak skocze na dol i rozwale tych mutantow, to nic nie daje, bo nie moge sie stamtad wydostac

 

chyba, ze jakas 'karte przepustke' przegapilem, ale chyba z 40 minut krazylem

 

pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie:

Czy jak an moi Gf 4 Ti 4200 na rozdzielczosci 1024x768 i wszytko na ustawieniach high i wynosi okolo 50 FPS to jest dobrze ??? Acha na wersji Far Cry v1.0. Nie moge wgrać patcha ponieważ nie mam tych wpisów z rejestru :(:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj screen z gry

nie mam pojecia co robic?

drzwi zablokowane,

http://republika.pl/marcin_gps/fc0.jpg

ale o co chodzi?? o grafike ??

 

po1 woda jest źle wyświetlana-fatalnie

po2 nie powinno byc jej tak duzo - za głeboko

po3 złe oświetlenei broni a raczej ejgo brak

 

wszystk ojest złe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh Sweat Mother Of All That's Good And Pure

 

o jaka grafike?? (patrz kilka postow wyzej)

nie wiem co robic w grze (czytaj - zacialem sie:P)

 

swiatla dobrze wylapales, bo sa wylaczone :P

inaczej w ogole nie pogram

 

a grafika to nie wszystko!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh Sweat Mother Of All That's Good And Pure

 

o jaka grafike?? (patrz kilka postow wyzej)

nie wiem co robic w grze (czytaj - zacialem sie:P)

 

swiatla dobrze wylapales, bo sa wylaczone :P

inaczej w ogole nie pogram

 

a grafika to nie wszystko!!!

nie no rozumiem ;] ale ogolnie u mnei to wszystko calkiem inaczej wyglada ;] wody mniej itp podaj jaka to plansza dokladnie to zapodam jutro screena i powiem co zrobic ale to dopiero ok 20 jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie ruszcie tylki i ruszcie mozgownica mam ten sam klopot

 

a ja sie juz zamotalem

 

Level - Archive

nie mam pojecia gdzie isc, zeby znalezc ta winde

jak skocze na dol i rozwale tych mutantow, to nic nie daje, bo nie moge sie stamtad wydostac

 

chyba, ze jakas 'karte przepustke' przegapilem, ale chyba z 40 minut krazylem

 

POMOCY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj. Gargamel ---> jak nie pomoglo to co napisalem post wyzej to zapodaj scerrna bo u Marcina_gps przez ta wode wyglada to dziwnie. ale wydawalo mi sie ze to to...

 

Marcin_gps --> czy masz przezroczysta wode czy tylko taka szara breje jak na screenie? Bo jak pod woda nic nie widzisz to mozesz miec male problemy z nurkowaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod ta woda nie da sie nurkowac bo pod nia jest siatka i po niej sie stapa, do tego pomieszczenia wskakuje sie z gory rozbijajac tego szyby w niebieskiej poswiacie - na dole jest 2 typkow ktorych sie zabija i 3 dzrwi kazde zamkniete no i kapa - w calym komplekscie archiwum nie znalazlem zadnej karty do tych drzwi

dzieki za probe rozwiazania problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie o ile pamietam, a cos mi sie az za bardzo pewne wydaje to wlasnie tam gdzie jest ta siatka nurkujemy. Odsuwamy te beczki czy cos co widac na screenie od Marcina_gps i odpychamy/przpychamy siatke i jej czesc powinna pozwolic nam na zanurzenie. Dalej juz prosto :) Niech ktorys z was to sprawdzi bo cholera, jesli si emysle to znaczy ze cos ze mna nie tak:P

 

Marcin_gps ---> tak lekko nie bylo, FC przechodzilem jeszcze na gf4ti :P

 

update : zainstalowalem fc ale zanim tam dojde to troche potrwa:P moze ktos wie czy moge wczytac ta mape, lekko oszukujac gre?

 

co do siatki to nie wiem czy nie trzeba tak kucnac i ja przepchac.

Mam jakies deja vu bo wrec widze jak to robilem sam grajac w miejscu wg tego screena i opisu

Jak macie to rzuccie tam w te beczki granat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj. Gargamel -->

heheeh i tak jestem o 3 piwka za bardzo do przodu dzis:P pewnie dlatego mam ten pijacki upor i wizje. :lol:

lepiej oryginala DooM-a III zalatwcie:P

a co do grania na gf3/4ti to nie mialem na mysli problemow z wydajnoscia tylko jakosc cut nizsz nizsza na r3xx

na gf3 sie jeszcze pobawisz, najwyzej tak jak ja bedziesz podziwial pozniej widoczki jeszcze raz na mocniejszej grafie z aa i aznio. Polecam zakup wiekszej ilosci ramu :) chociaz moze ponowne wypuszczony patch 1.2 cos zmieni :)

 

update: 3x czytalem Twojego posta i siga.. cos mi procesy myslowe gonia w pietke.. widze inna grafe w sigu, na inej grasz a czekasz na jeszcze inna:P. Stracilem przez to 3 minuty zycia :lol: :wink:

 

respect dla Marcin-a_gps za uruchonienie w ogole gry na radku8500/9100, kiedys zmagalem sie z tym u kumpla i dalismy sobie spokoj bo albo nie lazila albo ywalalo koszmarne bledy w grafice. Jestem ciekaw skad ta roznica w wygladzie wody inside i outside. wyglada jakby braklo shaderow i zamienilo r8500 w kastrata gf4 mx:P

 

