Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Jeżeli zasięg widzenia się zmieni dość znacząco to więcej niż 1GB ram będzie uzasadnione...w obecnej formie 1GB Ram FarCry'owi wystarcza spokojnie...

1441050[/snapback]

Na maxa wystarcza.Dokupienie kosci 1GB to byl by juz ultra absurd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś patch na normalne save`y zamiast checkpointów??

1451618[/snapback]

Kiedys podobno dalo sie save walnac kiedy sie chcialo (podajrze w patchu 1.2 ale go wycofali z obiegu bo knocil pare rzeczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to uczucie -> "jeeeest, chekpoint" ;]]]

Dla mnie gra już zapomniana, ostatnio mnie naszło, ale jakoś sie powstrzymałem. Mimo to, kawal dobrej roboty to był

Ehhh, to lato 2004 spedzone przed FC ;] :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poczytac i skomentować art o tym patchu dla Athlona 64 ktory rzekomo mial daj lepsza szybkosc i wiecej detali na systemahc opartych o procesory 64 bitowe a w szczegolnosci AMD64 :P

http://egielda.com.pl/forum/viewtopic.php?t=41

Edytowane przez Opson6667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak było wiadomo- przekręt na całego. Teraz trzeba znaleźć sobie kolegę z 64 bit prockiem i windą 64 bit i przegrać od niego gierkę ;) Chociaż mam nadzieję, że ktoś przerobi tego patha.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik z FC 1.31

Za kazdym razem jak uruchomie gre i proboje wczytac ostatniego save'a to po zaladowaniu sie calego paska postepu komp sie restartuje.

Jezeli wczytam przedostani, a zaraz po nim ostatni save to wszystko jest ok.

Jakies pomysly??

 

PS. Jest jakas komenda by pokazywala ilosc FPS w grze, czy trzeba niestety kozystac z fraps'a?

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak było wiadomo- przekręt na całego. Teraz trzeba znaleźć sobie kolegę z 64 bit prockiem i windą 64 bit i przegrać od niego gierkę ;) Chociaż mam nadzieję, że ktoś przerobi tego patha.

1453528[/snapback]

Mysle, ze spokojnie jest do zrobienia.

Nie wiem wogole dlaczego chca na sile wciskac nam systemy 64 bitowe na podstawie tej gry.

Wiekszosc juz ta gre przeszla, a jezeli nie zrobili tego do tej pory to przeciez nie beda kupowali sprzetu specjalnie do tej gry.

A promowanie platformy 64 bitowej powinna sie odbywac na jakims nowszym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No i to uczucie -> "jeeeest, chekpoint" ;]]]"

Może to uczucie - grasz, czaisz, prawie koniec, a tu dzwonek do drzwi i musiasz wyjść, albo inny powód na wyłączenie kompa i co - a save nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub coś takiego: 'Otwierasz drzwi, schodzisz po drabince, biegniesz przez pół planszy, otwierasz drzwi wchodzisz po drabince wciskasz guzik, zaczyna sie coś dziać.'

Zabijają cię - load - 'Otwierasz drzwi, schodzisz po drabince, biegniesz przez pół planszy, otwierasz drzwi wchodzisz po drabince wciskasz guzik, zaczyna sie coś dziać.'--

 

Prawie udaje ci się przetrwać, potykasz się na ostatnim kamyku

load - 'Otwierasz drzwi, schodzisz po drabince, biegniesz przez pół planszy, otwierasz drzwi wchodzisz po drabince wciskasz guzik, zaczyna sie coś dziać.'

 

Tym razem w miarę wszystko poszło gładko, jednak okazło się że coś przeoczyłeś.

 

load ....

 

Jak by wielkim problemem dla twóców było umieszczenie chekpointa, przed momentem gdy zaczyna się coś dziać, a nie zmuszanie ludzi do powtarzania monotonnych czynności. Jak dla mnie dzięki temu rozgrywka bynajmniej nie staje się ciekawsza.

 

Natomiast z quicksave jest tak samo jak z alkoholem. Wszystko jest dla ludzi :) trzeba tylko znać umiar. Najczęściej ci co twierdzą, że auicksave psuje grę ,to tacy co robią 3 kroki i wciskają f6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem po necie gdzie by tu najtaniej zakupić FC (orginalny oczywiście :D ) i znalazłem cos takiego gra za 59 zł :blink: napisane że używana, ciekawe o co chodzi? w każdym razie zamówiłem i jestem ciekaw co dostane :D jeżeli ktoś miał do czynienia z tym sklepem proszę o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie grafy postanowiłęm zobaczyć jak FC chodzi, odpaliłem Far Cry i obraz jest jakiś dziwny, w niektórych miejscach zamiast tekstur trawy mam czarne pola. Jaskinia też bardzo dziwnie wygląda, jak nie w dx9.0. już na 9500 wszystko lepiej wyglądało. Dodam, że mam wersję 1.0 czyżby path potrzebny?

 

W innych grach gf 6800 chodzi wzorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie grafy postanowiłęm zobaczyć jak FC chodzi, odpaliłem Far Cry i obraz jest jakiś dziwny, w niektórych miejscach zamiast tekstur trawy mam czarne pola. Jaskinia też bardzo dziwnie wygląda, jak nie w dx9.0. już na 9500 wszystko lepiej wyglądało. Dodam, że mam wersję 1.0 czyżby path potrzebny?

 

W innych grach gf 6800 chodzi wzorowo.

1480401[/snapback]

Patch 1.3 obowiazkowy :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jest jakas komenda by pokazywala ilosc FPS w grze, czy trzeba niestety kozystac z fraps'a?

r_displayinfo 1 Edytowane przez .Cu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zainstalowałem patha 1.1 a 1.3 już się nie chce zainstalować

Przy woborze elementu docelowego, nie mogę kliknąć na DALEJ. Nie wiem co jest

Kup oryginał.

1480885[/snapback]

Byzyduraa :D

Sprobuj najpierw 1.2

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są różnice między patchem 1.3 a 1.31?

1483642[/snapback]

w sumie żadne jeżeli interesuje Cie tylko SP

 

w MP poprawa punkbustera i stabilności serwerów itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako ostatni ale to właśnie dzisiaj skonczyłem grę.

 

Nie wiem ile straciłem ale nie miałem wgranego żadnego patcha.

 

A gra syci oj syci bardzo...

 

edit. żeby nie było głupich tekstów od razu mówię, że grę odkopałem 3 dni temu po ponad rocznej przerwie...

Edytowane przez kicol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe, ja kiedys gralem w te gre, ale jej niestety nie przeszedlem (nie chcialem psuc grafy sobie na slabym sprzecie). Ale juz niedlugo bede mial lepszy komp, wiec moza ja jeszcze raz odpale? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie przeszedłem - grałem na najwyższym poziomie trudności i pewnym momencie obudziłem się z przysłowiową ręka w nocniku. W miejscu gdzie laboratoria są zalane i trzeba iść na odsiecz tej babce już na samym końcu prawie jest ten wielki gość z wyrzutnią - coż, 4 naboje w strzelbie i 10 w pistolecie to za mało na niego na tym poziomie trudności :-) - próbowałem. Heh, w wakacje wymiana karty graficznej i wrócę do tej super gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...