Jump to content
kucyk

Far Cry

Recommended Posts

Zastrzelicie mnie, ale nie znalazłem odpowiedzi na ostatnich stronach tematu.

Posiadam karte nvidi, najnowsze stary bla bla...

Wersja Far Cry czysta @ dvd. Po ustawieniu detali na Very High mam grafike jakby była na low + jakieś zakłamania tzn. czarne pole na mapie.

Ten sam problem mają moi znajomi na kartach 6600 i 6800.

//

Wgrałem wszystkie patche i już działa ;)

Dołączona grafika

Czy takie skały są od zawsze czy dopiero po użyciu patchy jakiś?

Edited by poca

Dobra ciagne moze teraz ruszy. Poprzednio sciagnalem ze stronki amd ponad 800mb w 2 patchach i nic - nie udalo mi sie zainstalowac w zaden sposob, jak teraz ruszy to jestem zadowolony.

Ps nigdy nie mialem czasu skonczyc tej gry, moze teraz, choc po fear ciezko sie wraca do innych tytulow

Poca - takie skały to po wgraniu patcha pod a64...

To dobrze ;] Bo to mój screen.

Zaraz zrobie screeny z patchem i bez. Bo i tak musiałem Far Cry odinstalować. Coś z mi się z teksturami zaczelo psuc :|

\r_FSAA 2 lub 4

\r_HDRRendering 1-11 (7 najlepszy wygląd, 2 najlepszy performance)

tylko z tym patchem są straszne jaja - mianowicie mam nieskonczona ilosc ammo :(

chodzi mi o patch HDR + AA... jest na to jakaś rada? bo nie chce jechać jak na kodach, to jest bezsensowne...

Edited by dbedzard

:mur: Witam!

Mam mam problemik z graniem na dwa kompy w sieci LAN bez dostępu do netu. Być może temat był poruszany, ale ze zbyt dużej ilości stron i z ograniczonego dostępu do netu poruszę go ponownie. Sorry. Jeżeli na jednym kompie założę gre a na drugim chcę dołączyć to pojawia mi się komunikat takowej treści:"Serwery LAN ograniczone są jedynie do adresów IP sieci LAN". Nadmienię, iż sieć działa: działa komunikator głosowy. przesył plików oraz inne gry. Jest to FAR CRY PL i dodam, że na wersji angielskiej wszystko śmigało. Może kotś ma jekiego pomysła to będe bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam. :?

Edited by baku001