 

sgj --> ha! jednak sie nie mylilem! a to niedowiarki :P pewnie wyczuli % w moich postach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin_gps ---> hehe al mysmy szukali rozwiazania zaraz po premierze:) FAQ do fc radkow r200 za duzo nie bylo wtedy :) ale i tak gratulacje:)

 

Moze mi ktos podeslac na maila/wrzucic do watku/podac lnki, po prostu podrzucic screeny z far cry na grafach typu gf4 mx i innych bez shaderow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info, zobaczę jak to będzie chodzić. Na szczęście wkrótce czeka mnie przesiadka na coś a'la gf4 ti4200 / gf3 ti200 (zależnie od kasy). A jakby były wielkie problemy z szybkością gry to jeszcze trochę rozbujam mojego duronika, z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że kręcenie procesora znacznie zwiększa wydajność w FC. BTW, z ciekawości zobaczę, jak gra będzie śmigać u kumpla który ma Celerona 2 GHz ( oczywiście przyniosę mu moją cudowną grafikę :)). Przekonamy się czy FC jest optymalizowany również pod linię K7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopilem! Polazlem do Empiku i kupilem sobie FarCry. Z reguly unikam polskich wersji, jak ognia, ale tym razem nie zauwazylem, ze to PL. Nasi rodzimi wydawcy tworza nowa jakosc terminu "profesjonalny". Bo to "profesjonalna" polska wersja jezykowa. I co? Synchronizacja mowy z ruchem ust rozjechana tak, na oko do 10 sek. Niektore okrzyki pozostaly angielskie, a dykcja? Wola o pomste do nieba! Zamroczony menel lepiej by zagral niz ci profesjonalisci z bozej łaski. Trza szybko Dooma kupowac (znaczy amatorska wersje po angielsku), bo potem zostana tylko profesjonalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopilem! Polazlem do Empiku i kupilem sobie FarCry. Z reguly unikam polskich wersji, jak ognia, ale tym razem nie zauwazylem, ze to PL. Nasi rodzimi wydawcy tworza nowa jakosc terminu "profesjonalny". Bo to "profesjonalna" polska wersja jezykowa. I co? Synchronizacja mowy z ruchem ust rozjechana tak, na oko do 10 sek. Niektore okrzyki pozostaly angielskie, a dykcja? Wola o pomste do nieba! Zamroczony menel lepiej by zagral niz ci profesjonalisci z bozej łaski. Trza szybko Dooma kupowac (znaczy amatorska wersje po angielsku), bo potem zostana tylko profesjonalne...

Fakt, polonizacja FC jest koszmarna, Cenega ostatnio coraz częsciej papra lokalizacje oczekiwanych gier. A polska wersja Far Crya została oceniona w CDA bodajże na 3+10... Wniosek? najlepiej kupować english versions za granicą, w e-sklepach lub poprosić wujka z Ameryki o przysłanie gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja reinstaluje F-C bo 1.2 narobil mi burdelu :(

NIE INSTALUJCIE PATCHA 1.2

coś, żle zrobles, naprawde, masz wersje 5cd?? konfig poza mobo mamy podobny a u mnie patch zdziałał duzo dobrego

Friday 23.07.2004 Far Cry 1.2 patch withdrawn

 

Ubisoft has taken the decision to withdraw this patch due to issues experienced by a number of users. An official statement follows:

"Far Cry patch 1.2 has shown unexpected behaviour on specific hardware configurations. These matters are mainly due to incompatibilities with several optimisations brought lately to the code, with the intent to please a large number of users.

We're currently asking CRYTEK to work on delivering a new patch as soon as possible. Until then we have decided to remove the patch 1.2 from the official UbiSoft websites

 

pytanko .. jakich sterow uzywacie do gf4 gf3 do gry w fc?

na 61.77 troche jakos to rozmazane all nawet na high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi

Mam problem z FC - na moim sprzetci z podpisu na all very high i wodzie na Ultra high w 1024 mam ~25FPS - tak samo jest na pathu 1,2 jak i na grze nie pathowanej (stery to 61,77)

Na radku 9800 PRo nie mierzyłem ale byla odczuwalna różnica :/

Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywalem 45.23

hmm

generalnie pytam bo zauwazylem jeden bajerek

 

grafa: Gainward GF3TI200 64MB GS

 

jest to zapewne wina kompresji .. albo czegos bo wyglada to jakby gra wyswietlala bitmapy w 16bitach

Dołączona grafika

dodam ze probowalem na det 40.72 .. potem nowsze 52.16 (zatwierdzone prze Futuremark) a takze na 61.77 .. i dziwnie to wyglada ...

przy czym 3d jest ok ... ale tez da sie zauwazyc jaby takei spadki w jakosc textur na 16bit albo zbyt wysokiej kompresji...

 

dodam ze na moim radziu 9200 gra chodzi wolniej ale wyglada wszystko poprawnie ..

czy na ktorys detonach jest dobrze czy to tylko ja tak ma ... niedlugo bede mial gf4 tez gainwarda to sprawdze .. albo moj koelga sprawdzi wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi

Mam problem z FC - na moim sprzetci z podpisu na all very high i wodzie na Ultra high w 1024 mam ~25FPS - tak samo jest na pathu 1,2 jak i na grze nie pathowanej (stery to 61,77)

Na radku 9800 PRo nie mierzyłem ale byla odczuwalna różnica :/

Pomóżcie

POmoże ktoś ?

dodam żę między czasie zainstalowałem path 1.1 i nic :/ :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...