Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem wcześniej 1.33

 

coś takiego znalazłem w infie od sterów jamie mam czyli 81.85:

 

# GeForce 7800 GTX / GeForce 6800 Ultra/ GeForce 6600: There is intermittent glowing corruption around the edges of the screen in Far Cry patch 1.33 when HDR is enabled. This has been partially fixed in driver version 81.85. An upcoming patch for Far Cry fixes the issue completely.

# GeForce 6 Series: With the latest FarCry patch, the application profile breaks the HDR functionality. This has been partially fixed in driver version 81.85. An upcomng patch for Far Cry fixes the issue completely.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

strasznie slabo dziala u mnie teraz FC =/ w 102/768 na high bez AA na zewnatrz nieda sie grac ;/

Doszly nowe efekty i proc juz nie nadaza? Tak sobie gdybam... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie u mnie na tym co w podpisie jest identycznie - na zewnatrz spadki do 20 fps :( Ciekawe dlaczego.

przez 6600?? :lol: a tak na serio to Mazzi powaznie sie zastanawial co sprzedac 6600 czy 9800 (zalozyl nawet topic na ten temat) i padlo na NV miedzy innymi z powodu duzych skokow fps w grach

a na marginesie to mi na otwartych przestrzeniach nie spada ponizej 35-40 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak to jest w końcu z tym paralax w FC??? Działa na PS3.0? Jak wchodziła seria 6800 to tak się tym chwalono. Poinstalowałem patche, HDR jest, obsługa SM3.0 włączona i co? I nic. Paralax dalej nie ma. Jak to włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja smigam z HDR :P zostawilem nawet wiekszosc detali na high. czasem (czesto) spadnie FPS ale gre przeszedlem juz kiedys i teraz gram dla widokow ;] a hdr jest sliiinczy.

 

ps. Dla tych co maja problemy z hdr - poco sie bawic w pisywanie w consoli ? ja zedytowalem plik system.cfg i tam zmienilem hdr na 7 i niemam z nim problemow. ( z consoli cos sie niechcial wlaczyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko bo 90 stron to roszke duzo i moglem przeoczyc.Na jakim porcie i protokole laczy sie farcry ?? chodzi o to ze kolega chce na serwerze ustawic mi port pd gre zeby mi czasami nie zacianlo jak sie ludzie dorwia do lacza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzieki satoshie

 

mam jeszcze jeden problem, nie moge włonczyc HDR w tej grze,

w pliku "system.cfg" zmieniłem r_HDRRendering z "0" na "7", ale gdy włoncze gre to HDR dalej nie ma, a gdy wyjde z gry i wejde w system.cfg to HDR znów jest ustawiony na "0". co robie zle??? prosze o porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jeden problem, nie moge włonczyc HDR w tej grze,

w pliku "system.cfg" zmieniłem r_HDRRendering z "0" na "7", ale gdy włoncze gre to HDR dalej nie ma, a gdy wyjde z gry i wejde w system.cfg to HDR znów jest ustawiony na "0". co robie zle??? prosze o porady

pomoze mi ktoś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że pewnie po prostu nie masz patchów :wink: HDR wprowadzili chyba dopiero w patchu 1.2, musisz ściągnąć i zainstalować w takiej kolejności 1.1 (jesli już nie masz domyślnie go) -> 1.3 ->1.31 ->1.33 (1.2 i 1.32 możesz ominąć, one są zawarte już w tamtych).

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wpisujesz w konsoli to nie pokazuje się, że nieznana komenda czy coś? I pamiętaj, że trzeba zawsze na początku dac '/' (czy tam '\', nie pamiętam :) ).

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help me

Moze wiecie co i jak.

Chce wgrac patch do FC i.... obojetnie jaki chce wgrac (czy 1,3 czy Amd64 ) zawsze staje na wyborze miejsca instalacji patch. Tzn. wybieram folder w ktory wgralem gre, klikam dalej i nic, tylko okno mi sie odswieza i nic wiecej.

 

Wie ktos moze jak temu zaradzic?

 

EDIT: Obojetnie jaki folder wybiore i tak nic sie nie dzieje.

EDIT2: hmmm moze jednak zaczne od patch 1.1

EDIT3: Patch 1,1 jak i 1,2 mowi mi ze nie moze znalesc wgranej gry :/

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...