Skocz do zawartości
manfred

[b]Radeon 9500 jakość obrazu na wyjściu CRT[/b]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy i mam takie pytanie (notabene przeszukałem forum i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi) - ostanio pokazało się w sklepach trochę Radeonów 9500 ATI OEM - jak jest z ich jakością obrazu na wyjściu CRT - interesują mnie odpowiedzi użytkowników którzy pracują na monitorach co najmniej 19 cali w rozdziałce 1248x1024 przy najmniej 85 Hz, wiem że opinie na ten temat były różne na różnych stronach (w większości pozytywne jednak znalazłem kilka niepochlebnych). Będe wam wdzięczny za odpowiedź, co prawda 99% tematów jest na temat wydajności kart w 3D, jednak dla mnie sprawą kluczową jest 2D (pograć oczywiscie tez bym chciał od czasu do czasu :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ja pracuje na 17 ale LCD ( więc ~równa się to 19 CRT) na 1280x1024 i powiem że jakość jest bardzo dobra ( ale moze dla tego tak myśle że miałem wcześniej 15 CTXa z 1999 bodajrze)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mam 17" lcd ale sygnal przed d-sub i nie narzekam; obraz jest bdb i nie ma sie do czego przyczepic;ja rowniez mam 17" lcd ale sygnal przed d-sub i nie narzekam; obraz jest bdb i nie ma sie do czego przyczepic;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda posiadam 9700, ale jest to prawdopodobnie ten sam oem ati. Na mitsubishi 22" przy 1280/85-100Hz mozna zaopserwowac delikatne rozmycie fontow. Problem wyeliminowalem wycinajac dolnoprzepustowe filtry. teraz i na 1600 jest zyleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...