Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

@ Nierealny - jasne, nawet nie miałem włączonych. Po za tym przy detalach na 'low' gra wczytuje się w miarę szybko, przy jakimkolwiek ustawieniu detali wyżej czytuje się tak samo tragicznie długo (porównując do innych gier). Nie chce mi się już dalej z tym walczyć. Może jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh zciagnalem, odpalilem i ku mojemu zdziwieniu gra na 800x600x32 wszystko na medium chodzi bardzo ladnie choc gdzieniegdzie wyskakuja krzaczki pomimo najnowszych sterow. W ogole gra mi sie bardzo podoba i sadze ze ci co maja fajne karty grafiki to jeszcze bardziej beda zadowoleni z klimatu gry, hehe fajnie goscie padaja ze schodow albo ten rekin fajnie sie kolysze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na cat 4.10 wszystko biega bez problemu, gram w 1280x1024 oczywiscie bez AA i anizo bo nie obsluguje wszystko na very high oprocz filtrowania bo tylko moge ustawic na medium, giera strasznie dlugo sie wgrywa potem skacze troche ale nastepnie przestaje i jest juz ok ( tak skacze jak by bylo za malo ramo - kurde ja nie wiem 512 to przeciez nie jest tak malo co za czasy :( )

grafa fajniutka ale pare bledow z teksturami przynajmniej u mnie

ogolnie dal bym jej 7/10 - spodziewalem sie ze bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalem praticle coś tam:P jest na tą opcją z efektami światła chyba dałem to na high i nie spada poniżej 40 fps;) no niekiedy 38:) reszta na full:) i tego sorry że teras napisze to tu ale niechce zaśmiecać forum dennymi topicami chodzi o to żeee:P tą karte co mam to chodzi na 378//365 i jest wrzystko wporzo tylko że.. wystarczy ze dam jądro na 379-380 to juz kropeczki po ekranie.. a temperatura 47-50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra to zapowiedz kleski przed HL2 i D3 dla posiadaczy r9100 :? ?

 

cos jest nie tak - smiga na low, nie schodzi ponizej 70-80 fps a jak podniose detale to sie sypie - czasem nawet wcale nie uruchamia - no chyba ze nalezy czekac dluzej niz 10 minet az pasek dojdzie do konca :?

 

caty 4.1

 

sama giera jest ... hmmm dziwna - dziwnie sie celuje - jakas takas ... cos mi brakuje.

 

;) swietna recka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok; gram na high i biega bez przycinek na 1024 ram i 9700@Pro & Athlonie 2.6@2.18; spróbuję jeszcze na very high;

odczucia: trochę za cukierkowata grafa, ponadto widać, że niektóre efekty jeszcze nie zaimplementowane; przeciwnicy AI - bez przesady, potrafią się zaciać podchodzisz spokojnie z tyłu i pook !

woda ok:-)

w ogóle klimat sielanki i generalnie IDEALNA GRA na zimę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze jakie caty?? Chyba 4.1!!! BTW dzisiaj troche czytalem po forach i znalazlem jak mozna uruchomic aniso na CAT 4.1 i 3.10. Jest to w pliku konfiguracyjnym. Trzeba zmienic texture filtering z trilinear na Anisotropic i potem ustawic w polu aniso wartosc 4 8 lub 16. W zakladkach sterow aniso ma byc wylaczone. Ja ustawilem na 4 i gra wyglada super i wcale prawie nie zwolnila. A co do przyspieszania grafy to znalezli juz cos ,aby gra chodzilo szybciej nawet o 8 fps (w moim przypadku). Wpisujemy w konsoli r_Glare 0 ,grafika jakby minimalnie nabierze jaskrawszych kolorow ,ale pogorszenia w grafie nie ma. I to daje ,az 7-8FPS u mnie. Na poczatku w lodce mam 50FPS z Aniso x4!!! Ciekawe co to jest za funkcja ,ktora tak spowalnia ,a jedynie kolory staja sie jakby mniej nasycone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie gra wiesza mojego R97 tuż przed końcem ładowania po chwili VPU recover zgłasza ze zrestartowano akcelerator i qpa. Jeżeli jakimś cudem nie zawiesi w trakcie ładowania to wiesza sie po chwili gry :( - nie próbowałem jeszcze z wyłączonym anizo - zobaczymy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skonczylem, powiem ze graffa jest naprawde super woda wyglada cudnie szczegolnie przy brzegu, jak zobaczylem bymp mapping na kolach jeepa to padlem extra efekcik - prawie jak prawdziwe wyglada ten bierznik, potem w tunelu przed winda efekty pixel shader na scianach tez super.

 

Hej a wiecie moze co to jest FarCry beta - bo cos takiego jest na torencie zajmuje 300MB, ba nawet jest juz do tego cd-key, ale to dziwne bo jezeli demo zajmuje 500MB to beta tylko 300MB cos malo ???

 

P.S. kurde Raptor widze ze przesiadles sie na P4 i ladnie juz mnie odstawiles prawie 20k w 2001 brawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...